Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Felt Vingelstevnet DC-2

Tilbake til oversikten

Arrangør: Vingelen Skytterlag Dato: 16. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Per Erik Oldertrøen 4 Tynset 30/16 (1) 30/16 (1) 313 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 313
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 1 premie:
2 Hanne Waag 4 Surnadal 30/10 (2) 30/10 (2) 253 [+]
Total plassering 8 Innledende 30/10 pl.: 2 premie: 253
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/10 pl.: 2 premie:
3 Vegar Bakken 4 Moltustranda og Larsnes 29/17 (3) 29/17 (3) 192 [+]
Total plassering 14 Innledende 29/17 pl.: 3 premie: 192
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 3 premie:
4 Frank Sve 4 Stranda 29/11 (4) 29/11 (4) 161 [+]
Total plassering 18 Innledende 29/11 pl.: 4 premie: 161
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: 4 premie:
5 Jo Kristian Bergum 4 Byneset 29/11 (5) 29/11 (5) 131 [+]
Total plassering 19 Innledende 29/11 pl.: 5 premie: 131
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: 5 premie:
6 Olav Gravem 4 Sunndal 28/14 (6) 28/14 (6) 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 28/14 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 6 premie:
7 Ken Roger Stø 4 Vinstra 28/14 (7) 28/14 (7) 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 28/14 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 7 premie:
8 Tom Kappelslåen 4 Lesja 28/14 (8) 28/14 (8) 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 28/14 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 8 premie:
9 Trond Oldertrøen 4 Tynset 28/12 (9) 28/12 (9) 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 28/12 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: 9 premie:
10 Fridtjof Vigen 4 Skjeberg 28/10 (10) 28/10 (10) 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 28/10 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: 10 premie:
11 Adrian Aasegaard 4 Tynset 27/14 (11) 27/14 (11) 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 27/14 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/14 pl.: 11 premie:
12 Jørn Strypet 4 Alvdal 27/11 (12) 27/11 (12) 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 27/11 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: 12 premie:
13 Jorun Øien Buseth 4 Singsås 25/13 (13) 25/13 (13) 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 25/13 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 13 premie:
14 Tom Olav Moldskred 4 Aalesund 25/12 (14) 25/12 (14) 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 25/12 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 14 premie:
15 Olav Flaten 4 Tolgen 24/10 (15) 24/10 (15) 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 24/10 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 15 premie: