Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Lygnafelten 2019 (HV-cup) og Samlagsstevne for Opland

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Dato: 23. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Marius Korsen Junior 16-17 år Gjøvik og Brusveen 30/16 (1) 41/06 (1) 41/06 (1) 104 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 104
Medalje Sum innledende + finale 41/06 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 41/06 pl.: 1 premie:
2 Halvor Einarsrud Knutsen Junior 16-17 år Søndre Land 25/12 (2) 33/06 (2) 33/06 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 25/12 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 33/06 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 33/06 pl.: 2 premie:
3 Sander Harildstad Junior 16-17 år Lismarken 30/21 (3) (3) 30/21 (3) 123 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/21 pl.: 3 premie: 123
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 3 premie:
3 Niklas Østlien Junior 16-17 år Vestre Toten 23/06 (3) (3) 23/06 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 23/06 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 23/06 pl.: 3 premie:
4 Sebastian Johnsen Junior 16-17 år Spydeberg 30/23 (1) (4) 30/23 (4) 142 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/23 pl.: 1 premie: 142
Medalje Sum innledende + finale pl.: 4 premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 4 premie:
5 Martin Mostulien Junior 16-17 år Tangen 30/22 (2) (5) 30/22 (5) 132 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/22 pl.: 2 premie: 132
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 5 premie:
6 Sofie Kjone Husåsfallet Junior 16-17 år Skogbygden 30/21 (4) (6) 30/21 (6) 114 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/21 pl.: 4 premie: 114
Medalje Sum innledende + finale pl.: 6 premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 6 premie:
7 Jens Olav Lindberg Junior 16-17 år Nord-Odal 29/24 (6) (7) 29/24 (7) 95 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/24 pl.: 6 premie: 95
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 29/24 pl.: 7 premie:
8 Marte Marie Engebretsgård Junior 16-17 år Åsheim 29/22 (8) (8) 29/22 (8) 77 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/22 pl.: 8 premie: 77
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 8 premie:
8 Gaute Grøterud Junior 16-17 år Sigdal 29/23 (7) (8) 29/23 (8) 86 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/23 pl.: 7 premie: 86
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 29/23 pl.: 8 premie:
10 Marius Bakken Junior 16-17 år Moss og Våler 28/23 (9) (10) 28/23 (10) 68 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/23 pl.: 9 premie: 68
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 28/23 pl.: 10 premie:
11 Fredrik G. Kristiansen Junior 16-17 år Blaker 28/17 (10) (11) 28/17 (11) 59 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/17 pl.: 10 premie: 59
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 28/17 pl.: 11 premie:
12 Marius Granberg Junior 16-17 år Fet 27/26 (11) (12) 27/26 (12) 50 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/26 pl.: 11 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: 12 premie:
Egne program Sum 27/26 pl.: 12 premie:
13 Øystein Breden Junior 16-17 år Otta 27/21 (12) (13) 27/21 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 27/21 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 27/21 pl.: 13 premie:
14 Ida Andreassen Berg Junior 16-17 år Sørskogbygda 27/16 (13) (14) 27/16 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/16 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 14 premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: 14 premie:
15 Ole Kristian Støyva Aardal Junior 16-17 år Sørskogbygda 27/12 (14) (15) 27/12 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 27/12 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 15 premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 15 premie:
16 Vegard Mytting Junior 16-17 år Sørum 26/21 (15) (16) 26/21 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/21 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 16 premie:
Egne program Sum 26/21 pl.: 16 premie:
16 Helene Olafsen Junior 16-17 år Nittedal 26/17 (16) (16) 26/17 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/17 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 16 premie:
Egne program Sum 26/17 pl.: 16 premie:
18 Viktoria Ødegård Junior 16-17 år Nannestad 26/10 (17) (18) 26/10 (18) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 26/10 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 18 premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: 18 premie:
20 Mats Svartangen Junior 16-17 år Sørum 22/06 (20) (20) 22/06 (20) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 22/06 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 20 premie:
Egne program Sum 22/06 pl.: 20 premie:
21 Stine Sletli Junior 16-17 år Tangen 20/06 (21) (21) 20/06 (21) 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 20/06 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 21 premie:
Egne program Sum 20/06 pl.: 21 premie: