Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for HV CUP, ÅPENT FELTSTEVNE - HASLEMOFELTEN

Tilbake til oversikten

Arrangør: Våler Skytterlag Dato: 27. februar 2016

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Øyvind Haugen 5 Urskog 30/24 30/24 306 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/24 pl.: 1 premie: 306
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 1 premie:
1 Jo Ivar Løvseth 4 Løiten 30/14 30/14 349 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/14 pl.: 1 premie: 349
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/14 pl.: 1 premie:
1 Bjørn Vidar Teigen 3 Høland/Bjørkelangen 30/9 30/9 305 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/9 pl.: 1 premie: 305
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/9 pl.: 1 premie:
1 Geir Erland Hamre V55 Rauhella 27/15 27/15 225 [+]
Total plassering 1 Innledende 27/15 pl.: 1 premie: 225
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/15 pl.: 1 premie:
1 Kjetil Sandvoll 2 Stange og Romedal 25/13 25/13 275 [+]
Total plassering 1 Innledende 25/13 pl.: 1 premie: 275
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 1 premie:
2 Åse Marit Myrvang 5 Steinsgård 30/22 30/22 248 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/22 pl.: 2 premie: 248
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 2 premie:
2 Rune Solberg 4 Kongsvinger og Omegn 30/12 30/12 293 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/12 pl.: 2 premie: 293
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: 2 premie:
2 Sturla Gåsvik 3 Bø (Telemark) 29/17 29/17 236 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/17 pl.: 2 premie: 236
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 2 premie:
2 Magnar Konningrud V55 Nes (Hedmark) Skytterlag (sammenslått med Brummundal 1/1-20) 25/15 25/15 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 25/15 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/15 pl.: 2 premie:
2 Geir Rune Dregelid 2 Sande 25/13 25/13 175 [+]
Total plassering 2 Innledende 25/13 pl.: 2 premie: 175
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 2 premie:
3 Thomas Krågtorp 5 Råde 30/20 30/20 205 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/20 pl.: 3 premie: 205
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 3 premie:
3 Vegard Hiawatha Jørgensen 4 Fet 30/8 30/8 252 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/8 pl.: 3 premie: 252
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/8 pl.: 3 premie:
3 Christian Køhl 3 Elverum 27/8 27/8 169 [+]
Total plassering 3 Innledende 27/8 pl.: 3 premie: 169
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/8 pl.: 3 premie:
3 Simen Johnsrud 2 Grue 23/8 23/8 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 23/8 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/8 pl.: 3 premie:
3 John Einar Gulbrandsen V55 Eidskog 18/4 18/4 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 18/4 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/4 pl.: 3 premie:
4 Øyvind Nitteberg 5 Høland/Bjørkelangen 30/19 30/19 176 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/19 pl.: 4 premie: 176
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: 4 premie:
4 Knut Drognes 4 Raumnes 29/20 29/20 211 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/20 pl.: 4 premie: 211
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 4 premie:
4 Arnt Erik Karlsen Wollum 3 Søndre Odalen 25/6 25/6 115 [+]
Total plassering 4 Innledende 25/6 pl.: 4 premie: 115
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/6 pl.: 4 premie:
4 Jan Erik Lundsbakken 2 Stange og Romedal 23/5 23/5 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 23/5 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/5 pl.: 4 premie:
5 Sindre Nordvik 5 Brumunddal og Nes 30/18 30/18 147 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/18 pl.: 5 premie: 147
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: 5 premie:
5 Pål Kristian Kværneng 4 Løiten 29/15 29/15 184 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/15 pl.: 5 premie: 184
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: 5 premie:
5 Yngve Lohne 3 Raumnes 24/8 24/8 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 24/8 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/8 pl.: 5 premie:
5 Kjell Kristian Lunde 2 Tangen 22/11 22/11 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 22/11 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/11 pl.: 5 premie:
6 Thomas Høgåsseter 5 Raumnes 30/15 30/15 118 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/15 pl.: 6 premie: 118
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 6 premie:
6 Odd Arne Tangen 4 Høland/Bjørkelangen 29/13 29/13 157 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/13 pl.: 6 premie: 157
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: 6 premie:
6 Per Arne Vestli 3 Rauhella 23/12 23/12 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 23/12 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/12 pl.: 6 premie:
6 Carl Morten Boine 2 Haga 20/7 20/7 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 20/7 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: 6 premie:
7 Steinar Rudseter 5 Blaker 30/13 30/13 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/13 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/13 pl.: 7 premie:
7 Sara Bråten Aarskog 4 Grue 29/9 29/9 129 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/9 pl.: 7 premie: 129
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/9 pl.: 7 premie:
7 André Bjørseth 3 Steinsgård 23/11 23/11 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 23/11 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/11 pl.: 7 premie:
8 Bjørn Trudvang 5 Raumnes 29/20 29/20 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/20 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 8 premie:
8 Tore Oustad 4 Stange og Romedal 28/19 28/19 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/19 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 8 premie:
8 Bjørn Grønås 3 Våler 22/8 22/8 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 22/8 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: 8 premie:
9 Jan Andre Runhovde 5 Rygge 29/19 29/19 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/19 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: 9 premie:
9 Håkon T. Boine 4 Haga 28/15 28/15 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/15 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/15 pl.: 9 premie:
9 Alexander Bengtson 3 Nittedal 21/9 21/9 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 21/9 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/9 pl.: 9 premie:
10 Per Egil Storsveen 5 Løiten 29/18 29/18 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/18 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/18 pl.: 10 premie:
10 Håkon Opaker 4 Skogbygden 28/11 28/11 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/11 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 10 premie:
10 Jørgen Lunde 3 Tangen 17/3 17/3 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 17/3 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/3 pl.: 10 premie:
11 Lars David jr Øvrum 5 Nannestad 29/4 29/4 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/4 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/4 pl.: 11 premie:
11 Tore Skryten 4 Raumnes 27/18 27/18 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 27/18 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/18 pl.: 11 premie:
11 Ida Johnsrud 3 Grue 5/2 5/2 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 5/2 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 5/2 pl.: 11 premie:
12 Rune Vandevjen Olsen 5 Nord-Odal 28/19 28/19 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/19 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 12 premie:
12 Ole Johnny Trogstad 4 Søndre Odalen 27/9 27/9 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/9 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/9 pl.: 12 premie:
13 Dag Lien 5 Løiten 28/15 28/15 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 28/15 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/15 pl.: 13 premie:
13 Bjørn Marius Johnsen 4 Nord-Odal 26/12 26/12 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 26/12 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 13 premie:
14 Lise Faldbakken 5 Stange og Romedal 27/19 27/19 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/19 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/19 pl.: 14 premie:
14 Frank Willy Lie Bråten 4 Trysil 26/9 26/9 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 26/9 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: 14 premie:
15 Arne Erik Christophersen 5 Lismarken 27/13 27/13 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 27/13 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 15 premie:
15 Paul Otto Vatne 4 Nordstrand 24/12 24/12 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 24/12 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/12 pl.: 15 premie:
16 Einar Furuseth 5 Lismarken 26/9 26/9 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/9 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: 16 premie:
16 Bjørn Holmboe 4 Sande 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 24/9 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: 16 premie:
17 Knut Atle Sørskogen Stovner 4 Nittedal 23/5 23/5 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 23/5 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/5 pl.: 17 premie:
18 Arne Erik Nilsen 4 Raumnes 22/9 22/9 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 22/9 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/9 pl.: 18 premie:
19 Ola Morten Ruud 4 Kongsvinger og Omegn 22/7 22/7 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 22/7 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/7 pl.: 19 premie:
20 Benny Erik Husåsfallet 4 Skogbygden 21/6 21/6 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 21/6 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 20 premie:
21 David Davidsen 4 Sande 20/10 20/10 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 20/10 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/10 pl.: 21 premie:
Vis