Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Lygnafelten 2019 (HV-cup) og Samlagsstevne for Opland

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Dato: 23. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Aurora Bratli Rekrutt 11-13 år Viken (opland) 26/19 (1) 37/09 (1) 37/09 (1) 70 [+]
Total plassering 1 Innledende 26/19 pl.: 1 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale 37/09 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 37/09 pl.: 1 premie:
2 Jens Olsrud Østli Rekrutt 11-13 år Tangen 30/24 (1) (2) 30/24 (2) 151 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/24 pl.: 1 premie: 151
Medalje Sum innledende + finale pl.: 2 premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 2 premie:
2 Leander Bakke Rekrutt 11-13 år Viken (opland) 20/07 (2) 27/03 (2) 27/03 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 20/07 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 27/03 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 27/03 pl.: 2 premie:
2 Elin Jeanette Lauritsen Rekrutt 11-13 år Moss og Våler 30/21 (2) (2) 30/21 (2) 130 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/21 pl.: 2 premie: 130
Medalje Sum innledende + finale pl.: 2 premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 2 premie:
3 Oliver Aschim Kristiansen Rekrutt 11-13 år Tingelstad 17/03 (5) 25/03 (3) 25/03 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 17/03 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 25/03 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 25/03 pl.: 3 premie:
4 Erik Aleksander Hansen Hagen Rekrutt 11-13 år Tingelstad 20/04 (3) 23/00 (4) 23/00 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 20/04 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 23/00 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 23/00 pl.: 4 premie:
4 Morgan Hovde Åmodt Rekrutt 11-13 år Ringebu og Fåvang 28/19 (3) (4) 28/19 (4) 110 [+]
Total plassering 4 Innledende 28/19 pl.: 3 premie: 110
Medalje Sum innledende + finale pl.: 4 premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 4 premie:
5 Jørgen Svensberget Rekrutt 11-13 år Sørskogbygda 27/05 (4) (5) 27/05 (5) 90 [+]
Total plassering 5 Innledende 27/05 pl.: 4 premie: 90
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 27/05 pl.: 5 premie:
5 Audun Sonflå Rekrutt 11-13 år Tingelstad 18/07 (4) (5) 18/07 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 18/07 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 18/07 pl.: 5 premie:
6 Amund Aalberg Rekrutt 11-13 år Tingelstad 14/04 (6) (6) 14/04 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 14/04 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 6 premie:
Egne program Sum 14/04 pl.: 6 premie:
7 Ola Strand Nystuen Rekrutt 11-13 år Løiten 26/10 (6) (7) 26/10 (7) 50 [+]
Total plassering 7 Innledende 26/10 pl.: 6 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: 7 premie:
10 Ole Marius Ingeborgrud Rekrutt 11-13 år Raumnes 20/10 (7) (10) 20/10 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 20/10 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 20/10 pl.: 10 premie: