Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Felt Vingelstevnet DC-2

Tilbake til oversikten

Arrangør: Vingelen Skytterlag Dato: 16. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Kjell Arne Fjærli Eldre Junior 18-19 år Bæverdalen 22/8 22/8 140 [+]
Total plassering 1 Innledende 22/8 pl.: 1 premie: 140
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: 1 premie:
1 Tor Gaute Jøingsli 5 Lom og Skjåk 30/20 30/20 307 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/20 pl.: 1 premie: 307
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: premie:
2 Ørjan Martinsen Hage Eldre Junior 18-19 år Opdal og Midtbygden 10/4 10/4 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 10/4 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 10/4 pl.: 2 premie:
2 Roger Nilsen 5 Tynset 30/18 30/18 248 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/18 pl.: 2 premie: 248
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: premie:
3 Egil Magne Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/18 30/18 203 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/18 pl.: 3 premie: 203
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: premie:
4 Per Erik Oldertrøen 4 Tynset 30/16 30/16 313 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 313
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 1 premie:
5 Peder Bakken 5 Singsås 30/15 30/15 174 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/15 pl.: 4 premie: 174
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: premie:
6 Hans Runar Kojedal 5 Røros 30/12 30/12 144 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/12 pl.: 5 premie: 144
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: premie:
7 Lars Myrset 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/12 30/12 114 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/12 pl.: 6 premie: 114
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: premie:
8 Hanne Waag 4 Surnadal 30/10 30/10 253 [+]
Total plassering 8 Innledende 30/10 pl.: 2 premie: 253
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/10 pl.: 2 premie:
9 Kristian Westum 5 Tynset 30/4 30/4 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 30/4 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/4 pl.: premie:
10 Geir Håkon Nystuen V55 Tynset 29/25 29/25 246 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/25 pl.: 1 premie: 246
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/25 pl.: 1 premie:
11 Svein Budal 3 Budal 29/20 29/20 291 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/20 pl.: 1 premie: 291
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 1 premie:
12 Ronja Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 29/19 29/19 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 29/19 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: premie:
13 Egil Wikan V55 Nora 29/18 29/18 192 [+]
Total plassering 13 Innledende 29/18 pl.: 2 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/18 pl.: 2 premie:
14 Vegar Bakken 4 Moltustranda og Larsnes 29/17 29/17 192 [+]
Total plassering 14 Innledende 29/17 pl.: 3 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 3 premie:
15 Åsmund Skårild V55 Heim/Hemne 29/15 29/15 151 [+]
Total plassering 15 Innledende 29/15 pl.: 3 premie: 151
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: 3 premie:
16 Anita Jære 5 Rennebu 29/14 29/14 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 29/14 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/14 pl.: premie:
17 Olav Kalvik 2 Vikna 29/12 29/12 301 [+]
Total plassering 17 Innledende 29/12 pl.: 1 premie: 301
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: 1 premie:
18 Frank Sve 4 Stranda 29/11 29/11 161 [+]
Total plassering 18 Innledende 29/11 pl.: 4 premie: 161
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: 4 premie:
19 Jo Kristian Bergum 4 Byneset 29/11 29/11 131 [+]
Total plassering 19 Innledende 29/11 pl.: 5 premie: 131
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: 5 premie:
20 Tormod Oldertrøen 3 Tynset 29/11 29/11 232 [+]
Total plassering 20 Innledende 29/11 pl.: 2 premie: 232
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: 2 premie:
21 Bernt Olaf Aune 3 Heim/Hemne 29/8 29/8 188 [+]
Total plassering 21 Innledende 29/8 pl.: 3 premie: 188
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/8 pl.: 3 premie:
22 Olle Gabrielsson 5 Rommeheds Skf 28/16 28/16 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 28/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: premie:
23 Olav Gravem 4 Sunndal 28/14 28/14 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 28/14 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 6 premie:
24 Ken Roger Stø 4 Vinstra 28/14 28/14 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 28/14 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 7 premie:
25 Tom Kappelslåen 4 Lesja 28/14 28/14 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 28/14 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 8 premie:
26 Trond Oldertrøen 4 Tynset 28/12 28/12 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 28/12 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: 9 premie:
27 Fridtjof Vigen 4 Skjeberg 28/10 28/10 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 28/10 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: 10 premie:
28 Hans Iver Kojedal V55 Røros 28/6 28/6 111 [+]
Total plassering 28 Innledende 28/6 pl.: 4 premie: 111
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/6 pl.: 4 premie:
29 Britt Nesteby 5 Tynset 28/4 28/4 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 28/4 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/4 pl.: premie:
30 Adrian Aasegaard 4 Tynset 27/14 27/14 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 27/14 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/14 pl.: 11 premie:
31 Ingar Waag 5 Surnadal 27/14 27/14 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 27/14 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/14 pl.: premie:
32 Trond Erlien V55 Glåmos 27/12 27/12 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 27/12 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 5 premie:
33 Andreas Tuveng 3 Dalsbygda 27/12 27/12 129 [+]
Total plassering 33 Innledende 27/12 pl.: 4 premie: 129
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 4 premie:
34 Sigbjørn Hausberg 5 Surnadal 27/11 27/11 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 27/11 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: premie:
35 Jørn Strypet 4 Alvdal 27/11 27/11 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 27/11 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: 12 premie:
36 Arne Robert Skaslien V55 Opdal og Midtbygden 27/9 27/9 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 27/9 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/9 pl.: 6 premie:
37 Terje Røstad V55 Soknedal 26/13 26/13 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 26/13 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 7 premie:
38 Alf Erik Bolme V55 Rindal 26/13 26/13 0 [+]
Total plassering 38 Innledende 26/13 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 8 premie:
39 Kjell Kristian Lunde 3 Tangen 26/12 26/12 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 26/12 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 5 premie:
40 Morten Randen 2 Røros 26/11 26/11 206 [+]
Total plassering 40 Innledende 26/11 pl.: 2 premie: 206
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/11 pl.: 2 premie:
41 Jorun Øien Buseth 4 Singsås 25/13 25/13 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 25/13 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 13 premie:
42 Tom Olav Moldskred 4 Aalesund 25/12 25/12 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 25/12 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 14 premie:
43 Geir Mølmen 2 Lesja 25/11 25/11 152 [+]
Total plassering 43 Innledende 25/11 pl.: 3 premie: 152
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/11 pl.: 3 premie:
44 Morten Island V55 Malvik 25/8 25/8 0 [+]
Total plassering 44 Innledende 25/8 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: 9 premie:
45 Espen Hodal Sønmør 3 Tynset 25/5 25/5 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 25/5 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/5 pl.: 6 premie:
46 Olav Flaten 4 Tolgen 24/10 24/10 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 24/10 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 15 premie:
47 Stein Sandnes 2 Glåmos 24/9 24/9 111 [+]
Total plassering 47 Innledende 24/9 pl.: 4 premie: 111
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: 4 premie:
48 Oddvar Dalen V55 Fåset 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 48 Innledende 24/9 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: 10 premie:
49 Nils Jøran Stenberg 2 Surnadal 24/3 24/3 0 [+]
Total plassering 49 Innledende 24/3 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/3 pl.: 5 premie:
50 Åge Sandnes 2 Glåmos 23/11 23/11 0 [+]
Total plassering 50 Innledende 23/11 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/11 pl.: 6 premie:
51 Marius Tuveng 3 Dalsbygda 23/9 23/9 0 [+]
Total plassering 51 Innledende 23/9 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/9 pl.: 7 premie:
52 Ingar Solberg 3 Sunndal 23/6 23/6 0 [+]
Total plassering 52 Innledende 23/6 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/6 pl.: 8 premie:
53 Tore Egil Halse 5 Halsa (Nordmør) 23/5 23/5 0 [+]
Total plassering 53 Innledende 23/5 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/5 pl.: premie:
54 Lars Guldbrandsen 5 Eidskog 22/14 22/14 0 [+]
Total plassering 54 Innledende 22/14 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/14 pl.: premie:
55 Soland Henningsmo 3 Dalsbygda 21/9 21/9 0 [+]
Total plassering 55 Innledende 21/9 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/9 pl.: 9 premie:
56 Hilde Liamo 2 Soknedal 21/7 21/7 0 [+]
Total plassering 56 Innledende 21/7 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: 7 premie:
57 Martin Hugubakken Nesseth 3 Tynset 21/7 21/7 0 [+]
Total plassering 57 Innledende 21/7 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: 10 premie:
58 Terje Buseth 3 Singsås 20/8 20/8 0 [+]
Total plassering 58 Innledende 20/8 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/8 pl.: 11 premie:
59 Thomas Stenvoll 5 Soknedal 20/7 20/7 0 [+]
Total plassering 59 Innledende 20/7 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: premie:
60 Øyvind Sletten 2 Sollia 20/5 20/5 0 [+]
Total plassering 60 Innledende 20/5 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/5 pl.: 8 premie:
61 Stein Arne Brendryen 2 Folldal 20/4 20/4 0 [+]
Total plassering 61 Innledende 20/4 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/4 pl.: 9 premie:
62 Jan Strypet 2 Alvdal 18/7 18/7 0 [+]
Total plassering 62 Innledende 18/7 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/7 pl.: 10 premie:
63 Geir Rønning 3 Vingelen 17/4 17/4 0 [+]
Total plassering 63 Innledende 17/4 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/4 pl.: 12 premie:
64 Martin Strypet 5 Alvdal 15/3 15/3 0 [+]
Total plassering 64 Innledende 15/3 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/3 pl.: premie:
65 Hågen Strypet 2 Alvdal 12/3 12/3 0 [+]
Total plassering 65 Innledende 12/3 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 12/3 pl.: 11 premie:
Vis