Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Sikanfelten

Tilbake til oversikten

Arrangør: Bø (Vesterålen) Skytterlag Dato: 11 - lørdag 12. september 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Oddmund Eggum V55 Trondenes 30/15 30/15 273 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/15 pl.: 1 premie: 273
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 1 premie:
2 Finn H. Andersen 4 Melbo 30/13 30/13 234 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/13 pl.: 1 premie: 234
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/13 pl.: 1 premie:
3 Stig Morten Larsen 2 Storfjord 30/11 30/11 243 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/11 pl.: 1 premie: 243
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/11 pl.: 1 premie:
4 John Olav Solaas 5 Trondenes 29/21 29/21 273 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/21 pl.: 1 premie: 273
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/21 pl.: 1 premie:
5 Svend Svendli 4 Storsteinnes 29/09 29/09 156 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/09 pl.: 2 premie: 156
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/09 pl.: 2 premie:
6 Einar Brandskognes 5 Kvæfjord 29/09 29/09 195 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/09 pl.: 2 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/09 pl.: 2 premie:
7 Jørn Finvåg 4 Bø (Vesterålen) 29/06 29/06 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/06 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/06 pl.: 3 premie:
8 Lars Bakkejord-Johnsen 5 Bø (Vesterålen) 28/13 28/13 117 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/13 pl.: 3 premie: 117
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: 3 premie:
9 Tor Magne Svendli 4 Øvre Målselv 28/11 28/11 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/11 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 4 premie:
10 Arnulf Losvar 5 Alta 27/13 27/13 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/13 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 4 premie:
11 Bengt Bratland 5 Trondenes 27/10 27/10 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 27/10 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/10 pl.: 5 premie:
12 Lill-Synnøve Larsen 2 Storfjord 25/12 25/12 173 [+]
Total plassering 12 Innledende 25/12 pl.: 2 premie: 173
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 2 premie:
13 Asbjørn Tveit V55 Bjørnen og Vestre Målselv 25/07 25/07 195 [+]
Total plassering 13 Innledende 25/07 pl.: 2 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/07 pl.: 2 premie:
14 Anne Karin Steffensen 3 Bø (Vesterålen) 25/04 25/04 65 [+]
Total plassering 14 Innledende 25/04 pl.: 1 premie: 65
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/04 pl.: 1 premie:
15 Taran Cecilie Bjørnsen 5 Drangedal 24/13 24/13 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 24/13 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/13 pl.: 6 premie:
16 Erlend Burø Sæther 5 Andenes 24/13 24/13 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 24/13 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/13 pl.: 7 premie:
17 Per Myhre V55 Storsteinnes 24/09 24/09 117 [+]
Total plassering 17 Innledende 24/09 pl.: 3 premie: 117
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/09 pl.: 3 premie:
18 Tove Mette Gammelmoe 2 Dverberg 23/10 23/10 104 [+]
Total plassering 18 Innledende 23/10 pl.: 3 premie: 104
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: 3 premie:
19 Torfinn R Johnsen 5 Bø (Vesterålen) 23/10 23/10 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 23/10 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: 8 premie:
20 Britt Elin W Rabben 2 Bø (Vesterålen) 22/10 22/10 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 22/10 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: 4 premie:
21 Anne Gjengstø Aho 2 Øvre Målselv 22/07 22/07 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 22/07 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/07 pl.: 5 premie:
22 Alf Kristoffersen 2 Brøstadbotn 22/03 22/03 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 22/03 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/03 pl.: 6 premie:
23 Tom Marius Gjertsen Kalvik 5 Trondenes 21/07 21/07 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 21/07 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/07 pl.: 9 premie:
24 Jan Aksel Fredriksen V55 Dverberg 21/03 21/03 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 21/03 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/03 pl.: 4 premie:
25 Nora Benjaminsen 2 Dverberg 20/06 20/06 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 20/06 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/06 pl.: 7 premie:
26 Frode Sæther 4 Andenes 20/04 20/04 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 20/04 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/04 pl.: 5 premie:
27 Torbjørn Aho V55 Øvre Målselv 19/09 19/09 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 19/09 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/09 pl.: 5 premie:
28 Kurt-Arne Rabben V55 Bø (Vesterålen) 19/06 19/06 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 19/06 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/06 pl.: 6 premie:
29 Helge Nordmo V55 Øvre Målselv 19/02 19/02 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 19/02 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/02 pl.: 7 premie:
30 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 16/05 16/05 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 16/05 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/05 pl.: 6 premie:
31 Gunnar Olsen V55 Tretinddalen 15/03 15/03 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 15/03 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/03 pl.: 8 premie:
32 Jan-Kato U. Bjørnsund V55 Bardu 15/03 15/03 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 15/03 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/03 pl.: 9 premie:
33 Vibeke Arnesen 2 Trondenes 14/05 14/05 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 14/05 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/05 pl.: 8 premie: