Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjøvikfelten HV-cup12

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Dato: 7. april 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Jenny R Lund Junior 16-17 år Blaker 30/24 (1) 30/24 (1) 151 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/24 pl.: 1 premie: 151
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 1 premie:
2 Marte Marie Engebretsgård Junior 16-17 år Åsheim 30/20 (2) 30/20 (2) 138 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/20 pl.: 2 premie: 138
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 2 premie:
3 Marius Korsen Junior 16-17 år Gjøvik og Brusveen 29/21 (3) 29/21 (3) 125 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/21 pl.: 3 premie: 125
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/21 pl.: 3 premie:
4 Tuva Pedersen Smedsrudhagen Junior 16-17 år Raumnes 29/21 (4) 29/21 (4) 112 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/21 pl.: 4 premie: 112
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/21 pl.: 4 premie:
5 Marius Bakken Junior 16-17 år Moss og Våler 28/19 (5) 28/19 (5) 100 [+]
Total plassering 5 Innledende 28/19 pl.: 5 premie: 100
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 5 premie:
6 Ida Andreassen Berg Junior 16-17 år Sørskogbygda 28/18 (6) 28/18 (6) 87 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/18 pl.: 6 premie: 87
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 6 premie:
7 Helene Olafsen Junior 16-17 år Nittedal 28/15 (7) 28/15 (7) 75 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/15 pl.: 7 premie: 75
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/15 pl.: 7 premie:
8 Stine Sletli Junior 16-17 år Tangen 27/18 (8) 27/18 (8) 62 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/18 pl.: 8 premie: 62
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/18 pl.: 8 premie:
9 Martin Mostulien Junior 16-17 år Tangen 27/15 (9) 27/15 (9) 50 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/15 pl.: 9 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/15 pl.: 9 premie:
10 Gaute Grøterud Junior 16-17 år Sigdal 27/09 (10) 27/09 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/09 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/09 pl.: 10 premie:
11 Fredrik G. Kristiansen Junior 16-17 år Blaker 27/07 (11) 27/07 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 27/07 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/07 pl.: 11 premie:
12 Marius Granberg Junior 16-17 år Fet 26/17 (12) 26/17 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 26/17 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/17 pl.: 12 premie:
13 Halvor Einarsrud Knutsen Junior 16-17 år Søndre Land 26/17 (13) 26/17 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 26/17 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/17 pl.: 13 premie:
14 Amund Wardberg Høiby Junior 16-17 år Lismarken 26/07 (14) 26/07 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 26/07 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/07 pl.: 14 premie:
15 Jens Olav Lindberg Junior 16-17 år Nord-Odal 25/14 (15) 25/14 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 25/14 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 15 premie:
16 Line Fagerholm Junior 16-17 år Viken (opland) 25/06 (16) 25/06 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 25/06 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/06 pl.: 16 premie:
17 Vetle R. Engen Junior 16-17 år Snertingdal 24/10 (17) 24/10 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 24/10 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 17 premie:
18 Sander Harildstad Junior 16-17 år Lismarken 00/00 (18) 00/00 (18) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 00/00 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 00/00 pl.: 18 premie: