Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Lygnafelten 2019 (HV-cup) og Samlagsstevne for Opland

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Dato: 23. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Markus Henriksen Eldre rekrutt 14-15 år Viken (opland) 27/15 (1) 39/05 (1) 39/05 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 27/15 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/05 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 39/05 pl.: 1 premie:
2 Tuva Bakke Eldre rekrutt 14-15 år Viken (opland) 26/17 (2) 38/07 (2) 38/07 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 26/17 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/07 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 38/07 pl.: 2 premie:
3 Inga Marie Hanserud Eldre rekrutt 14-15 år Jondalen 30/27 (1) (3) 30/27 (3) 140 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/27 pl.: 1 premie: 140
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 30/27 pl.: 3 premie:
3 Håkon Foss Mathisen Eldre rekrutt 14-15 år Blaker 30/24 (3) (3) 30/24 (3) 117 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/24 pl.: 3 premie: 117
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 3 premie:
5 Magnus Østmodalen Eldre rekrutt 14-15 år Nord-Odal 30/23 (4) (5) 30/23 (5) 105 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/23 pl.: 4 premie: 105
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 5 premie:
5 Maren Helene Nyork Larsen Eldre rekrutt 14-15 år Nannestad 30/25 (2) (5) 30/25 (5) 128 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/25 pl.: 2 premie: 128
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 5 premie:
7 Kristian Martinsen Eldre rekrutt 14-15 år Fet 30/21 (5) (7) 30/21 (7) 94 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/21 pl.: 5 premie: 94
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 7 premie:
8 Eirik Strøm Eldre rekrutt 14-15 år Blaker 29/26 (6) (8) 29/26 (8) 83 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/26 pl.: 6 premie: 83
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 29/26 pl.: 8 premie:
9 Nelia Johanne Kvarme Eldre rekrutt 14-15 år Aas 29/20 (9) (9) 29/20 (9) 50 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/20 pl.: 9 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: 9 premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 9 premie:
10 Andre Sletli Eldre rekrutt 14-15 år Tangen 29/21 (8) (10) 29/21 (10) 61 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/21 pl.: 8 premie: 61
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 29/21 pl.: 10 premie:
10 Eskil Grøterud Eldre rekrutt 14-15 år Sigdal 29/22 (7) (10) 29/22 (10) 72 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/22 pl.: 7 premie: 72
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 10 premie:
12 Markus Lauritzen Eldre rekrutt 14-15 år Sørskogbygda 29/17 (10) (12) 29/17 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 29/17 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 12 premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 12 premie:
13 Robin Nymoen Eldre rekrutt 14-15 år Jordet og Tenaasen 27/19 (11) (13) 27/19 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 27/19 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 27/19 pl.: 13 premie:
14 Ådne Hulleberg Eldre rekrutt 14-15 år Åsheim 26/14 (14) (14) 26/14 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 26/14 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 14 premie:
Egne program Sum 26/14 pl.: 14 premie:
15 Johannes Gjerde Eldre rekrutt 14-15 år Sørum 26/10 (15) (15) 26/10 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 26/10 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 15 premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: 15 premie:
16 Fredrik Berg Eldre rekrutt 14-15 år Riflen/Skoger 25/12 (16) (16) 25/12 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 25/12 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 16 premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 16 premie:
17 Robert Miller Eldre rekrutt 14-15 år Nittedal 23/12 (17) (17) 23/12 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 23/12 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 17 premie:
Egne program Sum 23/12 pl.: 17 premie: