Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
20.08.17 20.08.17 Samlagsstemne Søre Sunnmøre Hovdebygda og Ørsta - Bane 65 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Pokalskyting SM 100m Trondenes Bane - ikke kl.sett 19 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Organisasjonsmedaljen Trondenes Bane - ikke kl.sett 22 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Banekarusell 3 Båtsfjord - Bane 6 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Samlagstevnet bane 2017 Kleive - Bane 67 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Nome-mesterskap Holla - Bane 22 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Ø-cup Rov Nordstrand B Rollag og Veggli - Bane 16 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 banekarusell 4 Båtsfjord - Bane 6 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Samlagsstevnet - bane Grane - Bane 74 Eget lag.
21.08.17 20.08.17 Samlagsstemne Bane Sunnfjord Dale (sunnfjord) - Bane 83 Eget lag.
21.08.17 20.08.17 Samlagstemna bane Hordaland Sartor - Bane 203 Eget lag.
19.08.17 19.08.17 Treffpunkt Varden Drangedal Bane - ikke kl.sett 122 Eget lag.
19.08.17 19.08.17 VM CUP FINALE på Lilleeide Fiskå - Bane 12 Eget lag.
21.08.17 19.08.17 Samlagsmesterskap Oslo 2017 Skarpskytten - Bane 81 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Rana/Salten Bjøllånes - Bane 94 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Samlagstevnet Bane 2017 Sunnhordland Kvinnherad - Bane 126 Eget lag.
20.08.17 19.08.17 SM skogsløp Trondenes Skogsløp 8 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 SM bane Gisund - Bane 147 Eget lag.
19.08.17 19.08.17 Agderstevnet Kristiansand og Omegn - Bane 181 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Samlagsmesterskap bane Trondenes - Bane 77 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 FOLLO: Samlagsstevnet bane 2017 Trøgstad - Bane 179 Eget lag.
21.08.17 20.08.17 Samlagsstevne Halsa (Nordmør) - Bane 140 Eget lag.
19.08.17 19.08.17 FM, Hedmark Åmot - Bane 260 Eget lag.
19.08.17 19.08.17 Samlagstevne Østfold Degernes - Bane 96 Eget lag.
20.08.17 18.08.17 Samlagsstevne Stang- og felthurtig Holla Felt 14 Eget lag.
19.08.17 19.08.17 Fosen karusell 8 Bjugn - Bane 36 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Samlagsmesterskap Akershus Rælingen - Bane 205 Eget lag.
19.08.17 19.08.17 Bjøllånesstevnet Bjøllånes - Bane 79 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Tveråsstevnet, Steinkjer Grand Prix Mære - Bane 175 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Henningstevnet, Steinkjer Grand Prix Henning - Bane 167 Eget lag.
20.08.17 20.08.17 Steinkjerstevnet, Steinkjer Grand Prix Steinkjer - Bane 188 Eget lag.
20.08.17 19.08.17 Samlagsstemne Sogn Ytre Bjordal/Søreide - Bane 76 Eget lag.
18.08.17 17.08.17 Marnarringen Holum - Bane 36 Eget lag.
17.08.17 17.08.17 Breddeserien 3 Nidaros Bane - ikke kl.sett 8 Eget lag.
18.08.17 17.08.17 Ø-cup Nordstrand A - Løiten Nordstrand - Bane 16 Eget lag.
16.08.17 16.08.17 Org.med. Nedre Nordreisa Nedre Nordreisa - Bane 3 Eget lag.
21.08.17 16.08.17 Org.med. Lakselvdal Lakselvdal Bane - ikke kl.sett 11 Eget lag.
16.08.17 16.08.17 Org.med. Målselv Målselv - Bane 17 Eget lag.
17.08.17 16.08.17 Østlandscup Ungdom. Ådal - Fiskum Ådal - Bane 15 Eget lag.
16.08.17 16.08.17 Krinsstemna Vossakrinsen Voss - Bane 33 Eget lag.
16.08.17 16.08.17 Finale Østfold cup 2017 Eidsberg Bane - ikke kl.sett 16 Eget lag.
16.08.17 16.08.17 Østlandscup Rælingen - Bane 16 Eget lag.
16.08.17 16.08.17 Karusellstevne krets 4 og 5 Hølonda - Bane 10 Eget lag.
15.08.17 15.08.17 Lagsmesterskap bane 2017 Hildre og Brattvåg - Bane 15 Eget lag.
15.08.17 15.08.17 6.Sparebank1 Karusell ungdom/Orgen Gol og Ødegården Bane - ikke kl.sett 38 Eget lag.
15.08.17 15.08.17 Ø-cup Urskog - Tingelstad Urskog - Bane 16 Eget lag.
15.08.17 15.08.17 Øcup Spydeberg-Nittedal Spydeberg - Bane 16 Eget lag.
15.08.17 15.08.17 Veterancup - semi Asker - Bane 9 Eget lag.
15.08.17 15.08.17 Ø-cup Asker - Elverum Asker - Bane 9 Eget lag.
16.08.17 15.08.17 Romerikscup SR Fet - Høland/Bjørkelangen 1 Fet - Bane 8 Eget lag.
15.08.17 15.08.17 Karusell bane Toten krets Gjøvik og Brusveen - Bane 22 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Samlagsstevnet bane Øvrebø - Bane 85 Eget lag.
18.08.17 13.08.17 Samlagsstevne Øystre Slidre - Bane 39 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Høststevne Balsfjord - Bane 86 Eget lag.
15.08.17 13.08.17 Enkeltmannspokalen Alta Bane - ikke kl.sett 44 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Samlagsstevnet Bane 2017 i Vestfold Andebu - Bane 70 Eget lag.
02.07.17 13.08.17 Samlagsstevnet Opland 2017 Vestre Toten - Bane 1 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Samlagstemne Vest Telemark Kviteseid - Bane 37 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Samlagsstevne Hallingdal 2017 Nes og Bromma - Bane 77 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Toyotacup finale 2017 Haugen - Bane 52 Eget lag.
14.08.17 13.08.17 Samlagsstevnet Oppland 2017 Vestre Toten - Bane 106 Eget lag.
15.08.17 13.08.17 Samlagsstevne bane 2017 Mælum - Bane 127 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 KM Bane krets 1 Rømskog - Bane 103 Eget lag.
15.08.17 13.08.17 Samlagsstevne Ringerike Tyristrand - Bane 84 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Krinsstemnet Bjørnefjorden Bane 2017 Tysse - Bane 52 Eget lag.
14.08.17 13.08.17 Samlagsmesterskap bane 2017 for Numedal Kongsberg - Bane 77 Eget lag.
16.08.17 13.08.17 Samlagsmesterskap. LAGT UT NYTT LAG 200M Røyken og Hurum - Bane 88 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Veteranserien finale Eide og Naas - Bane 10 Eget lag.
16.08.17 13.08.17 Samlagsstevne bane Opdal og Midtbygden - Bane 71 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Samlagsstevnet Mykland - Bane 97 Eget lag.
15.08.17 12.08.17 Samlagsmesterskap Bane Nes (Hedmark) - Bane 109 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Samlagstevnet Bane Nora - Bane 91 Eget lag.
14.08.17 13.08.17 Samlagsstemne Øvre Eiken - Bane 99 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 SM-Bane 2017 Alta - Bane 49 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 KM-Bane Nedre Nordreisa - Bane 12 Eget lag.
15.08.17 12.08.17 Karusellstevne Hadeland krets Bjoneroa - Bane 28 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Bymesterskap Lakselvdal - Bane 21 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Samlagsmesterskap Bjøllånes - Bane 52 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Samlagsmesterskap 2017 (Senior) Bodø Østre - Bane 57 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Samlagsmesterskap 2017 (Ungdom/Veteran) Bodø Østre - Bane 35 Eget lag.
15.08.17 12.08.17 SM Bane 2017 Trysil - Bane 84 Eget lag.
20.08.17 12.08.17 SAMLAGSSTEVNET BANE 2017 Åsnes - Bane 78 Eget lag.
13.08.17 13.08.17 Samlagsstevnet By - Bane 82 Eget lag.
13.08.17 12.08.17 Samlagstevne bane Sykkylven - Bane 82 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Jaktfelten 2017 Sunnhordland Felt 21 Eget lag.
18.08.17 12.08.17 Organisasjonsskyting Sunnmør Bane - ikke kl.sett 24 Eget lag.
19.08.17 12.08.17 Ø-Cup jondalen/høland&bjørkelangen Jondalen - Bane 16 Eget lag.
13.08.17 12.08.17 Samlagsmesterskap Øyer/Dølen - Bane 130 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Åpent banestevne Å/H Åsane/Hordvik - Bane 195 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Askimstevnet 2017 Askim - Bane 225 Eget lag.
14.08.17 12.08.17 Høststevnet, Svinndal Svinndal - Bane 161 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Samlagstevnet Vemundvik - Bane 95 Eget lag.
12.08.17 12.08.17 Ole A. Solbergs Minnestevne Soknedal - Bane 118 Eget lag.
21.08.17 13.08.17 Samlagstevnet Bane Karmøy - Bane 161 Eget lag.
17.08.17 12.08.17 Samlagstevnet Bane Inntrøndelag Verdal Søndre - Bane 125 Eget lag.
09.08.17 09.08.17 Organisasjonsskyting Telemark Drangedal Bane - ikke kl.sett 24 Eget lag.
08.08.17 08.08.17 Øcup runde 2 Frogn og Drøbak - Bane 15 Eget lag.
06.08.17 06.08.17 Barometerfinale Otta Bane - ikke kl.sett 49 Eget lag.
04.08.17 04.08.17 Landsskytterstevnet 2017 Førde Landskytterstevne 4483 Eget lag.
08.08.17 30.07.17 FC Florø Stang-og Felthurtigskyting Florø Felt 105 Eget lag.
31.07.17 29.07.17 FC Sogndal runde 2 Sogndal - Bane 1367 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 Sommerstevne Bane 2017 Røros - Bane 123 Eget lag.
26.07.17 23.07.17 Sommerstevne Felt Røros Felt 115 Eget lag.
05.08.17 29.07.17 FC Aurland runde 2 Aurland - Bane 921 Eget lag.
29.07.17 29.07.17 FC Hafslo runde 2 Hafslo - Bane 1187 Eget lag.
25.07.17 23.07.17 Surnadalsstevnet Surnadal - Bane 184 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 Hjelmen Hjelmen - Bane 183 Eget lag.
25.07.17 23.07.17 Loddoengstevnet Høylandet - Bane 122 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet Gol og Ødegården - Bane 454 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 Torpastevnet 2017 Torpa - Bane 384 Eget lag.
06.08.17 22.07.17 Ola Five stevnet 2017 Kvam - Bane 110 Eget lag.
25.07.17 23.07.17 Fløyterstevnet Nordre Land Felt 405 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 Fløyterstevnet Nordre Land - Bane 638 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 Kongestevnet 2017 Søndre Land - Bane 420 Eget lag.
24.07.17 23.07.17 HALLINGDALSHELGA Brommastevnet 2017 Nes og Bromma - Bane 437 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 Bæverdalsstevnet Bæverdalen Bane - ikke kl.sett 136 Eget lag.
04.08.17 23.07.17 BUSTENSKJOLDSTEVNET Etnedal - Bane 486 Eget lag.
29.07.17 25.07.17 Olsokstemne Hornindal og Markane - Bane 253 Eget lag.
10.08.17 19.07.17 Lagmesterskap Felt Sørskogbygda Felt 16 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 Sommerstevnet Overhalla - Bane 122 Eget lag.
26.07.17 25.07.17 Hytteholstemnet -Tryggestad kraft Sunnylven - Bane 191 Eget lag.
27.07.17 23.07.17 HALLINGDALSHELGA Hallingstevnet Hadding - Bane 470 Eget lag.
23.07.17 23.07.17 HALLINGDALSHELGA - Hovet og Hol stevnet Hovet og Hol - Bane 408 Eget lag.
18.07.17 16.07.17 ÅPENT BANESTEVNE I Karasjok - Bane 12 Eget lag.
18.07.17 16.07.17 Åpent stevne II Karasjok - Bane 20 Eget lag.
17.07.17 16.07.17 Haukelifelten 2017 Hardanger og Voss Felt 144 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 Sommerstevne Fåset - Bane 151 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 Sommerstevne Lonås - Bane 163 Eget lag.
15.07.17 15.07.17 Finfelt, elektronikk Åmot Felt 46 Eget lag.
17.07.17 16.07.17 Inger og Ole Wik Minnestemne Odda - Bane 313 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 Agastemnet Folgefonn - Bane 256 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 Bindalstevnet Indre Bindal - Bane 71 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 GjensidigeTreffen 2017/Fræna Skytesenter. Extra sammenlagtpremiering. Malmefjorden - Bane 176 Eget lag.
20.07.17 16.07.17 Røldalstemna Røldal - Bane 278 Eget lag.
19.08.17 16.07.17 GjensidigeTreffen / Skaalastevnet 2017 Nesjestranda og Skaala - Bane 174 Eget lag.
13.07.17 13.07.17 Sommerkveldsstemne Karusell bane Mandal - Bane 107 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 Sommerstevnet, Skiptvet Skiptvet - Bane 234 Eget lag.
24.07.17 15.07.17 Sommerstevnet Moss og Våler - Bane 211 Eget lag.
13.07.17 13.07.17 SpareBank1 stevnet Mostadmark - Bane 122 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 Sjøslaget Vikna - Bane 85 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 Sjøslaget Kolvereid - Bane 95 Eget lag.
16.07.17 16.07.17 GjensidigeTreffen / Holmemstrandastevnet 2017 Holmemstranda - Bane 149 Eget lag.
16.07.17 14.07.17 Meskogstevnet Leksvik - Bane 120 Eget lag.
12.07.17 12.07.17 Sommerkveldsstevne karusell bane Lyngdal - Bane 129 Eget lag.
12.07.17 12.07.17 Uttak LS for 3-5, ungdom og veteranar Hadding Bane - ikke kl.sett 25 Eget lag.
13.07.17 13.07.17 Buttentjernstevnet Randsfjord - Bane 159 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 Samlagsstevne Stang & Stuper med Organisasjonsskyting Sundnes Bane - ikke kl.sett 10 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 Gisundtreffen 2017 Gisund - Bane 79 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 Sommerstevnet Levanger og Frol - Bane 105 Eget lag.
17.07.17 09.07.17 Trippelstevne Os i Ø. Dalsbygda - Bane 235 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 Trippelstevne Os i Ø. Nora - Bane 262 Eget lag.
16.07.17 09.07.17 Trippelstevne Os i Ø. Narjord - Bane 212 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 Skarphedinstevne 2017 Ertvågøy - Bane 92 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 Magne Strands minnestevne Valsøyfjord - Bane 114 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 SOLØRRUNDEN 2017 Åsnes - Bane 171 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 SOLØRRUNDEN 2017 Eidskog - Bane 155 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 SOLØRRUNDEN 2017 Kongsvinger og Omegn - Bane 200 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 SOLØRRUNDEN 2017 Grue - Bane 177 Eget lag.
09.07.17 08.07.17 Gisundfelten 2017 Gisund Felt 81 Eget lag.
13.07.17 09.07.17 Vestlandstemna felt Oppedal/Brekke Felt 297 Eget lag.
08.07.17 08.07.17 Herlaugstevnet 2017 Leka - Bane 32 Eget lag.
08.07.17 08.07.17 Fylkesmesterskap Bane ØSTFOLD fylke Skjeberg - Bane 123 Eget lag.
08.07.17 08.07.17 Olavstevnet Verdal Søndre - Bane 82 Eget lag.
08.07.17 08.07.17 Fagernesstevnet Fagernes - Bane 112 Eget lag.
23.07.17 08.07.17 Øystrestevnet Øystre Slidre - Bane 109 Eget lag.
06.07.17 06.07.17 Rådalsstevnet Skjelstadmark - Bane 98 Eget lag.
09.07.17 09.07.17 Midsundstevne Bane 2017 Rakvåg - Bane 75 Eget lag.
17.07.17 09.07.17 Vestlandsstemne bane, stang og stupar Nyborg Landskytterstevne 324 Eget lag.
08.07.17 08.07.17 Sannidalsstevnet 2017 Sannidal - Bane 171 Eget lag.
07.07.17 06.07.17 Follocup Senior 1.runde Skiptvet - Bane 15 Eget lag.
06.07.17 05.07.17 Organisasjonsmedaljen Dovre og Dovreskog - Bane 10 Eget lag.
08.07.17 08.07.17 Drangedalstevnet 2017 Drangedal - Bane 225 Eget lag.
05.07.17 05.07.17 Organisasjonsmedaljen 2017 - SOLØR Eidskog Bane - ikke kl.sett 8 Eget lag.
06.07.17 05.07.17 KM-bane Straumsbukta Bane - ikke kl.sett 15 Eget lag.
22.07.17 05.07.17 Mandalsmesterskap 200m og Dugleiksmerkepokal Mandal - Bane 12 Eget lag.
09.07.17 08.07.17 Tørdalstevnet 2017 Tørdal - Bane 133 Eget lag.
14.07.17 06.07.17 Porsgrunds Stevnet 2017 Porsgrunds - Bane 62 Eget lag.
05.07.17 04.07.17 KM-felt Straumsbukta Felt 16 Eget lag.
16.07.17 15.07.17 Kretsstevnet Felt Indre Fosen & Åpent Stevne Sørfjorden Felt 25 Eget lag.
02.07.17 02.07.17 Østerdalsstevnet 100m Åmot - Bane 68 Eget lag.
02.07.17 02.07.17 Raufoss-stevnet Vestre Toten - Bane 223 Eget lag.
05.07.17 02.07.17 Gjøvikstevnet 2017 Stang/Felthurtig Gjøvik og Brusveen Felt 24 Eget lag.
02.07.17 02.07.17 Gjøvikstevnet 2017 Gjøvik og Brusveen - Bane 252 Eget lag.
02.07.17 02.07.17 Dalestemnet 2017 Dale (sunnfjord) - Bane 125 Eget lag.
02.07.17 02.07.17 HYLLESTADSTEMNET 2017 Hyllestad - Bane 122 Eget lag.
01.07.17 01.07.17 Kvitfjellstevnet Ringebu og Fåvang - Bane 90 Eget lag.
01.07.17 01.07.17 Bleikmyrstevnet Trippelstevne Vinstra - Bane 75 Eget lag.
01.07.17 01.07.17 Åpent stevne Otta - Bane 46 Eget lag.
14.07.17 01.07.17 Granvinstemna Granvin - Bane 193 Eget lag.
01.07.17 01.07.17 Snertingdalsstevnet 2017 Snertingdal - Bane 104 Eget lag.
29.06.17 29.06.17 Follocup Trøgstad - Spydeberg Trøgstad - Bane 19 Eget lag.
06.07.17 29.06.17 Høgjærstevnet - Bane 43 Eget lag.
30.06.17 29.06.17 Romerikscup Ungdom runde 3. Sørum/Fet Sørum - Bane 8 Eget lag.
29.06.17 29.06.17 Romerikscup 3.runde ungdom Urskog - Bane 8 Eget lag.
30.06.17 29.06.17 Romerikscup, Nittedal 1 - 3. runde Nittedal - Bane 9 Eget lag.
01.07.17 29.06.17 R-cup ungdom 3. runde Blaker Varden - Raumnes 1 Blaker - Bane 7 Eget lag.
05.07.17 01.07.17 Jon Istad's Minnestemna Voss - Bane 210 Eget lag.
04.07.17 01.07.17 Listertreffen karusell bane Øvre Eiken - Bane 126 Eget lag.
01.07.17 01.07.17 Listertreffen Karusell bane Kvinesdal - Bane 125 Eget lag.
28.06.17 28.06.17 Kretsstevne Bane 3.krets Østfold Rakkestad - Bane 19 Eget lag.

Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste