Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vinterfelt - 6

Tilbake til oversikten

Arrangør: Sortland Skytterlag Dato: 6 - søndag 7. april 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
2 Oddmund Eggum V55 Trondenes 30/7 30/7 251 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/7 pl.: 1 premie: 251
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/7 pl.: 1 premie:
6 Elin J. Mortensen 2 Andenes 28/5 28/5 163 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/5 pl.: 1 premie: 163
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/5 pl.: 1 premie:
5 Jan Aksel Fredriksen V55 Dverberg 28/11 28/11 139 [+]
Total plassering 5 Innledende 28/11 pl.: 2 premie: 139
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 2 premie:
8 Britt Elin W Rabben 2 Bø (Vesterålen) 26/8 26/8 97 [+]
Total plassering 8 Innledende 26/8 pl.: 2 premie: 97
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/8 pl.: 2 premie:
10 Leif R. Mikalsen V55 Sortland 22/8 22/8 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 22/8 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: 3 premie:
11 Helene Enoksen 2 Sortland 21/7 21/7 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 21/7 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: 3 premie:
12 Gunnar Olsen V55 Tretinddalen 21/4 21/4 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 21/4 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/4 pl.: 4 premie:
15 Stein Erik Kvandahl 2 Sortland 17/9 17/9 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 17/9 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/9 pl.: 4 premie:
13 Kjell Bjarne Pettersen V55 Sortland 20/6 20/6 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 20/6 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/6 pl.: 5 premie:
14 Kurt-Arne Rabben V55 Bø (Vesterålen) 18/9 18/9 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 18/9 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/9 pl.: 6 premie:
1 Torfinn R Johnsen 4 Bø (Vesterålen) 30/18 30/18 130 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/18 pl.: 1 premie: 130
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: premie:
3 Finn H. Andersen 4 Melbo 28/13 28/13 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 28/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: premie:
4 Norunn Johansen 3 Sortland 28/12 28/12 195 [+]
Total plassering 4 Innledende 28/12 pl.: 1 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: premie:
7 Jim Arne Vikestad 3 Sortland 26/11 26/11 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 26/11 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/11 pl.: premie:
9 Anne Karin Steffensen 3 Sortland 23/9 23/9 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 23/9 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/9 pl.: premie:
16 John Olav Solaas 5 Trondenes 15/6 15/6 65 [+]
Total plassering 16 Innledende 15/6 pl.: 1 premie: 65
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/6 pl.: premie: