Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Dobbeltstevne Nordmør 2019

Tilbake til oversikten

Arrangør: Aspøy og Straumsnes Skytterlag Dato: 7 - lørdag 8. juni 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag 15 10 Hoved (pl.) Omg Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Ronja Hammervold Junior 16-17 år Eidsvåg og Eidsøra 150 100 250 (1) 100 350 (1) 350 (1) Gylt medalje 200 [+]
Mesterskap 1 15 skudd 150 pl.: 1 premie: 129 gjenstand:
Medalje Gylt medalje 10 skudd 100 pl.: 1 premie: 71 gjenstand:
25 skudd 250 pl.: 1 inner: 22 premie: gjenstand:
35 skudd 350 pl.: 1 inner: 29
Egne program Sum 350 pl.: 1 inner: 29 premie: gjenstand:
2 Kjell Arne Fjærli Junior 16-17 år Bæverdalen 149 100 249 (2) 100 349 (2) 349 (2) 164 [+]
Mesterskap 2 15 skudd 149 pl.: 2 premie: 93 gjenstand:
Medalje 10 skudd 100 pl.: 1 premie: 71 gjenstand:
25 skudd 249 pl.: 2 inner: 21 premie: gjenstand:
35 skudd 349 pl.: 2 inner: 29
Egne program Sum 349 pl.: 2 inner: 29 premie: gjenstand:
3 Tora Skiri Junior 16-17 år Rauma 149 99 248 (3) 100 348 (3) 348 (3) 123 [+]
Mesterskap 3 15 skudd 149 pl.: 3 premie: 75 gjenstand:
Medalje 10 skudd 99 pl.: 4 premie: 48 gjenstand:
25 skudd 248 pl.: 3 inner: 13 premie: gjenstand:
35 skudd 348 pl.: 3 inner: 21
Egne program Sum 348 pl.: 3 inner: 21 premie: gjenstand:
4 Martine Sve Junior 16-17 år Stranda 149 99 248 (3) 99 347 (4) 347 (4) 120 [+]
Mesterskap 4 15 skudd 149 pl.: 4 premie: 66 gjenstand:
Medalje 10 skudd 99 pl.: 3 premie: 54 gjenstand:
25 skudd 248 pl.: 3 inner: 13 premie: gjenstand:
35 skudd 347 pl.: 4 inner: 20
Egne program Sum 347 pl.: 4 inner: 20 premie: gjenstand:
5 Nora Haugsnes Junior 16-17 år Årvågsfjord 148 98 246 (5) 100 346 (5) 346 (5) 37 [+]
Mesterskap 5 15 skudd 148 pl.: 7 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 98 pl.: 5 premie: 37 gjenstand:
25 skudd 246 pl.: 5 inner: 10 premie: gjenstand:
35 skudd 346 pl.: 5 inner: 18
Egne program Sum 346 pl.: 5 inner: 18 premie: gjenstand:
6 Nathalie Haugen Junior 16-17 år Rakvåg 148 97 245 (6) 100 345 (6) 345 (6) 0 [+]
Mesterskap 6 15 skudd 148 pl.: 6 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 97 pl.: 6 premie: gjenstand:
25 skudd 245 pl.: 6 inner: 13 premie: gjenstand:
35 skudd 345 pl.: 6 inner: 19
Egne program Sum 345 pl.: 6 inner: 19 premie: gjenstand:
7 Ane Bjerkaas Nisja Junior 16-17 år Sunndal 149 96 245 (7) 97 342 (7) 342 (7) 57 [+]
Mesterskap 7 15 skudd 149 pl.: 5 premie: 57 gjenstand:
Medalje 10 skudd 96 pl.: 9 premie: gjenstand:
25 skudd 245 pl.: 7 inner: 11 premie: gjenstand:
35 skudd 342 pl.: 7 inner: 17
Egne program Sum 342 pl.: 7 inner: 17 premie: gjenstand:
8 Erling Waag Junior 16-17 år Surnadal 147 94 241 (10) 100 341 (8) 341 (8) 0 [+]
Mesterskap 8 15 skudd 147 pl.: 8 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 94 pl.: 10 premie: gjenstand:
25 skudd 241 pl.: 10 inner: 13 premie: gjenstand:
35 skudd 341 pl.: 8 inner: 20
Egne program Sum 341 pl.: 8 inner: 20 premie: gjenstand:
9 Mathias Bakk Junior 16-17 år Årvågsfjord 146 96 242 (9) 99 341 (9) 341 (9) 0 [+]
Mesterskap 9 15 skudd 146 pl.: 11 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 96 pl.: 8 premie: gjenstand:
25 skudd 242 pl.: 9 inner: 12 premie: gjenstand:
35 skudd 341 pl.: 9 inner: 18
Egne program Sum 341 pl.: 9 inner: 18 premie: gjenstand:
10 Jon Sæterbø Junior 16-17 år Surnadal 146 97 243 (8) 97 340 (10) 340 (10) 0 [+]
Mesterskap 10 15 skudd 146 pl.: 12 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 97 pl.: 7 premie: gjenstand:
25 skudd 243 pl.: 8 inner: 8 premie: gjenstand:
35 skudd 340 pl.: 10 inner: 10
Egne program Sum 340 pl.: 10 inner: 10 premie: gjenstand:
11 Håkon Brevik Junior 16-17 år Fosna 147 92 239 (11) 100 339 (11) 339 (11) 0 [+]
Mesterskap 11 15 skudd 147 pl.: 9 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 92 pl.: 13 premie: gjenstand:
25 skudd 239 pl.: 11 inner: 8 premie: gjenstand:
35 skudd 339 pl.: 11 inner: 13
Egne program Sum 339 pl.: 11 inner: 13 premie: gjenstand:
12 Ola Nordvik Junior 16-17 år Bæverdalen 146 92 238 (13) 97 335 (12) 335 (12) 0 [+]
Mesterskap 12 15 skudd 146 pl.: 10 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 92 pl.: 12 premie: gjenstand:
25 skudd 238 pl.: 13 inner: 11 premie: gjenstand:
35 skudd 335 pl.: 12 inner: 13
Egne program Sum 335 pl.: 12 inner: 13 premie: gjenstand:
13 Viktor Gravanes Berg Junior 16-17 år Nesjestranda & Skaala 145 94 239 (12) 96 335 (13) 335 (13) 0 [+]
Mesterskap 13 15 skudd 145 pl.: 13 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 94 pl.: 11 premie: gjenstand:
25 skudd 239 pl.: 12 inner: 5 premie: gjenstand:
35 skudd 335 pl.: 13 inner: 7
Egne program Sum 335 pl.: 13 inner: 7 premie: gjenstand:
14 Hilde Korsrud Ulset Junior 16-17 år Aspøy og Straumsnes 140 91 231 (14) 100 331 (14) 331 (14) 0 [+]
Mesterskap 14 15 skudd 140 pl.: 14 premie: gjenstand:
Medalje 10 skudd 91 pl.: 14 premie: gjenstand:
25 skudd 231 pl.: 14 inner: 5 premie: gjenstand:
35 skudd 331 pl.: 14 inner: 10
Egne program Sum 331 pl.: 14 inner: 10 premie: gjenstand: