Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Kretskarusell Runde 1

Tilbake til oversikten

Arrangør: Lomundal Skytterlag Dato: 16. mars 2019

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Ingar Waag 5 Surnadal 30/21 30/21 147 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/21 pl.: 1 premie: 147
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: premie:
2 Bjørn Snekvik V55 Bæverdalen 30/16 30/16 147 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 147
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 1 premie:
3 Hanne Waag 4 Surnadal 30/15 30/15 195 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/15 pl.: 1 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: premie:
4 Margrete Dalsegg 3 Øvre Surnadal 29/17 29/17 120 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/17 pl.: 1 premie: 120
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: premie:
5 Lars Lillegård 5 Hjelmen 29/15 29/15 93 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/15 pl.: 2 premie: 93
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: premie:
6 Kurt Otnes V55 Valsøyfjord 29/15 29/15 93 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/15 pl.: 2 premie: 93
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: 2 premie:
7 Ole Kristian Brønstad 2 Lomundal 29/15 29/15 180 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/15 pl.: 1 premie: 180
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: 1 premie:
8 Hans Øie Bævre Eldre Junior 18 år Bæverdalen 28/17 28/17 80 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/17 pl.: 1 premie: 80
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/17 pl.: 1 premie:
9 Tore Egil Halse 4 Halsa (Nordmør) 28/16 28/16 105 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/16 pl.: 2 premie: 105
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: premie:
10 Jorun Snekvik 5 Surnadal 28/15 28/15 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/15 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/15 pl.: premie:
11 Trond Gullik Mikkelsen 4 Surnadal 28/10 28/10 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: premie:
12 Eline Lillegård 5 Hjelmen 27/17 27/17 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/17 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/17 pl.: premie:
13 Tore Mogset 2 Rindal 27/12 27/12 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 27/12 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 2 premie:
14 John Nordvik 4 Surnadal 26/16 26/16 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 26/16 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/16 pl.: premie:
15 Alf Strand V55 Øvre Surnadal 26/8 26/8 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 26/8 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/8 pl.: 3 premie:
16 Bernt Ole Moen 3 Øvre Surnadal 26/7 26/7 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/7 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/7 pl.: premie:
17 Nils Jøran Stenberg 2 Surnadal 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 24/9 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: 3 premie:
18 Camilla Irene Kalset Grøtte Eldre Junior 18 år Surnadal 20/11 20/11 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 20/11 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/11 pl.: 2 premie:
19 Sigbjørn Hausberg 4 Surnadal 19/9 19/9 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 19/9 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/9 pl.: premie:
20 Bjørn Heggset V55 Surnadal 15/5 15/5 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 15/5 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/5 pl.: 4 premie: