Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Lygnafelten 2019 (HV-cup) og Samlagsstevne for Opland

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Dato: 23. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Amund Ødegård 5 Tingelstad 30/13 (1) 42/05 (2) 42/05 (2) 257 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/13 pl.: 1 premie: 257
Medalje Sum innledende + finale 42/05 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 42/05 pl.: 2 premie:
1 Engebret M. Mjøseng 5 Sigdal 30/17 (1) (8) 30/17 (8) 352 [+]
Total plassering 10 Innledende 30/17 pl.: 1 premie: 352
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 30/17 pl.: 8 premie:
2 Roger Ottosen 5 Vestre Toten 30/12 (2) 42/08 (1) 42/08 (1) 225 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/12 pl.: 2 premie: 225
Medalje Sum innledende + finale 42/08 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 42/08 pl.: 1 premie:
2 Sverre Brovoll 5 Oslo Østre 30/16 (2) (7) 30/16 (7) 320 [+]
Total plassering 9 Innledende 30/16 pl.: 2 premie: 320
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 7 premie:
3 Anne Ingeborg Sogn Øiom 5 Randsfjord 29/11 (3) 40/03 (4) 40/03 (4) 101 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/11 pl.: 3 premie: 101
Medalje Sum innledende + finale 40/03 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 40/03 pl.: 4 premie:
3 Øyvind Nitteberg 5 Høland/Bjørkelangen 30/16 (3) (9) 30/16 (9) 288 [+]
Total plassering 12 Innledende 30/16 pl.: 3 premie: 288
Medalje Sum innledende + finale pl.: 9 premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 9 premie:
4 Morten Støen 5 Randsfjord 28/21 (4) 40/04 (3) 40/04 (3) 70 [+]
Total plassering 3 Innledende 28/21 pl.: 4 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale 40/04 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 40/04 pl.: 3 premie:
5 Thomas R. Kristiansen 5 Lunner 28/12 (5) 36/04 (5) 36/04 (5) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/12 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 36/04 pl.: 5 premie:
Egne program Sum 36/04 pl.: 5 premie:
6 Nils Thomas Valand 5 Oslo Østre 29/22 (6) (10) 29/22 (10) 194 [+]
Total plassering 13 Innledende 29/22 pl.: 6 premie: 194
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 10 premie:
6 Tormod Bjørnødegård 5 Gjøvik og Brusveen 25/10 (6) 36/02 (6) 36/02 (6) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 25/10 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 36/02 pl.: 6 premie:
Egne program Sum 36/02 pl.: 6 premie:
7 Hans Framstad Skaare 5 Tingelstad 24/09 (7) (7) 24/09 (7) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 24/09 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 24/09 pl.: 7 premie:
7 Dag Lien 5 Løiten 29/17 (7) (11) 29/17 (11) 163 [+]
Total plassering 14 Innledende 29/17 pl.: 7 premie: 163
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 11 premie:
8 Øyvind Haugen 5 Urskog 29/16 (8) (11) 29/16 (11) 132 [+]
Total plassering 14 Innledende 29/16 pl.: 8 premie: 132
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: 11 premie:
8 Erland Ødegård 5 Tingelstad 10/04 (8) (8) 10/04 (8) 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 10/04 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 10/04 pl.: 8 premie:
11 Hege Jødahl 5 Blaker 28/18 (11) (13) 28/18 (13) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 28/18 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 13 premie:
12 Trond Bergan 5 Jondalen 28/14 (12) (14) 28/14 (14) 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 28/14 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 14 premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 14 premie:
13 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree 5 Elverum 28/12 (13) (15) 28/12 (15) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 28/12 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 15 premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: 15 premie:
15 Lars David jr Øvrum 5 Nannestad 28/11 (15) (15) 28/11 (15) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 28/11 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 15 premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 15 premie:
16 Ingrid Finnestad 5 Fredrikstad 28/10 (16) (17) 28/10 (17) 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 28/10 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 17 premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: 17 premie:
17 Thomas Høgåsseter 5 Raumnes 27/19 (17) (18) 27/19 (18) 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 27/19 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 18 premie:
Egne program Sum 27/19 pl.: 18 premie:
18 Øyvind Johannessen 5 Fredrikstad 27/14 (18) (18) 27/14 (18) 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 27/14 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 18 premie:
Egne program Sum 27/14 pl.: 18 premie:
19 Jon Granlund 5 Nannestad 26/12 (19) (20) 26/12 (20) 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 26/12 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 20 premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 20 premie:
20 Harald Tandberg 5 Søndre Modum 25/17 (20) (21) 25/17 (21) 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 25/17 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 21 premie:
Egne program Sum 25/17 pl.: 21 premie:
21 Martin Qværnstrøm 5 Blaker 25/16 (21) (22) 25/16 (22) 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 25/16 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 22 premie:
Egne program Sum 25/16 pl.: 22 premie:
22 Tore Johansen 5 Oslo Østre 25/10 (22) (22) 25/10 (22) 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 25/10 pl.: 22 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 22 premie:
Egne program Sum 25/10 pl.: 22 premie:
24 Sindre Olafsen 5 Nittedal 25/07 (24) (22) 25/07 (22) 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 25/07 pl.: 24 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 22 premie:
Egne program Sum 25/07 pl.: 22 premie:
25 Sindre Nordvik 5 Løiten 24/16 (25) (25) 24/16 (25) 0 [+]
Total plassering 40 Innledende 24/16 pl.: 25 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 25 premie:
Egne program Sum 24/16 pl.: 25 premie:
27 Stine Cecilie Granlund 5 Nannestad 19/04 (27) (27) 19/04 (27) 0 [+]
Total plassering 55 Innledende 19/04 pl.: 27 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 27 premie:
Egne program Sum 19/04 pl.: 27 premie:
28 Jorunn Ospedal Vallestad 5 Oslo Østre 16/07 (28) (28) 16/07 (28) 0 [+]
Total plassering 61 Innledende 16/07 pl.: 28 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 28 premie:
Egne program Sum 16/07 pl.: 28 premie:
30 Vegard Granlund 5 Nannestad 08/02 (30) (30) 08/02 (30) 0 [+]
Total plassering 65 Innledende 08/02 pl.: 30 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 30 premie:
Egne program Sum 08/02 pl.: 30 premie: