Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Samlagsstevnet Romsdal 2020

Tilbake til oversikten

Arrangør: Aureosen Skytterlag Dato: 28. juni 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Ronja Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/17 41/18 41/18 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/17 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/18 pl.: premie:
Egne program Sum 41/18 pl.: premie:
2 Per Otto Opstad 4 Rakvåg 29/15 40/17 40/17 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/15 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/17 pl.: premie:
Egne program Sum 40/17 pl.: premie:
3 Silje Karlsen 4 Aureosen 30/18 38/20 38/20 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/18 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/20 pl.: premie:
Egne program Sum 38/20 pl.: premie:
4 Egil Magne Hammervold 5 Eidsvåg og Eidsøra 30/21 37/22 37/22 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/21 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 37/22 pl.: premie:
Egne program Sum 37/22 pl.: premie:
5 Jørn Ole Skiri 5 Rauma 30/21 37/21 37/21 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/21 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 37/21 pl.: premie:
Egne program Sum 37/21 pl.: premie:
6 Øystein Solbakken V55 Vestnes 28/16 37/19 37/19 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/16 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 37/19 pl.: premie:
Egne program Sum 37/19 pl.: premie:
7 Nils Sigmund Sandblåst V55 Nordstemmet 28/15 36/16 36/16 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/15 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 36/16 pl.: premie:
Egne program Sum 36/16 pl.: premie:
8 Frode Standal 5 Kleive 28/16 36/16 36/16 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 28/16 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 36/16 pl.: premie:
Egne program Sum 36/16 pl.: premie:
9 Brage Skiri 5 Rauma 28/19 34/23 34/23 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/19 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 34/23 pl.: premie:
Egne program Sum 34/23 pl.: premie:
10 Jan Malmedal V55 Malmefjorden 26/14 34/17 34/17 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 26/14 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 34/17 pl.: premie:
Egne program Sum 34/17 pl.: premie:
11 Anna Lovise Gjendem 2 Aureosen 26/12 34/14 34/14 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 26/12 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 34/14 pl.: premie:
Egne program Sum 34/14 pl.: premie:
12 Helge Roar Åndal 5 Malmefjorden 27/9 34/11 34/11 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/9 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale 34/11 pl.: premie:
Egne program Sum 34/11 pl.: premie:
13 Janne Frilund 3 Kleive 26/13 33/15 33/15 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 26/13 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 33/15 pl.: premie:
Egne program Sum 33/15 pl.: premie:
14 Ann Kristin Dahle 3 Holmemstranda 25/12 32/14 32/14 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 25/12 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 32/14 pl.: premie:
Egne program Sum 32/14 pl.: premie:
15 Ole Kristian Fjærvoll 3 Kleive 25/10 32/12 32/12 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 25/10 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 32/12 pl.: premie:
Egne program Sum 32/12 pl.: premie:
16 Hans Nygård V55 Aureosen 26/11 32/12 32/12 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/11 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 32/12 pl.: premie:
Egne program Sum 32/12 pl.: premie:
17 Dick Brevik 5 Malmefjorden 27/17 31/19 31/19 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 27/17 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 31/19 pl.: premie:
Egne program Sum 31/19 pl.: premie:
18 Håkon Gammelsæter Tolaas 4 Nesjestranda & Skaala 20/10 31/16 31/16 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 20/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 31/16 pl.: premie:
Egne program Sum 31/16 pl.: premie:
19 Håvar Solheim Høstmark 3 Malmefjorden 23/7 31/9 31/9 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 23/7 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 31/9 pl.: premie:
Egne program Sum 31/9 pl.: premie:
20 Nils Åge Grøtta 2 Isfjorden og Åndalsnes 26/11 30/11 30/11 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 26/11 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 30/11 pl.: premie:
Egne program Sum 30/11 pl.: premie:
21 Trygve Dahle 2 Holmemstranda 23/10 30/10 30/10 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 23/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 30/10 pl.: premie:
Egne program Sum 30/10 pl.: premie:
22 Roy Vidar Svensli 3 Aureosen 25/14 29/15 29/15 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/14 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 29/15 pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: premie:
23 Simen Brattbakk Solbjør 3 Kleive 23/8 29/11 29/11 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 23/8 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 29/11 pl.: premie:
Egne program Sum 29/11 pl.: premie:
24 Frank Roger Berg 2 Nesjestranda & Skaala 22/7 29/9 29/9 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 22/7 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 29/9 pl.: premie:
Egne program Sum 29/9 pl.: premie:
25 Viktor Lyster Berg Eldre Junior 18-19 år Nesjestranda & Skaala 23/11 27/12 27/12 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 23/11 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 27/12 pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: premie:
26 Gunda Marie Sagstad Tolaas 3 Nesjestranda & Skaala 15/5 25/7 25/7 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 15/5 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale 25/7 pl.: premie:
Egne program Sum 25/7 pl.: premie:
27 Svein Sæterøy 2 Holmemstranda 21/8 23/9 23/9 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 21/8 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 23/9 pl.: premie:
Egne program Sum 23/9 pl.: premie:
28 Helge Kjetil Sandblåst 2 Malmefjorden 19/5 19/5 19/5 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 19/5 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 19/5 pl.: premie:
Egne program Sum 19/5 pl.: premie:
29 Hans Jakop Frostad V55 Tresfjord 15/7 15/7 15/7 0 [+]
Total plassering 29 Innledende 15/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 15/7 pl.: premie:
Egne program Sum 15/7 pl.: premie: