Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Drangedalsfelten 2019 Telecup

Tilbake til oversikten

Arrangør: Drangedal Skytterlag Dato: 10. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
27 Eivind Igland 2 Imenes 27/12 (1) 27/12 (1) 322 [+]
Total plassering 27 Innledende 27/12 pl.: 1 premie: 322
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 1 premie:
31 Bernt Einar Moland 2 Drangedal 26/8 (2) 26/8 (2) 244 [+]
Total plassering 31 Innledende 26/8 pl.: 2 premie: 244
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/8 pl.: 2 premie:
33 Anne Liv Skjeggedal 2 Imenes 26/5 (3) 26/5 (3) 198 [+]
Total plassering 33 Innledende 26/5 pl.: 3 premie: 198
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/5 pl.: 3 premie:
38 Jon Torjus Øverdal 2 Drangedal 24/10 (4) 24/10 (4) 136 [+]
Total plassering 38 Innledende 24/10 pl.: 4 premie: 136
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 4 premie:
42 Klavs Kjeldmand 2 Holmestrand og Omegn 23/11 (5) 23/11 (5) 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 23/11 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/11 pl.: 5 premie:
50 Geir Rune Dregelid 2 Sande 21/8 (6) 21/8 (6) 0 [+]
Total plassering 50 Innledende 21/8 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/8 pl.: 6 premie:
52 Unni Larssen 2 Gjerpen 21/6 (7) 21/6 (7) 0 [+]
Total plassering 52 Innledende 21/6 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 7 premie:
53 Inge Storenes 2 Imenes 21/6 (8) 21/6 (8) 0 [+]
Total plassering 53 Innledende 21/6 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 8 premie:
56 Kristoffer Anda 2 Klepp 20/7 (9) 20/7 (9) 0 [+]
Total plassering 56 Innledende 20/7 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: 9 premie:
63 Ronny Rysjedal Wergeland 2 Sauland 16/4 (10) 16/4 (10) 0 [+]
Total plassering 63 Innledende 16/4 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/4 pl.: 10 premie:
68 Knut Bøen 2 Drangedal 13/5 (11) 13/5 (11) 0 [+]
Total plassering 68 Innledende 13/5 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/5 pl.: 11 premie:
74 Kjerstin Steinhaug Hauge 2 Mælum 10/3 (12) 10/3 (12) 0 [+]
Total plassering 74 Innledende 10/3 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 10/3 pl.: 12 premie: