Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vinterfelt - 5

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tretinddalen Skytterlag Dato: 7. april 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 John Olav Solaas 5 Trondenes 30/17 30/17 65 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/17 pl.: 1 premie: 65
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/17 pl.: 1 premie:
2 Torfinn R Johnsen 4 Bø (Vesterålen) 30/16 30/16 195 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 1 premie:
3 Finn Halvar Andersen 4 Melbo 27/13 27/13 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 27/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 2 premie:
4 Jørn Finvåg 4 Bø (Vesterålen) 26/15 26/15 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 26/15 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/15 pl.: 3 premie:
5 Jan Aksel Fredriksen V55 Dverberg 26/13 26/13 195 [+]
Total plassering 5 Innledende 26/13 pl.: 1 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 1 premie:
6 Britt Elin W Rabben 2 Bø (Vesterålen) 24/05 24/05 156 [+]
Total plassering 6 Innledende 24/05 pl.: 1 premie: 156
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/05 pl.: 1 premie:
7 Norunn Johansen 3 Sortland 22/12 22/12 130 [+]
Total plassering 7 Innledende 22/12 pl.: 1 premie: 130
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/12 pl.: 1 premie:
8 Gunnar Olsen V55 Tretinddalen 22/08 22/08 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 22/08 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/08 pl.: 2 premie:
9 Helene Enoksen 2 Sortland 22/04 22/04 104 [+]
Total plassering 9 Innledende 22/04 pl.: 2 premie: 104
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/04 pl.: 2 premie:
10 Kurt-Arne Rabben V55 Bø (Vesterålen) 21/06 21/06 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 21/06 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/06 pl.: 3 premie:
11 Jim Arne Vikestad 3 Sortland 20/09 20/09 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 20/09 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/09 pl.: 2 premie:
12 Elin J. Mortensen 2 Andenes 13/04 13/04 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 13/04 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/04 pl.: 3 premie:
13 Stein Erik Kvandahl 2 Sortland 12/05 12/05 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 12/05 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 12/05 pl.: 4 premie: