Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for ØM - Finfelt

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Dato: 13. mars 2016

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Marius Granberg Rekrutt 11-13 år Fet 30/16 (6) 42/27 (1) 42/27 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/16 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/27 pl.: 1 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/27 pl.: 1 premie:
2 Kine Saksæther Andersen Rekrutt 11-13 år Degernes 30/14 (9) 42/26 (2) 42/26 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/14 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/26 pl.: 2 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/26 pl.: 2 premie:
3 Alexander Garli Rekrutt 11-13 år Etnedal 30/19 (2) 42/26 (3) 42/26 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/19 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/26 pl.: 3 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/26 pl.: 3 premie:
4 Camilla Paulsen Johannessen Rekrutt 11-13 år Fredrikstad 30/18 (4) 42/26 (4) 42/26 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/18 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/26 pl.: 4 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/26 pl.: 4 premie:
5 Aki Rontti Rekrutt 11-13 år Sørum 30/18 (5) 42/26 (5) 42/26 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/18 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/26 pl.: 5 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/26 pl.: 5 premie:
6 Martin Saxebøl Rekrutt 11-13 år Frogn og Drøbak 30/19 (3) 42/25 (6) 42/25 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/19 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/25 pl.: 6 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/25 pl.: 6 premie:
7 Andre Sletli Rekrutt 11-13 år Tangen 30/13 (13) 42/22 (7) 42/22 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/13 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/22 pl.: 7 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/22 pl.: 7 premie:
8 Jørn Strypet Rekrutt 11-13 år Alvdal 30/13 (17) 42/21 (8) 42/21 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 30/13 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/21 pl.: 8 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/21 pl.: 8 premie:
9 Aleksander Bryhn Rekrutt 11-13 år Røyken og Hurum 30/15 (8) 42/21 (9) 42/21 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 30/15 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/21 pl.: 9 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/21 pl.: 9 premie:
10 Ida Andreassen Berg Rekrutt 11-13 år Sørskogbygda 30/13 (16) 42/20 (10) 42/20 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 30/13 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/20 pl.: 10 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/20 pl.: 10 premie:
11 Bjørn Olav Robøle Rekrutt 11-13 år Øystre Slidre 30/20 (1) 42/20 (11) 42/20 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 30/20 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/20 pl.: 11 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/20 pl.: 11 premie:
12 Øyvind Brohaug Rekrutt 11-13 år Alvdal 30/16 (7) 42/19 (12) 42/19 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 30/16 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/19 pl.: 12 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/19 pl.: 12 premie:
13 Alexander Brusnes Rekrutt 11-13 år Røyken og Hurum 30/11 (18) 42/18 (13) 42/18 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 30/11 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/18 pl.: 13 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/18 pl.: 13 premie:
14 Lars Erik Aurland Rekrutt 11-13 år Søndre Land 30/13 (11) 42/17 (14) 42/17 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 30/13 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/17 pl.: 14 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/17 pl.: 14 premie:
15 Guro Sørnskog Karlsen Rekrutt 11-13 år Moss og Våler 30/13 (14) 42/17 (15) 42/17 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 30/13 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/17 pl.: 15 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/17 pl.: 15 premie:
16 Gaute Grøterud Rekrutt 11-13 år Sigdal 30/08 (19) 42/16 (16) 42/16 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 30/08 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/16 pl.: 16 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/16 pl.: 16 premie:
17 Iver Ileby Iversen Rekrutt 11-13 år Fredrikstad 30/13 (10) 42/15 (17) 42/15 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 30/13 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/15 pl.: 17 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/15 pl.: 17 premie:
18 Hanna Håkedal Rekrutt 11-13 år Nøtterø 30/06 (21) 42/10 (18) 42/10 (18) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 30/06 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/10 pl.: 18 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 42/10 pl.: 18 premie:
19 Frida Helseth Nordby Rekrutt 11-13 år Tangen 29/13 (23) 41/20 (19) 41/20 (19) 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 29/13 pl.: 23 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/20 pl.: 19 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/20 pl.: 19 premie:
20 Øystein Breden Rekrutt 11-13 år Otta 29/14 (22) 41/20 (20) 41/20 (20) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 29/14 pl.: 22 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/20 pl.: 20 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/20 pl.: 20 premie:
21 Vegard Saxebøl Rekrutt 11-13 år Frogn og Drøbak 29/12 (24) 41/18 (21) 41/18 (21) 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 29/12 pl.: 24 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/18 pl.: 21 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/18 pl.: 21 premie:
22 Halvor Knutsen Rekrutt 11-13 år Søndre Land 30/13 (15) 41/18 (22) 41/18 (22) 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 30/13 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/18 pl.: 22 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/18 pl.: 22 premie:
23 Benedicte C. Bergstrøm Rekrutt 11-13 år Nord-Odal 30/13 (12) 41/18 (23) 41/18 (23) 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 30/13 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/18 pl.: 23 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/18 pl.: 23 premie:
24 Kine Kvehaugen Rekrutt 11-13 år Fagernes 30/08 (20) 41/08 (24) 41/08 (24) 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 30/08 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/08 pl.: 24 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 41/08 pl.: 24 premie:
25 Vetle Skagmo Rekrutt 11-13 år Oslo Østre 28/09 (27) 40/16 (25) 40/16 (25) 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 28/09 pl.: 27 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/16 pl.: 25 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 40/16 pl.: 25 premie:
26 Helene Olafsen Rekrutt 11-13 år Nittedal 28/10 (26) 40/12 (26) 40/12 (26) 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 28/10 pl.: 26 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/12 pl.: 26 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 40/12 pl.: 26 premie:
27 Christoffer Grafsrønningen Rekrutt 11-13 år Elverum 28/07 (28) 40/10 (27) 40/10 (27) 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 28/07 pl.: 28 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/10 pl.: 27 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 40/10 pl.: 27 premie:
28 John Christian Fossen Rekrutt 11-13 år Otta 28/01 (30) 40/03 (28) 40/03 (28) 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 28/01 pl.: 30 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/03 pl.: 28 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 40/03 pl.: 28 premie:
29 Marit Kåsen Bekkos Rekrutt 11-13 år Glåmos 28/15 (25) 39/20 (29) 39/20 (29) 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 28/15 pl.: 25 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/20 pl.: 29 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 39/20 pl.: 29 premie:
30 Andrea Lundsbakken Rekrutt 11-13 år Stange og Romedal 27/09 (31) 39/14 (30) 39/14 (30) 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 27/09 pl.: 31 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/14 pl.: 30 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 39/14 pl.: 30 premie:
31 Tora Torkelsdatter Strøm Rekrutt 11-13 år Eidskog 28/05 (29) 39/08 (31) 39/08 (31) 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 28/05 pl.: 29 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/08 pl.: 31 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 39/08 pl.: 31 premie:
32 Geir Ove Trogstad Rekrutt 11-13 år Søndre Odalen 26/12 (32) 38/17 (32) 38/17 (32) 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 26/12 pl.: 32 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/17 pl.: 32 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 38/17 pl.: 32 premie:
33 Aurora Beate Myrset Rekrutt 11-13 år Elverum 26/09 (33) 38/12 (33) 38/12 (33) 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 26/09 pl.: 33 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/12 pl.: 33 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 38/12 pl.: 33 premie:
34 Ivan Velo Rekrutt 11-13 år Randsfjord 26/08 (34) 38/11 (34) 38/11 (34) 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 26/08 pl.: 34 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/11 pl.: 34 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 38/11 pl.: 34 premie:
35 Daniel Ivar Brevik Rekrutt 11-13 år Røyken og Hurum 22/01 (35) 34/08 (35) 34/08 (35) 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 22/01 pl.: 35 premie:
Medalje Sum innledende + finale 34/08 pl.: 35 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 34/08 pl.: 35 premie:
36 Andrine Fjeld Løberg Rekrutt 11-13 år Andebu 18/07 (36) 30/14 (36) 30/14 (36) 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 18/07 pl.: 36 premie:
Medalje Sum innledende + finale 30/14 pl.: 36 premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 30/14 pl.: 36 premie: