Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjemnesfelten

Tilbake til oversikten

Arrangør: Batnfjord Skytterlag Dato: 10. mars 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Jørn Ole Skiri 5 Rauma 30/16 30/16 255 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 255
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: premie:
2 Per Otto Opstad 4 Rakvåg 30/14 30/14 330 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/14 pl.: 1 premie: 330
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/14 pl.: premie:
3 Frode Standal 5 Kleive 29/21 29/21 145 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/21 pl.: 2 premie: 145
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/21 pl.: premie:
4 Lars Høybakk 4 Langevåg 29/20 29/20 234 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/20 pl.: 2 premie: 234
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: premie:
5 Jan Malmedal 2 Malmefjorden 29/19 29/19 300 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/19 pl.: 1 premie: 300
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: premie:
6 Christian Holstad Lilleng 4 Hildre og Brattvåg 28/23 28/23 157 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/23 pl.: 3 premie: 157
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/23 pl.: premie:
7 Thor Einar Aurdal 4 Sykkylven 28/22 28/22 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/22 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/22 pl.: premie:
8 Kay Margido Sletnes 4 Reinsfjell 28/18 28/18 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/18 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: premie:
9 Lars Myrset 4 Eidsvåg og Eidsøra 28/16 28/16 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/16 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: premie:
10 Brage Skiri 5 Rauma 28/12 28/12 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/12 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: premie:
11 Roger Hals 5 Fosna 27/20 27/20 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 27/20 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/20 pl.: premie:
12 Kåre Grønning 4 Reinsfjell 27/18 27/18 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/18 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/18 pl.: premie:
13 Mads Larsen Aspås 2 Batnfjord 27/15 27/15 217 [+]
Total plassering 13 Innledende 27/15 pl.: 2 premie: 217
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/15 pl.: premie:
14 Torkil Hopmark 5 Smøla 27/8 27/8 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/8 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/8 pl.: premie:
15 Solfrid Ulseth Moen Eldre Junior 18 år Aspøy og Straumsnes 27/7 27/7 100 [+]
Total plassering 15 Innledende 27/7 pl.: 1 premie: 100
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/7 pl.: premie:
16 Gunnar Øyen V55 Aspøy og Straumsnes 26/19 26/19 192 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/19 pl.: 1 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/19 pl.: premie:
17 Torleiv Sagstad V55 Nesjestranda & Skaala 26/16 26/16 128 [+]
Total plassering 17 Innledende 26/16 pl.: 2 premie: 128
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/16 pl.: premie:
18 Olav Nogva 2 Eide og Naas 26/12 26/12 162 [+]
Total plassering 18 Innledende 26/12 pl.: 3 premie: 162
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: premie:
19 Ida Jamtøy Heggem 3 Reinsfjell 26/10 26/10 212 [+]
Total plassering 19 Innledende 26/10 pl.: 1 premie: 212
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: premie:
20 Anders Korneliussen 4 Kvernes 25/14 25/14 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 25/14 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: premie:
21 Karoline T Eikrem Eldre Junior 18 år Aspøy og Straumsnes 25/12 25/12 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 25/12 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: premie:
22 Kirsti Rakstang 2 Aspøy og Straumsnes 25/10 25/10 121 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/10 pl.: 4 premie: 121
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/10 pl.: premie:
23 Nils Sigmund Sandblåst 2 Nordstemmet 24/17 24/17 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 24/17 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/17 pl.: premie:
24 Knut Rakstang 2 Aspøy og Straumsnes 23/18 23/18 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 23/18 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/18 pl.: premie:
25 Alf Høgset V55 Batnfjord 23/7 23/7 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 23/7 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/7 pl.: premie:
26 Ole Kristian Fjærvoll 2 Kleive 22/3 22/3 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 22/3 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/3 pl.: premie:
27 Ivar Skaar Pedersen 4 Langevåg 21/13 21/13 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 21/13 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/13 pl.: premie:
28 Diogo Valente 2 Aureosen 20/16 20/16 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 20/16 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/16 pl.: premie:
29 Janne Karin Frilund 2 Kleive 20/6 20/6 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 20/6 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/6 pl.: premie:
30 Bjørn Heggset V55 Surnadal 20/4 20/4 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 20/4 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/4 pl.: premie:
31 Gunda Marie Sagstad Tolaas 3 Nesjestranda & Skaala 19/6 19/6 108 [+]
Total plassering 31 Innledende 19/6 pl.: 2 premie: 108
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/6 pl.: premie:
32 Alexander Høgset-Torvik 2 Reinsfjell 18/3 18/3 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 18/3 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/3 pl.: premie:
33 Håvar Solheim Høstmark 3 Malmefjorden 17/3 17/3 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 17/3 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/3 pl.: premie:
34 Jens Inge Blakstad 3 Batnfjord 14/2 14/2 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 14/2 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/2 pl.: premie: