Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for A. Johansens minnestevne

Tilbake til oversikten

Arrangør: Storsteinnes Skytterlag Dato: 1. mai 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
3 Silja M. Nordmo Breivik 2 Lakselvdal 30/15 (1) 30/15 (1) 281 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/15 pl.: 1 premie: 281
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 1 premie:
14 Ann Elise Eriksen 2 Gisund 26/12 (2) 26/12 (2) 236 [+]
Total plassering 14 Innledende 26/12 pl.: 2 premie: 236
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 2 premie:
17 Gunnar Henning Helgesen 2 Øvre Målselv 26/10 (3) 26/10 (3) 192 [+]
Total plassering 17 Innledende 26/10 pl.: 3 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: 3 premie:
19 Terje Staff Opgård 2 Storsteinnes 26/07 (4) 26/07 (4) 147 [+]
Total plassering 19 Innledende 26/07 pl.: 4 premie: 147
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/07 pl.: 4 premie:
25 Herdis Berntsen 2 Målselv 25/07 (5) 25/07 (5) 104 [+]
Total plassering 25 Innledende 25/07 pl.: 5 premie: 104
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/07 pl.: 5 premie:
31 Knut Arne Blomseth 2 Målselv 24/10 (6) 24/10 (6) 60 [+]
Total plassering 31 Innledende 24/10 pl.: 6 premie: 60
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 6 premie:
33 Arnt Eliassen 2 Lakselvdal 24/08 (7) 24/08 (7) 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 24/08 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/08 pl.: 7 premie:
34 Bjørn Viggo Ottem 2 Tromsø 24/06 (8) 24/06 (8) 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 24/06 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/06 pl.: 8 premie:
35 Helge Jørgensen 2 Falken 23/10 (9) 23/10 (9) 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 23/10 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: 9 premie:
38 Stein Are Nøstvik 2 Balsfjord 22/09 (10) 22/09 (10) 0 [+]
Total plassering 38 Innledende 22/09 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/09 pl.: 10 premie:
39 Stig Sørensen 2 Storsteinnes 22/06 (11) 22/06 (11) 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 22/06 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/06 pl.: 11 premie:
41 Torbjørn Aho 2 Øvre Målselv 20/06 (12) 20/06 (12) 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 20/06 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/06 pl.: 12 premie:
42 Tiril Lundnes 2 Nedre Målselv 20/04 (13) 20/04 (13) 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 20/04 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/04 pl.: 13 premie:
43 Kjell Nyrud 2 Øvre Målselv 18/09 (14) 18/09 (14) 0 [+]
Total plassering 43 Innledende 18/09 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/09 pl.: 14 premie:
44 Anne Gjengstø Aho 2 Øvre Målselv 17/04 (15) 17/04 (15) 0 [+]
Total plassering 44 Innledende 17/04 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/04 pl.: 15 premie:
46 Magnhild Nymo 2 Gisund 16/03 (16) 16/03 (16) 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 16/03 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/03 pl.: 16 premie:
47 Eva Henriksen 2 Storsteinnes 11/01 (17) 11/01 (17) 0 [+]
Total plassering 47 Innledende 11/01 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 11/01 pl.: 17 premie: