Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Drangedalsfelten 2019 Telecup

Tilbake til oversikten

Arrangør: Drangedal Skytterlag Dato: 10. februar 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Leif Sindre Modalsli Kongevold Junior 16-17 år Flikka 30/25 (1) 30/25 (1) 123 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/25 pl.: 1 premie: 123
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 1 premie:
2 Tor Christian Mathisen Junior 16-17 år Bamble 30/24 (2) 30/24 (2) 96 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/24 pl.: 2 premie: 96
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 2 premie:
3 Sander Årskog Vikhagen Junior 16-17 år Jondalen 30/21 (3) 30/21 (3) 76 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/21 pl.: 3 premie: 76
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 3 premie:
4 Kristian Storenes Junior 16-17 år Imenes 29/22 (4) 29/22 (4) 55 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/22 pl.: 4 premie: 55
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 4 premie:
5 Marius B. Svanlund Junior 16-17 år Sauherad 29/20 (5) 29/20 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/20 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 5 premie:
6 Martine S. Hauge Junior 16-17 år Mælum 29/20 (6) 29/20 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/20 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 6 premie:
7 Eirik Tørnes Vrålstad Junior 16-17 år Drangedal 29/14 (7) 29/14 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/14 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/14 pl.: 7 premie:
8 Stine Cecilie Bjerklund Junior 16-17 år Holla 28/24 (8) 28/24 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/24 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/24 pl.: 8 premie:
9 Gaute Grøterud Junior 16-17 år Sigdal 28/18 (9) 28/18 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/18 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 9 premie:
10 Daniel Kittilsen Junior 16-17 år Lunde 27/22 (10) 27/22 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/22 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/22 pl.: 10 premie: