Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Telecup Øyfjell / Rauland

Tilbake til oversikten

Arrangør: Øyfjell Skyttarlag Dato: 30 - søndag 31. mars 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Ole Kristian Austad 5 Tørdal 30/16 30/16 291 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 291
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: premie:
2 Lise Margrethe Rinde 5 Åsane/Hordvik 30/14 30/14 206 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/14 pl.: 2 premie: 206
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/14 pl.: premie:
3 Knut Melby 5 Atrå 30/12 30/12 143 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/12 pl.: 3 premie: 143
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: premie:
4 Kjetil jr. Igland 4 Imenes 29/11 29/11 254 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/11 pl.: 1 premie: 254
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: premie:
5 Øyvind Bjerklund 5 Holla 29/10 29/10 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/10 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: premie:
6 Gustav Rosland 3 Tørdal 29/10 29/10 196 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/10 pl.: 1 premie: 196
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: premie:
7 Eivind Igland 2 Imenes 29/6 29/6 299 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/6 pl.: 1 premie: 299
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/6 pl.: 1 premie:
8 Jørand Aas 5 Lunde 28/17 28/17 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/17 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/17 pl.: premie:
9 Inge Markus Gjestvang 3 Imenes 28/16 28/16 124 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/16 pl.: 2 premie: 124
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: premie:
10 Anders Metveit V55 Imenes 28/13 28/13 293 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/13 pl.: 1 premie: 293
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: 1 premie:
11 Jon Torjus Øverdal 2 Drangedal 28/12 28/12 207 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/12 pl.: 2 premie: 207
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: 2 premie:
12 Terje Allum 3 Siljan 28/12 28/12 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/12 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: premie:
13 Halvor Loftsgarden V55 Rauland 28/11 28/11 187 [+]
Total plassering 13 Innledende 28/11 pl.: 2 premie: 187
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 2 premie:
14 Ørjan Metveit 4 Imenes 28/10 28/10 182 [+]
Total plassering 14 Innledende 28/10 pl.: 2 premie: 182
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: premie:
15 Jan Kåre Moland 5 Drangedal 28/7 28/7 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 28/7 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/7 pl.: premie:
16 Geir Atle Metveit 5 Imenes 27/16 27/16 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 27/16 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: premie:
17 Emil Hauge Eldre Junior 18 år Mælum 27/14 27/14 96 [+]
Total plassering 17 Innledende 27/14 pl.: 1 premie: 96
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/14 pl.: 1 premie:
18 Bernt Einar Moland 2 Drangedal 27/13 27/13 134 [+]
Total plassering 18 Innledende 27/13 pl.: 3 premie: 134
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 3 premie:
19 Geir Hauge 4 Mælum 27/12 27/12 124 [+]
Total plassering 19 Innledende 27/12 pl.: 3 premie: 124
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: premie:
20 Martin Knutsen Eldre Junior 18 år Bø (Telemark) 27/11 27/11 64 [+]
Total plassering 20 Innledende 27/11 pl.: 2 premie: 64
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: 2 premie:
21 Per Kristian Aas V55 Lunde 27/10 27/10 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 27/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/10 pl.: 3 premie:
22 John Kjell Lien 3 Fyresdal 27/5 27/5 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 27/5 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/5 pl.: premie:
23 Anne Liv Skjeggedal 2 Imenes 26/9 26/9 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 26/9 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: 4 premie:
24 Arvid Tveito V55 Lunde 25/11 25/11 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 25/11 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/11 pl.: 4 premie:
25 Kåre Storenes 4 Imenes 25/8 25/8 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 25/8 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
26 Steinar Smeland V55 Kviteseid 25/7 25/7 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 25/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/7 pl.: 5 premie:
27 Terje Grøterud 4 Sigdal 23/8 23/8 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 23/8 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/8 pl.: premie:
28 Bjørn Enerud 4 Sande 23/6 23/6 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 23/6 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/6 pl.: premie:
29 Birger Heimdal 4 Nissedal 23/6 23/6 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 23/6 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/6 pl.: premie:
30 Jan Henning Loftsgarden V55 Rauland 22/12 22/12 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 22/12 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/12 pl.: 6 premie:
31 Inge Storenes 2 Imenes 21/7 21/7 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 21/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: 5 premie:
32 Kjerstin Steinhaug Hauge 2 Mælum 21/6 21/6 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 21/6 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 6 premie:
33 Ronny Rysjedal Wergeland 2 Sauland 21/6 21/6 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 21/6 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 7 premie:
34 Ivar Rinde 5 Åsane/Hordvik 20/16 20/16 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 20/16 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/16 pl.: premie:
35 Tor Vetle Hanserud Eldre Junior 18 år Jondalen 20/3 20/3 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 20/3 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/3 pl.: 3 premie:
36 Oddbjørn Loftsgarden 2 Rauland 16/3 16/3 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 16/3 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/3 pl.: 8 premie:
37 Thea Rinde Oterkiil Eldre Junior 18 år Mælum 13/5 13/5 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 13/5 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 13/5 pl.: 4 premie: