Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Lygnafelten 2019 (HV-cup) og Samlagsstevne for Opland

Tilbake til oversikten

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Dato: 23. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Arne Olav Bekkemellem V65 Gjøvik og Brusveen 29/15 (1) 41/09 (1) 41/09 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 29/15 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/09 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 41/09 pl.: 1 premie:
2 Finn Olav Nordli V65 Tingelstad 28/19 (2) 39/05 (2) 39/05 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 28/19 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/05 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 39/05 pl.: 2 premie:
3 Helge Svarstad V65 Blaker 30/24 (2) (3) 30/24 (3) 185 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/24 pl.: 2 premie: 185
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 3 premie:
4 Johannes Rundhaug V65 Etnedal 30/25 (1) (4) 30/25 (4) 231 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/25 pl.: 1 premie: 231
Medalje Sum innledende + finale pl.: 4 premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 4 premie:
4 Tor Lillemoen V65 Brumunddal 30/21 (3) (4) 30/21 (4) 140 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/21 pl.: 3 premie: 140
Medalje Sum innledende + finale pl.: 4 premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 4 premie:
6 Terje Hågensen V65 Stange og Romedal 30/19 (4) (6) 30/19 (6) 95 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/19 pl.: 4 premie: 95
Medalje Sum innledende + finale pl.: 6 premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: 6 premie:
7 Kjell A Hjortnæs V65 Asker 30/18 (5) (7) 30/18 (7) 50 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/18 pl.: 5 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: 7 premie:
8 Bjørn Christensen V65 Blaker 29/24 (6) (8) 29/24 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/24 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 8 premie:
Egne program Sum 29/24 pl.: 8 premie:
9 Magnar Konningrud V65 Nes (Hedmark) 29/21 (7) (9) 29/21 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/21 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 9 premie:
Egne program Sum 29/21 pl.: 9 premie:
10 Tille Skogsrud V65 Tangen 29/16 (8) (10) 29/16 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/16 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 10 premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: 10 premie:
11 Ole Bergene V65 Etnedal 28/21 (10) (11) 28/21 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/21 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 28/21 pl.: 11 premie:
12 Gunnar Orre V65 Asker 28/21 (11) (12) 28/21 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/21 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 12 premie:
Egne program Sum 28/21 pl.: 12 premie:
13 Per Olav Faldbakken V65 Stange og Romedal 26/19 (13) (13) 26/19 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 26/19 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 26/19 pl.: 13 premie:
14 Stein R Tjernseth V65 Ådal 24/10 (14) (14) 24/10 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 24/10 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 14 premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 14 premie: