Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Felt Vingelstevnet DC-2

Tilbake til oversikten

Arrangør: Vingelen Skytterlag Dato: 16. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Svein Budal 3 Budal 29/20 (1) 29/20 (1) 291 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/20 pl.: 1 premie: 291
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 1 premie:
2 Tormod Oldertrøen 3 Tynset 29/11 (2) 29/11 (2) 232 [+]
Total plassering 20 Innledende 29/11 pl.: 2 premie: 232
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: 2 premie:
3 Bernt Olaf Aune 3 Heim/Hemne 29/8 (3) 29/8 (3) 188 [+]
Total plassering 21 Innledende 29/8 pl.: 3 premie: 188
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/8 pl.: 3 premie:
4 Andreas Tuveng 3 Dalsbygda 27/12 (4) 27/12 (4) 129 [+]
Total plassering 33 Innledende 27/12 pl.: 4 premie: 129
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 4 premie:
5 Kjell Kristian Lunde 3 Tangen 26/12 (5) 26/12 (5) 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 26/12 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 5 premie:
6 Espen Hodal Sønmør 3 Tynset 25/5 (6) 25/5 (6) 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 25/5 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/5 pl.: 6 premie:
7 Marius Tuveng 3 Dalsbygda 23/9 (7) 23/9 (7) 0 [+]
Total plassering 51 Innledende 23/9 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/9 pl.: 7 premie:
8 Ingar Solberg 3 Sunndal 23/6 (8) 23/6 (8) 0 [+]
Total plassering 52 Innledende 23/6 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/6 pl.: 8 premie:
9 Soland Henningsmo 3 Dalsbygda 21/9 (9) 21/9 (9) 0 [+]
Total plassering 55 Innledende 21/9 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/9 pl.: 9 premie:
10 Martin Hugubakken Nesseth 3 Tynset 21/7 (10) 21/7 (10) 0 [+]
Total plassering 57 Innledende 21/7 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: 10 premie:
11 Terje Buseth 3 Singsås 20/8 (11) 20/8 (11) 0 [+]
Total plassering 58 Innledende 20/8 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/8 pl.: 11 premie:
12 Geir Rønning 3 Vingelen 17/4 (12) 17/4 (12) 0 [+]
Total plassering 63 Innledende 17/4 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/4 pl.: 12 premie: