Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vinterfelt - 4

Tilbake til oversikten

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Dato: 23. mai 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Lars Bakkejord-Johnsen 5 Bø (Vesterålen) 26/13 26/13 130 [+]
Total plassering 1 Innledende 26/13 pl.: 1 premie: 130
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 1 premie:
2 Torfinn R Johnsen 5 Bø (Vesterålen) 26/10 26/10 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 26/10 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: 2 premie:
3 Gunnar Olsen V55 Tretinddalen 26/05 26/05 195 [+]
Total plassering 3 Innledende 26/05 pl.: 1 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/05 pl.: 1 premie:
4 Jan Aksel Fredriksen V55 Dverberg 25/08 25/08 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 25/08 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/08 pl.: 2 premie:
5 Helene Enoksen V55 Sortland 24/13 24/13 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 24/13 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/13 pl.: 3 premie:
6 Henning Bakkejord-Johnsen Eldre Junior 18-19 år Bø (Vesterålen) 24/07 24/07 50 [+]
Total plassering 6 Innledende 24/07 pl.: 1 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/07 pl.: 1 premie:
7 Tove Mette Gammelmoe 2 Dverberg 24/06 24/06 195 [+]
Total plassering 7 Innledende 24/06 pl.: 1 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/06 pl.: 1 premie:
8 Britt Elin W Rabben 2 Bø (Vesterålen) 20/10 20/10 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 20/10 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/10 pl.: 2 premie:
9 Jim Arne Vikestad 4 Sortland 20/03 20/03 130 [+]
Total plassering 9 Innledende 20/03 pl.: 1 premie: 130
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/03 pl.: 1 premie:
10 Steinar Vollan 2 Dverberg 20/03 20/03 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 20/03 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/03 pl.: 3 premie:
11 Jørn Finvåg 4 Bø (Vesterålen) 19/08 19/08 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 19/08 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/08 pl.: 2 premie:
12 Stein Erik Kvandahl 3 Sortland 08/00 08/00 65 [+]
Total plassering 12 Innledende 08/00 pl.: 1 premie: 65
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 08/00 pl.: 1 premie: