Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Drangedalsfelten 2019 Telecup

Tilbake til oversikten

Arrangør: Drangedal Skytterlag Dato: 10. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Ole Kristian Austad 5 Tørdal 30/24 30/24 342 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/24 pl.: 1 premie: 342
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: premie:
2 Jan Kåre Moland 5 Drangedal 30/23 30/23 281 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/23 pl.: 2 premie: 281
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: premie:
3 Tor Harald Lund 5 Søgne 30/18 30/18 237 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/18 pl.: 3 premie: 237
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: premie:
4 Arild Håkedal V55 Dølemo 30/17 30/17 335 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/17 pl.: 1 premie: 335
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/17 pl.: 1 premie:
5 Anders Metveit V55 Imenes 30/15 30/15 274 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/15 pl.: 2 premie: 274
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 2 premie:
6 Kjetil jr. Igland 4 Imenes 29/15 29/15 336 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/15 pl.: 1 premie: 336
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: premie:
7 Øyvind Bjerklund 5 Holla 29/13 29/13 193 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/13 pl.: 4 premie: 193
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: premie:
8 Magne Jemtland V55 Gjerpen 29/12 29/12 213 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/12 pl.: 3 premie: 213
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: 3 premie:
9 Ivar Rinde 5 Riflen/Skoger 29/12 29/12 163 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/12 pl.: 5 premie: 163
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: premie:
10 Ørjan Metveit 4 Imenes 29/10 29/10 271 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/10 pl.: 2 premie: 271
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: premie:
11 Kim Johan Vemmelvik 5 Kristiansand og Omegn 29/8 29/8 134 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/8 pl.: 6 premie: 134
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/8 pl.: premie:
12 Per Kristian Aas V55 Lunde 28/16 28/16 167 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/16 pl.: 4 premie: 167
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: 4 premie:
13 Pål Øyvind Ørmen 5 Råde 28/15 28/15 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 28/15 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/15 pl.: premie:
14 Roar Torkildsen V55 Farsund 28/15 28/15 136 [+]
Total plassering 14 Innledende 28/15 pl.: 5 premie: 136
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/15 pl.: 5 premie:
15 Inge Markus Gjestvang 3 Imenes 28/14 28/14 310 [+]
Total plassering 15 Innledende 28/14 pl.: 1 premie: 310
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: premie:
16 Georg Gulbrandsen V55 Dølemo 28/14 28/14 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 28/14 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 6 premie:
17 Dag Rune Espelien 4 Riflen/Skoger 28/14 28/14 205 [+]
Total plassering 17 Innledende 28/14 pl.: 3 premie: 205
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: premie:
18 Geir Atle Metveit 5 Imenes 28/13 28/13 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 28/13 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: premie:
19 Lars Vefald 4 Drangedal 28/13 28/13 173 [+]
Total plassering 19 Innledende 28/13 pl.: 4 premie: 173
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: premie:
20 Bjørn Bjellerås 4 Imenes 28/11 28/11 140 [+]
Total plassering 20 Innledende 28/11 pl.: 5 premie: 140
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: premie:
21 Jan Andre Runhovde 5 Rygge 28/10 28/10 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 28/10 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: premie:
22 Thor Vigre V55 Imenes 28/9 28/9 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 28/9 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/9 pl.: 7 premie:
23 Inge Hvitås 5 Sauherad 27/16 27/16 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 27/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: premie:
24 Christopher Haddal 5 Flikka 27/16 27/16 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 27/16 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: premie:
25 Terje Allum 3 Siljan 27/13 27/13 212 [+]
Total plassering 25 Innledende 27/13 pl.: 2 premie: 212
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: premie:
26 Jan Vidar Lundtveit V55 Drangedal 27/13 27/13 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 27/13 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 8 premie:
27 Eivind Igland 2 Imenes 27/12 27/12 322 [+]
Total plassering 27 Innledende 27/12 pl.: 1 premie: 322
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 1 premie:
28 Leif Atle Beisland 3 Imenes 27/11 27/11 153 [+]
Total plassering 28 Innledende 27/11 pl.: 3 premie: 153
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: premie:
29 Lars Esse V55 Bamble 27/10 27/10 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 27/10 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/10 pl.: 9 premie:
30 Runar Tveito 5 Lunde 26/11 26/11 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 26/11 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/11 pl.: premie:
31 Bernt Einar Moland 2 Drangedal 26/8 26/8 244 [+]
Total plassering 31 Innledende 26/8 pl.: 2 premie: 244
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/8 pl.: 2 premie:
32 Emil Hauge Eldre Junior 18 år Mælum 26/8 26/8 119 [+]
Total plassering 32 Innledende 26/8 pl.: 1 premie: 119
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/8 pl.: 1 premie:
33 Anne Liv Skjeggedal 2 Imenes 26/5 26/5 198 [+]
Total plassering 33 Innledende 26/5 pl.: 3 premie: 198
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/5 pl.: 3 premie:
34 Geir Hauge 4 Mælum 26/4 26/4 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 26/4 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/4 pl.: premie:
35 Ole Dorholt 5 Lunde 25/11 25/11 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 25/11 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/11 pl.: premie:
36 Jørand Aas 5 Lunde 25/8 25/8 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 25/8 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
37 Ole Gudem 4 Asker 25/8 25/8 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 25/8 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
38 Jon Torjus Øverdal 2 Drangedal 24/10 24/10 136 [+]
Total plassering 38 Innledende 24/10 pl.: 4 premie: 136
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 4 premie:
39 Birger Heimdal 4 Nissedal 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 24/9 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: premie:
40 Kåre Storenes 4 Imenes 24/7 24/7 0 [+]
Total plassering 40 Innledende 24/7 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/7 pl.: premie:
41 Dag Kåre Salvesen 3 Imenes 24/5 24/5 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 24/5 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/5 pl.: premie:
42 Klavs Kjeldmand 2 Holmestrand og Omegn 23/11 23/11 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 23/11 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/11 pl.: 5 premie:
43 John Karsten Øglænd 3 Time 23/7 23/7 0 [+]
Total plassering 43 Innledende 23/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/7 pl.: premie:
44 Lars Kristian Solheim 5 Vegårshei 22/10 22/10 0 [+]
Total plassering 44 Innledende 22/10 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: premie:
45 Stian Hellermyr 4 Levangsheia 22/8 22/8 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 22/8 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: premie:
46 Bjørn Enerud 4 Sande 22/8 22/8 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 22/8 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: premie:
47 Rannveig Karlsen V55 Mælum 22/5 22/5 0 [+]
Total plassering 47 Innledende 22/5 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/5 pl.: 10 premie:
48 Lars Skår 3 Time 21/10 21/10 0 [+]
Total plassering 48 Innledende 21/10 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/10 pl.: premie:
49 Martin Knutsen Eldre Junior 18 år Bø (Telemark) 21/9 21/9 56 [+]
Total plassering 49 Innledende 21/9 pl.: 2 premie: 56
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/9 pl.: 2 premie:
50 Geir Rune Dregelid 2 Sande 21/8 21/8 0 [+]
Total plassering 50 Innledende 21/8 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/8 pl.: 6 premie:
51 John Kjell Lien 3 Fyresdal 21/7 21/7 0 [+]
Total plassering 51 Innledende 21/7 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: premie:
52 Unni Larssen 2 Gjerpen 21/6 21/6 0 [+]
Total plassering 52 Innledende 21/6 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 7 premie:
53 Inge Storenes 2 Imenes 21/6 21/6 0 [+]
Total plassering 53 Innledende 21/6 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 8 premie:
54 Kåre Haugvaldstad V55 Gjesdal 21/3 21/3 0 [+]
Total plassering 54 Innledende 21/3 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/3 pl.: 11 premie:
55 Adrian Herland Rollag Eldre Junior 18 år Hedrum 20/10 20/10 0 [+]
Total plassering 55 Innledende 20/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/10 pl.: 3 premie:
56 Kristoffer Anda 2 Klepp 20/7 20/7 0 [+]
Total plassering 56 Innledende 20/7 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: 9 premie:
57 Johan Sørli 4 Greipstad 20/3 20/3 0 [+]
Total plassering 57 Innledende 20/3 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/3 pl.: premie:
58 Ole Alexander Undhjem 5 Råde 19/3 19/3 0 [+]
Total plassering 58 Innledende 19/3 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/3 pl.: premie:
59 Stein Skumsvoll 4 Farsund 18/6 18/6 0 [+]
Total plassering 59 Innledende 18/6 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/6 pl.: premie:
60 Olav Fuglestad 5 Time 17/5 17/5 0 [+]
Total plassering 60 Innledende 17/5 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/5 pl.: premie:
61 Gustav Rosland 3 Tørdal 17/5 17/5 0 [+]
Total plassering 61 Innledende 17/5 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/5 pl.: premie:
62 Linda Herland 4 Hedrum 17/3 17/3 0 [+]
Total plassering 62 Innledende 17/3 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/3 pl.: premie:
63 Ronny Rysjedal Wergeland 2 Sauland 16/4 16/4 0 [+]
Total plassering 63 Innledende 16/4 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/4 pl.: 10 premie:
64 Arvid Tveito V55 Lunde 15/8 15/8 0 [+]
Total plassering 64 Innledende 15/8 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/8 pl.: 12 premie:
65 Tor Vetle Hanserud Eldre Junior 18 år Jondalen 15/4 15/4 0 [+]
Total plassering 65 Innledende 15/4 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/4 pl.: 4 premie:
66 Sigbjørn Undheim V55 Time 14/4 14/4 0 [+]
Total plassering 66 Innledende 14/4 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/4 pl.: 13 premie:
67 Ole Herland 3 Hedrum 14/2 14/2 0 [+]
Total plassering 67 Innledende 14/2 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/2 pl.: premie:
68 Knut Bøen 2 Drangedal 13/5 13/5 0 [+]
Total plassering 68 Innledende 13/5 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/5 pl.: 11 premie:
69 David Davidsen 4 Sande 13/2 13/2 0 [+]
Total plassering 69 Innledende 13/2 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/2 pl.: premie:
70 Steffen S Kristiansen 5 Råde 12/4 12/4 0 [+]
Total plassering 70 Innledende 12/4 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 12/4 pl.: premie:
71 Borger Herland V55 Hedrum 12/1 12/1 0 [+]
Total plassering 71 Innledende 12/1 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 12/1 pl.: 14 premie:
72 Thea Rinde Oterkiil Eldre Junior 18 år Mælum 11/5 11/5 0 [+]
Total plassering 72 Innledende 11/5 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 11/5 pl.: 5 premie:
73 Knut Lande V55 Fiskum 10/5 10/5 0 [+]
Total plassering 73 Innledende 10/5 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 10/5 pl.: 15 premie:
74 Kjerstin Steinhaug Hauge 2 Mælum 10/3 10/3 0 [+]
Total plassering 74 Innledende 10/3 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 10/3 pl.: 12 premie:
Vis