Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
24.06.17 24.06.17 Midtsommerstevnet - Mosjøen Mosjøen - Bane 70 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Tour D Salten Beiarn - Bane 43 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Rislamotreffen Storsteinnes - Bane 154 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Lakselvdal Open Lakselvdal - Bane 151 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Østerdalsmellen Åmot Åmot - Bane 118 Eget lag.
23.06.17 23.06.17 LOFASTSTEVNET Vaagakallen - Bane 16 Eget lag.
22.06.17 22.06.17 Finale samlagscup SISS Sogndal - Bane 42 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Løkemyrastemne bane 2017 Moltustranda og Larsnes - Bane 41 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Hjørungavågstemne 2017 Hjørungavåg - Bane 36 Eget lag.
22.06.17 22.06.17 Midtsommerstevnet Trondhjems - Bane 68 Eget lag.
23.06.17 22.06.17 Åpent skogsløp med skyting Sande Skogsløp 5 Eget lag.
22.06.17 22.06.17 Romerikscup Urskog 2 - Nittedal 2 Urskog - Bane 8 Eget lag.
22.06.17 22.06.17 Ø cup 2 runde R/J Høland/Bjørkelangen - Bane 15 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Suldalsstevnet 2017 Sand/Suldal - Bane 160 Eget lag.
22.06.17 22.06.17 Ringsakermesterskap bane Lismarken - Bane 26 Eget lag.
22.06.17 21.06.17 Midtukestevne Vinstra - Bane 33 Eget lag.
22.06.17 21.06.17 Liggendepokalen Fosna - Bane 39 Eget lag.
22.06.17 22.06.17 Mælumstevnet 2017 Mælum - Bane 103 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Siljanstevnet 2017 Siljan - Bane 107 Eget lag.
22.06.17 21.06.17 6. Runde Banekarusell Voss - Bane 28 Eget lag.
21.06.17 21.06.17 Follocup 1. runde Frogn og Drøbak - Bane 26 Eget lag.
24.06.17 24.06.17 Saudastevnet 2017 Sauda - Bane 163 Eget lag.
21.06.17 21.06.17 Bukskinnpokalen Mostadmark Bane - ikke kl.sett 38 Eget lag.
21.06.17 21.06.17 Kommunemesterskap Brønnøysund - Bane 19 Eget lag.
24.06.17 22.06.17 Gjerpen banestevne Gjerpen - Bane 82 Eget lag.
20.06.17 20.06.17 Ø-cup ungdom, Blaker - Fredrikstad Blaker - Bane 16 Eget lag.
20.06.17 20.06.17 Åfjordsstevnet By - Bane 18 Eget lag.
21.06.17 20.06.17 Holmesterskap Hovet og Hol - Bane 38 Eget lag.
20.06.17 20.06.17 Follocup ung. 2. runde med Ski og Spydebergi Frogn og Drøbak - Bane 21 Eget lag.
20.06.17 19.06.17 4. Veterantreff 2017 Hadding Inne 15 Eget lag.
19.06.17 19.06.17 Østfoldcup Eidsberg- Skjeberg Eidsberg Bane - ikke kl.sett 8 Eget lag.
19.06.17 19.06.17 Veterancup Blaker -EV Blaker - Bane 6 Eget lag.
19.06.17 19.06.17 Serieskyting V Nordstrand - Bane 13 Eget lag.
19.06.17 18.06.17 Børgefjellstevnet - Hattfjelldal Hattfjelldal - Bane 53 Eget lag.
19.06.17 18.06.17 Børgefjellstevnet - Grane Grane - Bane 56 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 KM bane krets 4 Bjørnen og Vestre Målselv - Bane 27 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Snøhvitstevnet Bane Hammerfest - Bane 31 Eget lag.
21.06.17 18.06.17 Skogsløp med skyting Nordre Skage Skogsløp 21 Eget lag.
22.06.17 18.06.17 Valnesfjordstevnet - SKS vandrepremie - AN 1 Valnesfjord - Bane 72 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Fellesskaps stevnet Vaagakallen - Bane 8 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Skogntiern Skogn - Bane 82 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Den Norske skyttermedalje Vemundvik Bane - ikke kl.sett 28 Eget lag.
18.06.17 17.06.17 SM felt, stang og felthurtig Hammerfest Felt 41 Eget lag.
19.06.17 17.06.17 SM Skogsløp Tromsø Skogsløp 15 Eget lag.
19.06.17 18.06.17 Åpent sommerfelt stevne Bjerkvik Felt 37 Eget lag.
21.06.17 17.06.17 Snarumspokalen Snarum - Bane 24 Eget lag.
19.06.17 18.06.17 Villmarksstevnet 2017 Bardu - Bane 134 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 4. Æresprisstevne Vegårshei - Bane 100 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Jotunheimtreff Vågå - Bane 220 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Tromsøhylsa Tromsø Bane - ikke kl.sett 48 Eget lag.
19.06.17 17.06.17 Skytterhelg i Ofoten Evenes - Bane 46 Eget lag.
16.06.17 16.06.17 Organisasjons med. Lyngdal Bane - ikke kl.sett 35 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Kr. M. Gylstads minnestevne Trøgstad - Bane 299 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Båstadstevnet 2017 Båstad - Bane 284 Eget lag.
17.06.17 16.06.17 Terje Bergs minnestevne Snillfjord - Bane 20 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Trippelstevne Reinsfjell Reinsfjell - Bane 161 Eget lag.
18.06.17 17.06.17 Trippelstevne Fosna Fosna - Bane 125 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Fagervikastevnet Fagervika - Bane 39 Eget lag.
18.06.17 17.06.17 Budalsstevnet Budal - Bane 84 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Åpent banestevne Soknedal - Bane 116 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Laksåstevnet 2017 Lakså - Bane 49 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Ekstrastevne Lakså Lakså - Bane 50 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Sparebanktreffen FK6 Stadsbygd - Bane 35 Eget lag.
18.06.17 17.06.17 Trippelstevne bane 2017 Aspøy og Straumsnes - Bane 146 Eget lag.
18.06.17 17.06.17 Vidgarvoldstevnet Henning - Bane 82 Eget lag.
20.06.17 18.06.17 Jotunheimtreff Lesja - Bane 213 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Sunnhordlandstreffen Bane (Westcon Cup) Bømlo - Bane 241 Eget lag.
15.06.17 15.06.17 Finfeltstevne Saltstraumen Felt 13 Eget lag.
19.06.17 15.06.17 KM 3. krets Mosjøen - Bane 18 Eget lag.
16.06.17 15.06.17 Organisasjonsmedaljen, 1. krets Øvre Velfjord Bane - ikke kl.sett 10 Eget lag.
16.06.17 15.06.17 KM 4.krets Hattfjelldal - Bane 15 Eget lag.
15.06.17 15.06.17 Organisasjonsmedaljen 4.krets, 2017 Hattfjelldal Bane - ikke kl.sett 7 Eget lag.
15.06.17 15.06.17 Vest-Agder Cup Heddeland og Breland Bane - ikke kl.sett 32 Eget lag.
15.06.17 15.06.17 Organisasjonsmedaljen/Oslomedaljen Nordstrand Bane - ikke kl.sett 18 Eget lag.
19.06.17 17.06.17 Oppdalsstevne bane Opdal og Midtbygden - Bane 70 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Jotunheimtreff Dovre og Dovreskog - Bane 197 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Eidsberg stevne 2017 Eidsberg - Bane 271 Eget lag.
18.06.17 17.06.17 Kanaltreffen 2017 - Holla Holla - Bane 167 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Sunnhordlandstreffen Bane (Westcon Cup) Bremnes - Bane 259 Eget lag.
14.06.17 14.06.17 Lagmesterskap Sørskogbygda - Bane 21 Eget lag.
19.06.17 18.06.17 Ringsakertreffen - Åsheim Åsheim - Bane 237 Eget lag.
19.06.17 18.06.17 Ringsakertreffen - Brumunddal Brumunddal - Bane 200 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Ringsakertreffen - Lismarken Lismarken - Bane 234 Eget lag.
16.06.17 14.06.17 Melmyrstevnet Hegra - Bane 59 Eget lag.
14.06.17 14.06.17 Romsdal - Samlagsstevnet skogsløp Nesjestranda og Skaala Skogsløp 5 Eget lag.
16.06.17 15.06.17 5 RUNDE VEIDEKKE CUP 2017 Åsnes - Bane 63 Eget lag.
22.06.17 17.06.17 Kanaltreffen 2017-Lunde Lunde - Bane 166 Eget lag.
14.06.17 14.06.17 Ø-cup Løiten - Nord-Odal Løiten - Bane 16 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Vestfoldhelga 2017 - Andebu Andebu - Bane 204 Eget lag.
20.06.17 18.06.17 Vestfoldhelga 2017 - Sandar og Sandefjord Sandar og Sandefjord - Bane 207 Eget lag.
21.06.17 18.06.17 Vestfoldhelga 2017 - Sande Sande - Bane 241 Eget lag.
20.06.17 18.06.17 Vestfoldhelga 2017-Semstevnet Sem - Bane 216 Eget lag.
18.06.17 18.06.17 Jotunheimtreff Lom og Skjåk - Bane 195 Eget lag.
16.06.17 13.06.17 Banekarusell krets 1 Stjørdal - Bane 21 Eget lag.
14.06.17 13.06.17 Karusellstevne Hadeland krets Randsfjord - Bane 40 Eget lag.
13.06.17 13.06.17 Karusellstevne Toten krets Viken (opland) - Bane 22 Eget lag.
17.06.17 17.06.17 Banestevne Langevåg Langevåg - Bane 78 Eget lag.
21.06.17 17.06.17 Kolo Veidekke pokalen 2017 Aalesund - Bane 89 Eget lag.
15.06.17 15.06.17 5 sparebank 1 karusell ungdom Uppheim - Bane 29 Eget lag.
17.06.17 13.06.17 Samlagsmesterskap Skogsløp Rennebu Skogsløp 14 Eget lag.
13.06.17 13.06.17 Romerikscup 2.runde ungdom Urskog - Bane 16 Eget lag.
13.06.17 13.06.17 Romerikscup R-J+SR Fet-Gjerdrum-Blaker Fet - Bane 21 Eget lag.
20.06.17 18.06.17 Vestfoldhelga 2017-Holmestrand & Omegn Holmestrand og Omegn - Bane 229 Eget lag.
13.06.17 13.06.17 Organisasjonsmedalje Øvre Ogndal Bane - ikke kl.sett 19 Eget lag.
14.06.17 13.06.17 Krinsmeisterskap bane Sørfjordkrinsen Folgefonn - Bane 35 Eget lag.
19.06.17 18.06.17 Sunnhordlandstreffen 2017 - Stord Stord - Bane 281 Eget lag.
21.06.17 18.06.17 Sunnhordlandstreffen Bane Fitjar Fitjar - Bane 264 Eget lag.
14.06.17 14.06.17 Finnøystevnet Finnøy - Bane 74 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 Vesterålstreffen Melbo - Bane 27 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 Finnmarksmesterskap Langfjorddalen - Bane 44 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 Målselvtreffen Målselv - Bane 169 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 PRESSESTEVNET Falken - Bane 144 Eget lag.
13.06.17 10.06.17 KM Felt Nordre krets 2 2017 Tana Felt 41 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 Kanonhelg Bjøllånes - Bane 84 Eget lag.
11.06.17 10.06.17 Landsdelskretsstemne felt 2017 Gaular Felt 210 Eget lag.
13.06.17 10.06.17 Øksnesstevnet Tretinddalen - Bane 37 Eget lag.
11.06.17 10.06.17 Sortlandstevnet Sortland - Bane 43 Eget lag.
10.06.17 10.06.17 Minnestevnet Bjørnen og Vestre Målselv Bane - ikke kl.sett 143 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 Hordastevnet Bergen - Bane 335 Eget lag.
14.06.17 11.06.17 LDKS Mørekretsen Nesjestranda og Skaala - Bane 240 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 Viken I 2017 Jondalen - Bane 258 Eget lag.
10.06.17 10.06.17 Kanonhelg Dunderlandsdalen - Bane 74 Eget lag.
10.06.17 11.06.17 Kanonhelg Røvassdalen - Bjøllånes - Dunderlandsdalen Røvassdalen - Bane 79 Eget lag.
12.06.17 09.06.17 Romerikscup Ungdom runde 2. Sørum/Blaker Sparebank Sørum - Bane 8 Eget lag.
14.06.17 09.06.17 Øcup Blaker - Rollag og Vegglie Blaker - Bane 16 Eget lag.
13.06.17 11.06.17 LDKS 2017 - Stang og felthurtig Holsen Felt 57 Eget lag.
09.06.17 08.06.17 KM/Organisasjonsmedaljen Nidaros - Bane 57 Eget lag.
13.06.17 08.06.17 KM/Org.med. og Banekarusell Skjelstadmark Bane - ikke kl.sett 41 Eget lag.
09.06.17 08.06.17 KM/Organisasjonsmedaljen Løkken Bane - ikke kl.sett 9 Eget lag.
09.06.17 08.06.17 KM/Organisasjonsmedaljen Snillfjord Bane - ikke kl.sett 5 Eget lag.
08.06.17 08.06.17 Levangermesterskap bane 2017 Aasen - Bane 16 Eget lag.
11.06.17 10.06.17 Viken II Oslo Østre - Bane 482 Eget lag.
13.06.17 11.06.17 Landsdelskretsstevnet bane 2017 Løiten - Bane 359 Eget lag.
08.06.17 08.06.17 Follocup R/J 2.runde B-cup Skiptvet - Bane 9 Eget lag.
08.06.17 08.06.17 Ofoten Sparebanks cup 4 Kvæfjord - Bane 7 Eget lag.
13.06.17 11.06.17 Landsdelskretsstevnet Egersund - Bane 317 Eget lag.
13.06.17 11.06.17 Landsdelskretsstemne bane Fjordane 2017 Florø - Bane 221 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 Jegerfelt Storsteinnes Felt 43 Eget lag.
08.06.17 07.06.17 Kveldsstevne Fagernes Fagernes - Bane 54 Eget lag.
09.06.17 07.06.17 Kveldsstevne Øystre Slidre Øystre Slidre - Bane 51 Eget lag.
11.06.17 11.06.17 Landsdelskrets stevnet Overhalla - Bane 250 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 Ungdomsfeltstevne Åfjord Herfjord Felt 5 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 Organisasjonsmedaljen Stavanger Bane - ikke kl.sett 27 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 Organisasjonsmedaljen Gjesdal - Bane 12 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 Follocup Moss og Våler - Bane 12 Eget lag.
08.06.17 07.06.17 Bømlomeisterskap Bømlo - Bane 20 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 Agder cupfinale Kristiansand og Omegn Bane - ikke kl.sett 40 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 Den Norske Skyttermedaljen Sauda - Bane 5 Eget lag.
08.06.17 07.06.17 Kretsstevne bane 2017 Eidsberg - Bane 25 Eget lag.
08.06.17 06.06.17 Midtukestevne Øyer/Dølen - Bane 77 Eget lag.
06.06.17 06.06.17 Minikarusell, runde 3 Holum - Bane 37 Eget lag.
17.06.17 06.06.17 3. Veterantreff med uttak til Viken V55-65-73 Torpo Bane - ikke kl.sett 17 Eget lag.
12.06.17 07.06.17 Ungdomsstevne Sørskogbygda - Bane 37 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 4. runde LP-cup 2017 Rollag og Veggli - Bane 53 Eget lag.
07.06.17 07.06.17 4. Runde LP-Cup Bane 1-5 + V55 Rollag og Veggli Bane - ikke kl.sett 12 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Øvrebøstevnet, 5.karusell Øvrebø - Bane 138 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Sørlandsstevnet, 4.karusell Evje og Hornnes - Bane 169 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Straumanstemnet (innom Telemark) Kviteseid - Bane 94 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Pinsestevnet, Spydeberg Spydeberg - Bane 241 Eget lag.
09.06.17 05.06.17 Pinsestevnet, Kråkstad Kråkstad - Bane 217 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Årvågsfjord Årvågsfjord - Bane 70 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Åpent banestevne Torpa - Bane 153 Eget lag.
06.06.17 05.06.17 Samlagsmesterskap Vinstra Felt 59 Eget lag.
06.06.17 05.06.17 Pinsestevne Langfjorddalen - Bane 8 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Ø-cup Urskog - Sigdal Urskog - Bane 16 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Bjørn Solbergs minnestevne Nordre Land Bane - ikke kl.sett 129 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Samlagstemne bane Ålfoten - Bane 90 Eget lag.
05.06.17 03.06.17 Banekarusell 1 Langfjorddalen - Bane 13 Eget lag.
05.06.17 03.06.17 Banekarusell 2 Langfjorddalen - Bane 13 Eget lag.
05.06.17 03.06.17 Organisasjonsmedalje Langfjorddalen - Bane 6 Eget lag.
03.06.17 03.06.17 Sollidalsstemne Volda - Bane 107 Eget lag.
06.06.17 03.06.17 Banestemne Vartdal - Bane 100 Eget lag.
03.06.17 03.06.17 Bane Hyen - Bane 80 Eget lag.
03.06.17 03.06.17 Kleivestevnet bane 2017 Kleive - Bane 90 Eget lag.
02.06.17 02.06.17 Ø-cup ungdom Jondalen-Fet Jondalen - Bane 13 Eget lag.
04.06.17 03.06.17 Bølareinstevnet Forr - Bane 92 Eget lag.
03.06.17 03.06.17 Hårråmyrstevnet Øvre Ogndal - Bane 89 Eget lag.
03.06.17 03.06.17 Furumostevnet Geitanes - Bane 58 Eget lag.
03.06.17 03.06.17 Bynesstevnet 2017 Byneset - Bane 195 Eget lag.
07.06.17 05.06.17 Selbustevnet Selbu - Bane 131 Eget lag.
05.06.17 05.06.17 Samlagstemne bane 2017 SISS Norum - Bane 138 Eget lag.
03.06.17 02.06.17 Veidekke Cup 4 runde NOS Nord-Odal - Bane 83 Eget lag.
11.06.17 03.06.17 Norheimstevnet 2017 Karusell bane Lindesnes - Bane 142 Eget lag.
01.06.17 01.06.17 Organisasjonsmedaljen Birkenes Bane - ikke kl.sett 12 Eget lag.
04.06.17 01.06.17 Banekarusell krets 1 Lånke - Bane 29 Eget lag.
09.06.17 01.06.17 Ofoten Sparebank Cup 3 - 200 Trondenes - Bane 13 Eget lag.
01.06.17 01.06.17 Organisasjonsmedaljen Herfjord Bane - ikke kl.sett 18 Eget lag.
02.06.17 02.06.17 Åpent banestevne Øvre Rendal (Østlending-skyting) Øvre Rendal - Bane 86 Eget lag.
01.06.17 01.06.17 Ofoten sparebankcup 3 2017 Øvre Målselv - Bane 2 Eget lag.
01.06.17 01.06.17 Ø cup 1 runde Høland/Bjørkelangen - Bane 15 Eget lag.
01.06.17 01.06.17 Ofoten Sparebanks cup 3 Kvæfjord - Bane 8 Eget lag.
11.06.17 05.06.17 Tydalstevnet Tydal - Bane 125 Eget lag.
02.06.17 31.05.17 Midtukestevne Otta - Bane 66 Eget lag.
07.06.17 03.06.17 Grindølstevnet karusell bane Grindølen - Bane 127 Eget lag.
03.06.17 03.06.17 Nittedalsstevnet Nittedal - Bane 345 Eget lag.
11.06.17 03.06.17 Rælingsstevnet Rælingen - Bane 331 Eget lag.
06.06.17 31.05.17 Åpen feltskyting for jegere Løkken Felt 6 Eget lag.
31.05.17 31.05.17 Treningsstevne (pappskiver) Lomundal - Bane 12 Eget lag.
01.06.17 31.05.17 1. Runde Banekarusell Voss - Bane 24 Eget lag.
31.05.17 31.05.17 Ø-cup Trøgstad - Oslo Østre Trøgstad - Bane 16 Eget lag.

Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste