Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Lygnafelten 2019 (HV-cup) og Samlagsstevne for Opland

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Dato: 23. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Knut Ola Halvorsen 4 Eidsvoll Verk 30/17 (1) (3) 30/17 (3) 336 [+]
Total plassering 11 Innledende 30/17 pl.: 1 premie: 336
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 30/17 pl.: 3 premie:
1 Øyvind Bratli 4 Viken (opland) 28/10 (1) 38/05 (1) 38/05 (1) 269 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/10 pl.: 1 premie: 269
Medalje Sum innledende + finale 38/05 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 38/05 pl.: 1 premie:
2 Espen Grina 4 Randsfjord 26/16 (2) 38/03 (2) 38/03 (2) 168 [+]
Total plassering 7 Innledende 26/16 pl.: 2 premie: 168
Medalje Sum innledende + finale 38/03 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 38/03 pl.: 2 premie:
2 Jo Ivar Løvseth 4 Løiten 29/16 (2) (4) 29/16 (4) 302 [+]
Total plassering 16 Innledende 29/16 pl.: 2 premie: 302
Medalje Sum innledende + finale pl.: 4 premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: 4 premie:
3 Joakim Dahl 4 Tingelstad 24/10 (3) (3) 24/10 (3) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 24/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 3 premie:
4 Anders Foss Hidemstrædet 4 Blaker 27/13 (4) (5) 27/13 (5) 235 [+]
Total plassering 25 Innledende 27/13 pl.: 4 premie: 235
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 5 premie:
4 Per Olav Tangen 4 Tingelstad 24/09 (4) (3) 24/09 (3) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 24/09 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 24/09 pl.: 3 premie:
5 Jonny Myhre 4 Vestre Toten 24/09 (5) (5) 24/09 (5) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 24/09 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 24/09 pl.: 5 premie:
5 Morten Eken 4 Søndre Modum 27/08 (5) (5) 27/08 (5) 202 [+]
Total plassering 25 Innledende 27/08 pl.: 5 premie: 202
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 27/08 pl.: 5 premie:
7 Ole Jakob Jemtland 4 Sigdal 26/16 (7) (7) 26/16 (7) 135 [+]
Total plassering 28 Innledende 26/16 pl.: 7 premie: 135
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 26/16 pl.: 7 premie:
8 Benny Erik Husåsfallet 4 Skogbygden 26/13 (8) (7) 26/13 (7) 103 [+]
Total plassering 28 Innledende 26/13 pl.: 8 premie: 103
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 7 premie:
9 Torunn Rørbakk Seljevold 4 Nannestad 26/13 (9) (10) 26/13 (10) 70 [+]
Total plassering 31 Innledende 26/13 pl.: 9 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 10 premie:
10 Tore Åsly Kampen 4 Ringebu og Fåvang 26/11 (10) (7) 26/11 (7) 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 26/11 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 26/11 pl.: 7 premie:
11 Arne Erik Nilsen 4 Raumnes 26/10 (11) (10) 26/10 (10) 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 26/10 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: 10 premie:
12 Bjørn Vidar Teigen 4 Høland/Bjørkelangen 26/08 (12) (10) 26/08 (10) 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 26/08 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 26/08 pl.: 10 premie:
13 Christer Klubnes 4 Såner 25/13 (13) (13) 25/13 (13) 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 25/13 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 13 premie:
14 Odd Ivar Sæther 4 Blaker 24/13 (14) (16) 24/13 (16) 0 [+]
Total plassering 44 Innledende 24/13 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 16 premie:
Egne program Sum 24/13 pl.: 16 premie:
16 Anders Oddevald Sletner 4 Høland/Bjørkelangen 24/10 (16) (17) 24/10 (17) 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 24/10 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 17 premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 17 premie:
19 Jan Rune Martinsen 4 Fet 23/11 (19) (19) 23/11 (19) 0 [+]
Total plassering 48 Innledende 23/11 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 19 premie:
Egne program Sum 23/11 pl.: 19 premie:
20 Pål Kristian Kværneng 4 Løiten 23/11 (20) (20) 23/11 (20) 0 [+]
Total plassering 49 Innledende 23/11 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 20 premie:
Egne program Sum 23/11 pl.: 20 premie:
21 Lars Groseth 4 Ådal 23/07 (21) (21) 23/07 (21) 0 [+]
Total plassering 50 Innledende 23/07 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 21 premie:
Egne program Sum 23/07 pl.: 21 premie:
22 Werner Seljevold 4 Nannestad 21/05 (22) (22) 21/05 (22) 0 [+]
Total plassering 53 Innledende 21/05 pl.: 22 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 22 premie:
Egne program Sum 21/05 pl.: 22 premie:
23 Morten Ekeberg 4 Båstad 20/05 (23) (23) 20/05 (23) 0 [+]
Total plassering 54 Innledende 20/05 pl.: 23 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 23 premie:
Egne program Sum 20/05 pl.: 23 premie:
24 Einar Furuseth 4 Lismarken 18/12 (24) (24) 18/12 (24) 0 [+]
Total plassering 57 Innledende 18/12 pl.: 24 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 24 premie:
Egne program Sum 18/12 pl.: 24 premie:
25 Andreas Lunde 4 Nittedal 18/04 (25) (25) 18/04 (25) 0 [+]
Total plassering 59 Innledende 18/04 pl.: 25 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 25 premie:
Egne program Sum 18/04 pl.: 25 premie:
26 Per Einar Lunde 4 Nittedal 17/06 (26) (26) 17/06 (26) 0 [+]
Total plassering 60 Innledende 17/06 pl.: 26 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 26 premie:
Egne program Sum 17/06 pl.: 26 premie: