Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Drangedalsfelten 2019 Telecup

Tilbake til oversikten

Arrangør: Drangedal Skytterlag Dato: 10. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Kjetil jr. Igland 4 Imenes 29/15 (1) 29/15 336 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/15 pl.: 1 premie: 336
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: premie:
2 Ørjan Metveit 4 Imenes 29/10 (2) 29/10 271 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/10 pl.: 2 premie: 271
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: premie:
3 Dag Rune Espelien 4 Riflen/Skoger 28/14 (3) 28/14 205 [+]
Total plassering 17 Innledende 28/14 pl.: 3 premie: 205
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: premie:
4 Lars Vefald 4 Drangedal 28/13 (4) 28/13 173 [+]
Total plassering 19 Innledende 28/13 pl.: 4 premie: 173
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: premie:
5 Bjørn Bjellerås 4 Imenes 28/11 (5) 28/11 140 [+]
Total plassering 20 Innledende 28/11 pl.: 5 premie: 140
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: premie:
6 Geir Hauge 4 Mælum 26/4 (6) 26/4 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 26/4 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/4 pl.: premie:
7 Ole Gudem 4 Asker 25/8 (7) 25/8 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 25/8 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
8 Birger Heimdal 4 Nissedal 24/9 (8) 24/9 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 24/9 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: premie:
9 Kåre Storenes 4 Imenes 24/7 (9) 24/7 0 [+]
Total plassering 40 Innledende 24/7 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/7 pl.: premie:
10 Stian Hellermyr 4 Levangsheia 22/8 (10) 22/8 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 22/8 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: premie:
11 Bjørn Enerud 4 Sande 22/8 (11) 22/8 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 22/8 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: premie:
12 Johan Sørli 4 Greipstad 20/3 (12) 20/3 0 [+]
Total plassering 57 Innledende 20/3 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/3 pl.: premie:
13 Stein Skumsvoll 4 Farsund 18/6 (13) 18/6 0 [+]
Total plassering 59 Innledende 18/6 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/6 pl.: premie:
14 Linda Herland 4 Hedrum 17/3 (14) 17/3 0 [+]
Total plassering 62 Innledende 17/3 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/3 pl.: premie:
15 David Davidsen 4 Sande 13/2 (15) 13/2 0 [+]
Total plassering 69 Innledende 13/2 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/2 pl.: premie: