Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjemnesfelten

Tilbake til oversikten

Arrangør: Batnfjord Skytterlag Dato: 10. mars 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Per Otto Opstad 4 Rakvåg 30/14 (1) 30/14 330 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/14 pl.: 1 premie: 330
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/14 pl.: premie:
2 Lars Høybakk 4 Langevåg 29/20 (2) 29/20 234 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/20 pl.: 2 premie: 234
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: premie:
3 Christian Holstad Lilleng 4 Hildre og Brattvåg 28/23 (3) 28/23 157 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/23 pl.: 3 premie: 157
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/23 pl.: premie:
4 Thor Einar Aurdal 4 Sykkylven 28/22 (4) 28/22 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/22 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/22 pl.: premie:
5 Kay Margido Sletnes 4 Reinsfjell 28/18 (5) 28/18 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/18 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: premie:
6 Lars Myrset 4 Eidsvåg og Eidsøra 28/16 (6) 28/16 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/16 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: premie:
7 Kåre Grønning 4 Reinsfjell 27/18 (7) 27/18 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/18 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/18 pl.: premie:
8 Anders Korneliussen 4 Kvernes 25/14 (8) 25/14 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 25/14 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: premie:
9 Ivar Skaar Pedersen 4 Langevåg 21/13 (9) 21/13 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 21/13 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/13 pl.: premie: