Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Felt Vingelstevnet DC-2

Tilbake til oversikten

Arrangør: Vingelen Skytterlag Dato: 16. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Tor Gaute Jøingsli 5 Lom og Skjåk 30/20 (1) 30/20 307 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/20 pl.: 1 premie: 307
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: premie:
2 Roger Nilsen 5 Tynset 30/18 (2) 30/18 248 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/18 pl.: 2 premie: 248
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: premie:
3 Egil Magne Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/18 (3) 30/18 203 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/18 pl.: 3 premie: 203
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: premie:
4 Peder Bakken 5 Singsås 30/15 (4) 30/15 174 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/15 pl.: 4 premie: 174
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: premie:
5 Hans Runar Kojedal 5 Røros 30/12 (5) 30/12 144 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/12 pl.: 5 premie: 144
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: premie:
6 Lars Myrset 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/12 (6) 30/12 114 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/12 pl.: 6 premie: 114
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: premie:
7 Kristian Westum 5 Tynset 30/4 (7) 30/4 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 30/4 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/4 pl.: premie:
8 Ronja Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 29/19 (8) 29/19 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 29/19 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: premie:
9 Anita Jære 5 Rennebu 29/14 (9) 29/14 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 29/14 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/14 pl.: premie:
10 Olle Gabrielsson 5 Rommeheds Skf 28/16 (10) 28/16 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 28/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: premie:
11 Britt Nesteby 5 Tynset 28/4 (11) 28/4 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 28/4 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/4 pl.: premie:
12 Ingar Waag 5 Surnadal 27/14 (12) 27/14 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 27/14 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/14 pl.: premie:
13 Sigbjørn Hausberg 5 Surnadal 27/11 (13) 27/11 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 27/11 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: premie:
14 Tore Egil Halse 5 Halsa (Nordmør) 23/5 (14) 23/5 0 [+]
Total plassering 53 Innledende 23/5 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/5 pl.: premie:
15 Lars Guldbrandsen 5 Eidskog 22/14 (15) 22/14 0 [+]
Total plassering 54 Innledende 22/14 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/14 pl.: premie:
16 Thomas Stenvoll 5 Soknedal 20/7 (16) 20/7 0 [+]
Total plassering 59 Innledende 20/7 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: premie:
17 Martin Strypet 5 Alvdal 15/3 (17) 15/3 0 [+]
Total plassering 64 Innledende 15/3 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/3 pl.: premie: