Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Samlagstemne Felt Søre Sunnmøre

Tilbake til oversikten

Arrangør: Hjørungavåg Skyttarlag Dato: 4 - søndag 5. juli 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Bjørnar Osnes V55 Syvde 29/21 41/07 41/07 Samlagets Medalje 259 [+]
Total plassering 1 Innledende 29/21 pl.: 1 premie: 259
Medalje Samlagets Medalje Sum innledende + finale 41/07 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 41/07 pl.: 1 premie:
2 Anita Lystad 5 Hovdebygda og Ørsta 30/09 41/03 41/03 259 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/09 pl.: 1 premie: 259
Medalje Sum innledende + finale 41/03 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 41/03 pl.: 1 premie:
2 Runar Driveklepp 5 Volda 29/14 41/03 41/03 Samlagets Medalje 173 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/14 pl.: 2 premie: 173
Medalje Samlagets Medalje Sum innledende + finale 41/03 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 41/03 pl.: 1 premie:
4 Torill Lystad 4 Hovdebygda og Ørsta 28/15 40/03 40/03 Samlaget Medalje 259 [+]
Total plassering 4 Innledende 28/15 pl.: 1 premie: 259
Medalje Samlaget Medalje Sum innledende + finale 40/03 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 40/03 pl.: 1 premie:
5 Trygve Herskedal 4 Syvde 27/10 39/04 39/04 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 27/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/04 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 39/04 pl.: 2 premie:
6 Vegar Bakken 4 Moltustranda og Larsnes 27/18 38/04 38/04 173 [+]
Total plassering 6 Innledende 27/18 pl.: 2 premie: 173
Medalje Sum innledende + finale 38/04 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 38/04 pl.: 3 premie:
7 Asbjørn Myklebust 4 Hovdebygda og Ørsta 27/08 37/01 37/01 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 27/08 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 37/01 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 37/01 pl.: 4 premie:
8 Vegard Urke Natvik 2 Hjørungavåg 26/12 36/04 36/04 Samlagets Medalje 324 [+]
Total plassering 8 Innledende 26/12 pl.: 1 premie: 324
Medalje Samlagets Medalje Sum innledende + finale 36/04 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 36/04 pl.: 1 premie:
9 Svein Arne Arnesen 2 Hjørungavåg 24/11 35/03 35/03 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 24/11 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 35/03 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 35/03 pl.: 2 premie:
10 Viljar Riksheim Eldre Junior 18-19 år Hovdebygda og Ørsta 25/11 35/00 35/00 Nammo Medalje 108 [+]
Total plassering 10 Innledende 25/11 pl.: 1 premie: 108
Medalje Nammo Medalje Sum innledende + finale 35/00 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 35/00 pl.: 1 premie:
11 Trond Petter Lystad 5 Hovdebygda og Ørsta 25/06 34/00 34/00 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 25/06 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 34/00 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 34/00 pl.: 3 premie:
12 Ivar Aage Røyset 2 Hjørungavåg 22/11 33/03 33/03 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 22/11 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 33/03 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 33/03 pl.: 3 premie:
13 Arnstein Ose V55 Hovdebygda og Ørsta 23/09 33/02 33/02 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 23/09 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 33/02 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 33/02 pl.: 2 premie:
14 Jahn-Michael Myrvoll 3 Syvde 21/12 33/01 33/01 Samlagets Medalje 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 21/12 pl.: 2 premie:
Medalje Samlagets Medalje Sum innledende + finale 33/01 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 33/01 pl.: 1 premie:
14 Lennart Henden 5 Syvde 27/12 33/01 33/01 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/12 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 33/01 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 33/01 pl.: 4 premie:
16 Kjell Arne Myrvoll V55 Syvde 25/15 32/03 32/03 173 [+]
Total plassering 16 Innledende 25/15 pl.: 2 premie: 173
Medalje Sum innledende + finale 32/03 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 32/03 pl.: 3 premie:
17 Asle Homberset 3 Hjartåbygda 25/11 32/02 32/02 216 [+]
Total plassering 17 Innledende 25/11 pl.: 1 premie: 216
Medalje Sum innledende + finale 32/02 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 32/02 pl.: 2 premie:
18 Alf-Rune Lervik V55 Moltustranda og Larsnes 17/05 28/04 28/04 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 17/05 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 28/04 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 28/04 pl.: 4 premie: