Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Samlagsmesterskap felt

Tilbake til oversikten

Arrangør: Holmestrand og Omegn Skytterlag Dato: 3. mars 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Irene Knudsen Bøe 5 Sandar og Sandefjord 30/25 42/8 42/8 Gylt medalje 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/25 pl.: 1 premie:
Medalje Gylt medalje Sum innledende + finale 42/8 pl.: premie:
Egne program Sum 42/8 pl.: 1 premie:
3 Steinar Holtan Bøe 5 Sandar og Sandefjord 30/23 41/5 41/5 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/23 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/5 pl.: premie:
Egne program Sum 41/5 pl.: 2 premie:
3 Fredrik Fulsaas 5 Holmestrand og Omegn 30/22 42/4 42/4 Sølv medalje 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/22 pl.: 3 premie:
Medalje Sølv medalje Sum innledende + finale 42/4 pl.: premie:
Egne program Sum 42/4 pl.: 3 premie:
4 Geir Rune Dregelid 2 Sande 30/13 41/4 41/4 Sølv medalje 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/13 pl.: 1 premie:
Medalje Sølv medalje Sum innledende + finale 41/4 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 41/4 pl.: 1 premie:
5 Bjørn Egil Hansen 5 Nøtterø 29/21 40/6 40/6 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/21 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/6 pl.: premie:
Egne program Sum 40/6 pl.: 4 premie:
6 Daniel Davidsen 5 Andebu 29/18 39/5 39/5 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/18 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/5 pl.: premie:
Egne program Sum 39/5 pl.: 5 premie:
8 Adrian Herland Rollag Eldre Junior 18 år Hedrum 28/11 38/1 38/1 NAMMO medalje m/diplom 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/11 pl.: 1 premie:
Medalje NAMMO medalje m/diplom Sum innledende + finale 38/1 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 38/1 pl.: 1 premie:
8 John Berg V55 Slagen 28/17 35/5 35/5 Gylt medalje 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/17 pl.: 1 premie:
Medalje Gylt medalje Sum innledende + finale 35/5 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 35/5 pl.: 1 premie:
9 Bjørn Tonny Stalsberg 4 Holmestrand og Omegn 28/9 28/9 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/9 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/9 pl.: 1 premie:
10 Ole Gunnar Holland Knutsen Eldre Junior 18 år Slagen 27/16 35/3 35/3 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/16 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 35/3 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 35/3 pl.: 2 premie:
11 Linda Herland 4 Hedrum 26/13 34/1 34/1 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 26/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 34/1 pl.: premie:
Egne program Sum 34/1 pl.: 2 premie:
12 Bjørn Holmboe 4 Sande 25/14 25/14 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 25/14 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 3 premie:
13 Bjørn Enerud 4 Sande 25/12 25/12 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 25/12 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 4 premie:
14 Anders Martin Dahl 3 Sandar og Sandefjord 25/11 25/11 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 25/11 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/11 pl.: 1 premie:
15 Odd Gunnar Knutsen 2 Slagen 25/9 27/0 27/0 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 25/9 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 27/0 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 27/0 pl.: 3 premie:
16 Ole Jørgen Kalager 2 Holmestrand og Omegn 25/9 25/9 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 25/9 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/9 pl.: 3 premie:
17 Ken Davidsen 4 Andebu 25/4 25/4 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 25/4 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/4 pl.: 5 premie:
18 Klavs Kjeldmand 2 Holmestrand og Omegn 24/5 32/2 32/2 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 24/5 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 32/2 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 32/2 pl.: 2 premie:
19 Johnny Næss Langsrud 3 Holmestrand og Omegn 22/11 22/11 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 22/11 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/11 pl.: 2 premie:
20 Håvard Mogan Enerud 3 Sande 22/10 22/10 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 22/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: 3 premie:
21 Madelen Berg 2 Andebu 22/8 22/8 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 22/8 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: 5 premie:
22 Christian Henrik Dahl 2 Sandar og Sandefjord 21/7 21/7 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 21/7 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: 6 premie:
23 Ole Herland 3 Hedrum 20/6 20/6 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 20/6 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/6 pl.: 4 premie:
24 Einar Gabriel Løken V55 Holmestrand og Omegn 17/8 17/8 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 17/8 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/8 pl.: 2 premie:
25 Svein Wiktor Kinander V55 Nøtterø 14/3 14/3 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 14/3 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/3 pl.: 3 premie:
26 Joachim Røed Hansen 2 Holmestrand og Omegn 14/2 14/2 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 14/2 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/2 pl.: 7 premie:
27 Joachim Bakken 3 Andebu 13/3 13/3 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 13/3 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/3 pl.: 5 premie: