Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgestoppen - 100 på topp -

Her kan du få opp oversikter over de beste resultatene i landet. Oversikten ta kun med åpne stevner. Interne stevner tas ikke med. NB! Listene er uoffisielle. Videre utvikling av denne løsningen er ikke prioritert.

eller
Rank Skytter Skytterlag Stevne/Resultat Totalt *
1 Odd Nordtug Forr Skytterlag Åpent stevne 250 (23)
2 Daniel Gåsbakk Lierne Skytterlag Januarstevnet 2017 Høylandet 250 (22)
3 Helge Elvebakk Levanger og Frol Skytterlag 50m åpent DFS 250 (20)
3 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag Dobbeltstevne Degernes Halden 250 (20)
3 Jon O. Skei Skogn Skytterlag Leksvikstevnet 1 250 (20)
6 Tore Hartz Elverum Skytterlag Østrestevnet 15m 250 (19)
7 Magne Andreas Råum Meihatten Skytterlag Februarstevnet Høylandet 250 (18)
7 Kjell Arne Larsen Namdalseid og Lyngen Skytterlag Åpent Stevne Kvam 250 (18)
7 Birger Risvik Overhalla Skytterlag Januarstevnet 2017 Høylandet 250 (18)
7 Gunvald Nisja Sunndal Skytterlag Surnadal 250 (18)
7 Helge Johansen Sørkedalen Skytterlag 15m - Frogn og Drøbak 250 (18)
7 Ivar Otto Husby Trondhjems Skytterlag Adventtreffen 250 (18)
13 Eyvind Bjørsvik Askøy Skytterlag Husnesminiatyren (Westcon cup) 250 (17)
13 Johannes Rundhaug Etnedal Skyttarlag Valdres Cup 2017 Øystre Slidre 250 (17)
13 Jarle Idland Gjesdal Skytterlag Romjulstreffen -Time 250 (17)
13 Fridtjof Dypveit Nidaros Skytterlag Nordmør open - finale 250 (17)
13 Knut Bingen Trøgstad Skytterlag Februarstevnet Aas 250 (17)
13 Harald H. Valø Vikna Skytterlag Novemberstevnet Høylandet 250 (17)
19 Per Gunnar Bakken Dalsbygda Skytterlag Stormyrastevnet 15m 250 (16)
19 Johan Martin Syversen Eidsberg Skytterlag Dobbeltstevne Degernes Halden 250 (16)
19 Sverre Krutnes Jondal Skyttarlag Strandebarm miniatyren 2017 250 (16)
19 Arne Mathisen Jondalen Skytterlag Viken 1 15m 2017 250 (16)
19 Håkon Leganger Kvinnherad Skyttarlag Husnesminiatyren (Westcon cup) 250 (16)
19 Gunnbjørn Fagervik Mosjøen Skytterlag Åpemt stevne 250 (16)
19 Ivar Liseter Ski Skytterlag Februarstevnet Aas 250 (16)
19 Arne Roar Trøan Tynset Skytterlag RB-karusell 3. runde Nora 250 (16)
19 Svein-Erik Rognli Øvre Målselv Skytterlag Råvannstreffen 250 (16)
19 Tore Iversen Åsane/Hordvik Skyttarlag 4x15m Farnes 2017 250 (16)
29 Oddmund Rognli Leksvik Skytterlag Hallstevne 250 (15)
29 Egil Grina Lunner Skytterlag Karusell 15m Hadeland Krets 250 (15)
29 Halvor Solum Nordre Skage Skytterlag Desemberstevnet Høylandet 2017 250 (15)
29 Knut Nordnes Nordskogbygda Skytterlag Førjulsstevne 250 (15)
29 Leiv Olav Forbregd Ringebu og Fåvang Skytterlag Vintertour 250 (15)
29 Arnfinn Kamsvåg Sunndal Skytterlag Valsøyfjord 250 (15)
35 Ola Loneland Dale (Sunnfjord) Skyttarlag Dalsfjordstemnet Gaular 250 (14)
35 Karsten Valand Grindølen Skytterlag Sørlandstevnet 15m 2017 250 (14)
35 Knut Riise Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag Miniatyr 250 (14)
35 John Gansmo Jøa Skytterlag Februarstevnet Høylandet 250 (14)
35 Jan M. Ellingsen Karmøy Skytterlag Nyttårstevnet 2 250 (14)
35 Per Edvard Magnussen Polarsirkelen Skytterlag Juletreffen 2 250 (14)
35 Anton Jon Aarskog Sundnes Skyttarlag Norma Open 2017 250 (14)
35 Birk Jan Oftedal Østre Bærum Skytterlag Vinterstevnet 15m - Skiptvet 250 (14)
43 Melvin Berggård Egersund Skytterlag Sørlandskula - Greipstad 250 (13)
43 Åge Steinslett Fåberg Skytterlag Vintertour 250 (13)
43 Gunnar G. Fornes Hegra Skytterlag 22 serie Hegra-Stjørdal 250 (13)
43 Idar Moseng Nora Skytterlag Østrestevnet 15m 250 (13)
43 Jørund Kvalvaag Reinsfjell Skytterlag Kleivestevnet 15 meter 250 (13)
43 Nils Kjus Skedsmo Skytterlag Kretsmesterskap, Krets II 250 (13)
43 Trond Hyllnes Vemundvik Skytterlag Byggmakker stevnet 250 (13)
50 Hans Sollid Alvdal Skytterlag Tynsetstevnet 250 (12)
50 Per Torleiv Tveiten Bykle Skyttarlag 15 m Stevne (Fikse)(Westcon Cup) 250 (12)
50 Einar Vorland Bømlo Skytterlag Rosendalsminiatyren (Westcon Cup) 250 (12)
50 Nils Seldal Klepp Skytterlag Lapuacup runde 1 250 (12)
50 Gregus Kristensen Kvernes Skytterlag Sunndal 15m 250 (12)
50 Pål Fredriksen Nedre Nordreisa Skytterlag Miniatyrcup 2 250 (12)
50 Odd Magne Sæterøy Nesjestranda & Skaala Skytterlag Gylsmyrminiatyren 250 (12)
50 Nils Erik Nilsen Nordre Land Skytterlag Åpent stevne 250 (12)
50 Sverre Fevang Sem Skytterlag Trippelstevne 15m Numedal 250 (12)
50 Arne Haugen Tysse Skyttarlag Fana 15m 250 (12)
60 Gunnar Orre Asker Skytterlag Ø-cup Asker2-Spydeberg2 250 (11)
60 Nils Haugaas Froland Skytterlag 2.Karusell Stevne 250 (11)
60 Harald Løkra Fåberg Skytterlag Novemberstevnet 15m Lismarken 250 (11)
60 Per Gjesdal Gjesdal Skytterlag Sørlandstevnet 15m 2017 250 (11)
60 Arne Berge Hardanger Skyttarlag Fana 15m 250 (11)
60 Paul Vaule Hå Skytterlag Sørlandskula - Greipstad 250 (11)
60 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag Novemberstevnet 15m 250 (11)
60 Tore Reksterberg Ørlendingen Skytterlag Hallstevne 250 (11)
60 Torbjørn Halvorsen Øvre Rendal Skytterlag Samlagsmesterskap 15m 2017 250 (11)
69 Arne Kjelby Bergen Skytterlag Romjulstreffen 250 (10)
69 Oddmund Nilsen Langevåg Skyttarlag Ørskog miniatyr 2017 250 (10)
71 Tore Ulset Aspøy og Straumsnes Skytterlag Aspøy og Straumsnes 250 (9)
71 Asbjørn Nordtug Forr Skytterlag 15m Namdalseid og Lyngen 250 (9)
71 Hans-Kristian Mørk Skiptvet Skytterlag Midtukestevne 15m 2017 250 (9)
71 Sivert Skår Time Skytterlag 15 m Stevne (Westcon Cup) 250 (9)
75 Knut Lillestøl Hornindal og Markane Skyttarlag Miniatyrstemne 250 (8)
75 Ingmar Karlsen Nøtterø Skytterlag Vestfoldcupen 2017 i Andebu 250 (8)
75 Svein Arne Ivarrud Susna Skytterlag Grong Sparebank Cup 250 (8)
78 Jan Erik Strømseng Falken Skytterlag SM miniatyr 250 (7)
78 Knut Bjerve Rissa Skytterlag Serieskyting 4 runde pulje 1 250 (7)
80 Johan Janssen Ullensaker Skytterlag Østrestevnet 15m 249 (18)
81 Kirsten Vorland Bømlo Skytterlag Samlagsstevne 15 m - Sunnhordland 249 (16)
82 Eilif Kokkvoll Brekken/Aursund Skytterlag Os Open 249 (15)
82 Johan Lund Båstad Skytterlag Norma Open 2017 249 (15)
82 Tor K. Bakken Hadding Skytterlag 4. Veterantreff 2017 249 (15)
85 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag Innendørs Sandehallen 249 (14)
85 Arild Fjellaksel Evenes Skytterlag Åpningsstevnet 249 (14)
85 Kai Eskelund Flå (Uttrøndelag) Skytterlag Januarstevnet Skjelstadmark 249 (14)
85 Odd Arne Høilo Harran Skytterlag Februarstevnet Høylandet 249 (14)
85 Per Edvard Magnussen Polarsirkelen Skytterlag Åpent stevne 249 (14)
85 Per Rognerud Søndre Land Skytterlag Samlagsstevne 15 meter Opland Skyttersamlag 249 (14)
85 Dagfinn Skavdal Tromsø Skytterlag Parabolfluacup runde 4 249 (14)
85 Arvid Næbb Ørlendingen Skytterlag Åpent stevne 15m - Elsafe'n 249 (14)
85 Sigbjørn Nystuen Øvre Rendal Skytterlag RB-karusell 249 (14)
94 Evald Andersen Balsfjord Skytterlag Åpent miniatyrstevne 249 (13)
94 Otto Vestheim Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag Bortimotjulstevnet 249 (13)
94 Einar Alstad Herfjord Skytterlag Serieskyting 4 runde pulje 2 249 (13)
94 Ottar Strandheim Lavikdal Skyttarlag Os karusell R1 - 15 meter 249 (13)
94 Steinar A. Haakafoss Skjeberg Skytterlag Samlagsstevnet 15m 249 (13)
94 Arne Helseth Tangen Skytterlag Norma Open 2017 249 (13)
94 Tor Stokke Valsøyfjord Skytterlag Kretskarusell 15m, runde 3 249 (13)