Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjøvikfelten HV-12

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Sindre Nordvik 5 Løiten 30/27 30/27 336 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/27 pl.: 1 premie: 336
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/27 pl.: 1 premie:
2 Anne Ingeborg Sogn Øiom 5 Randsfjord 30/26 30/26 302 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/26 pl.: 2 premie: 302
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/26 pl.: 2 premie:
3 Roger Ottosen 5 Viken (opland) 30/25 30/25 269 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/25 pl.: 3 premie: 269
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 3 premie:
4 Roar Sandås 5 Enebakk 30/25 30/25 235 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/25 pl.: 4 premie: 235
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 4 premie:
5 Ingrid Finnestad 5 Skjeberg 30/25 30/25 202 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/25 pl.: 5 premie: 202
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 5 premie:
6 Dag Lien 5 Løiten 30/24 30/24 168 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/24 pl.: 6 premie: 168
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 6 premie:
7 Per Olav Tangen 4 Tingelstad 30/24 30/24 351 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/24 pl.: 1 premie: 351
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 1 premie:
8 Tom Ingar Nilsstua 4 Raumnes 30/24 30/24 280 [+]
Total plassering 8 Innledende 30/24 pl.: 2 premie: 280
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 2 premie:
9 Åse Marit Myrvang 5 Høland/Bjørkelangen 30/23 30/23 135 [+]
Total plassering 9 Innledende 30/23 pl.: 7 premie: 135
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 7 premie:
10 Vidar Auve 5 Hallingskarvet 30/23 30/23 103 [+]
Total plassering 10 Innledende 30/23 pl.: 8 premie: 103
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 8 premie:
11 Hans Framstad Skaare 5 Tingelstad 30/23 30/23 70 [+]
Total plassering 11 Innledende 30/23 pl.: 9 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 9 premie:
12 Roger Nilsen 5 Tynset 30/23 30/23 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 30/23 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 10 premie:
13 Per Egil Storsveen V55 Løiten 30/22 30/22 351 [+]
Total plassering 13 Innledende 30/22 pl.: 1 premie: 351
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 1 premie:
14 Arne Erik Nilsen 4 Raumnes 30/22 30/22 209 [+]
Total plassering 14 Innledende 30/22 pl.: 3 premie: 209
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 3 premie:
15 Øyvind Nitteberg 5 Høland/Bjørkelangen 30/22 30/22 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 30/22 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 11 premie:
16 Morten Støen 5 Randsfjord 30/21 30/21 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 30/21 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 12 premie:
17 Britt Nesteby 5 Tynset 30/20 30/20 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 30/20 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 13 premie:
18 Terje Svarteberg 5 Hallingskarvet 30/19 30/19 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 30/19 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: 14 premie:
19 Einar Furuseth 5 Lismarken 30/18 30/18 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 30/18 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: 15 premie:
20 Bjørn Vidar Teigen 3 Høland/Bjørkelangen 30/16 30/16 252 [+]
Total plassering 20 Innledende 30/16 pl.: 1 premie: 252
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 1 premie:
21 Benny Erik Husåsfallet 3 Skogbygden 30/15 30/15 168 [+]
Total plassering 21 Innledende 30/15 pl.: 2 premie: 168
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 2 premie:
22 Håkon Opaker 3 Skogbygden 30/12 30/12 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 30/12 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: 3 premie:
23 Sverre Sørum 4 Bjoneroa 30/12 30/12 139 [+]
Total plassering 23 Innledende 30/12 pl.: 4 premie: 139
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: 4 premie:
24 Anders Warlo Totland 4 Nes og Bromma 29/24 29/24 70 [+]
Total plassering 24 Innledende 29/24 pl.: 5 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/24 pl.: 5 premie:
25 Jo Ivar Løvseth 4 Løiten 29/23 29/23 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 29/23 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/23 pl.: 6 premie:
26 Hans Bech V55 Tingelstad 29/23 29/23 280 [+]
Total plassering 26 Innledende 29/23 pl.: 2 premie: 280
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/23 pl.: 2 premie:
27 Egil Kristiansen V55 Lunner 29/22 29/22 209 [+]
Total plassering 27 Innledende 29/22 pl.: 3 premie: 209
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 3 premie:
28 Tormod Bjørnødegård 5 Gjøvik og Brusveen 29/22 29/22 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 29/22 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 16 premie:
29 Geir Håkon Nystuen V55 Tynset 29/20 29/20 139 [+]
Total plassering 29 Innledende 29/20 pl.: 4 premie: 139
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 4 premie:
30 John Arild Knapp 5 Vestre Toten 29/19 29/19 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 29/19 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: 17 premie:
31 Pål Kristian Kværneng 4 Løiten 29/18 29/18 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 29/18 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/18 pl.: 7 premie:
32 Knut Sigurd Totland 4 Nes og Bromma 29/17 29/17 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 29/17 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 8 premie:
33 Anders Skaarud 4 Randsfjord 29/17 29/17 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 29/17 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 9 premie:
34 Sander Harildstad Eldre Junior 18-19 år Lismarken 29/17 29/17 50 [+]
Total plassering 34 Innledende 29/17 pl.: 1 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 1 premie:
35 Tore Oustad V55 Stange og Romedal 29/17 29/17 70 [+]
Total plassering 35 Innledende 29/17 pl.: 5 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 5 premie:
36 Øyvind Haugen 5 Urskog 29/16 29/16 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 29/16 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: 18 premie:
37 Lars Grette 2 Nordstrand 29/15 29/15 252 [+]
Total plassering 37 Innledende 29/15 pl.: 1 premie: 252
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/15 pl.: 1 premie:
38 Arne Erik Christophersen 5 Lismarken 29/14 29/14 0 [+]
Total plassering 38 Innledende 29/14 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/14 pl.: 19 premie:
39 Morten Velo 5 Ringerike 29/12 29/12 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 29/12 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: 20 premie:
40 Anton Rudland 5 Ringebu og Fåvang 29/12 29/12 0 [+]
Total plassering 40 Innledende 29/12 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: 21 premie:
41 Dick Brevik 5 Malmefjorden 29/10 29/10 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 29/10 pl.: 22 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: 22 premie:
42 Knut Drognes V55 Raumnes 28/22 28/22 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 28/22 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/22 pl.: 6 premie:
43 Henrik Sandås 5 Enebakk 28/19 28/19 0 [+]
Total plassering 43 Innledende 28/19 pl.: 23 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 23 premie:
44 Thomas R. Kristiansen 5 Lunner 28/19 28/19 0 [+]
Total plassering 44 Innledende 28/19 pl.: 24 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 24 premie:
45 Mette Strandlien 5 Ringebu og Fåvang 28/18 28/18 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 28/18 pl.: 25 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 25 premie:
46 Oddvar Staxrud V55 Tingelstad 28/18 28/18 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 28/18 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 7 premie:
47 Ole Jakob Jemtland 4 Sigdal 28/16 28/16 0 [+]
Total plassering 47 Innledende 28/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: 10 premie:
48 Bjørn Lien V55 Eidsvoll Verk 28/16 28/16 0 [+]
Total plassering 48 Innledende 28/16 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: 8 premie:
49 Daniel Berg 2 Riflen/Skoger 28/14 28/14 168 [+]
Total plassering 49 Innledende 28/14 pl.: 2 premie: 168
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 2 premie:
50 Hans Bekkemellem 4 Gjøvik og Brusveen 28/13 28/13 0 [+]
Total plassering 50 Innledende 28/13 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: 11 premie:
51 Karl Emil Grina V55 Tingelstad 28/11 28/11 0 [+]
Total plassering 51 Innledende 28/11 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 9 premie:
52 Jørn Hansson 3 Løiten 27/18 27/18 0 [+]
Total plassering 52 Innledende 27/18 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/18 pl.: 4 premie:
53 Knut Steinar Bråten V55 Søndre Land 27/16 27/16 0 [+]
Total plassering 53 Innledende 27/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: 10 premie:
54 Svein Solheim V55 Nordre Land 27/15 27/15 0 [+]
Total plassering 54 Innledende 27/15 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/15 pl.: 11 premie:
55 Ove Foss V55 Stange og Romedal 27/11 27/11 0 [+]
Total plassering 55 Innledende 27/11 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/11 pl.: 12 premie:
56 Geir Erland Hamre V55 Rauhella 26/14 26/14 0 [+]
Total plassering 56 Innledende 26/14 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/14 pl.: 13 premie:
57 John Arne Stenberg 4 Aas 26/14 26/14 0 [+]
Total plassering 57 Innledende 26/14 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/14 pl.: 12 premie:
58 Amund Iversen 5 Hobøl 26/12 26/12 0 [+]
Total plassering 58 Innledende 26/12 pl.: 26 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 26 premie:
59 Geir Hoff V55 Gjøvik og Brusveen 25/14 25/14 0 [+]
Total plassering 59 Innledende 25/14 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 14 premie:
60 Truls Kluften 4 Nittedal 25/12 25/12 0 [+]
Total plassering 60 Innledende 25/12 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 13 premie:
61 Chaney W. Sætre 4 Engesetdal/Skodje 25/10 25/10 0 [+]
Total plassering 61 Innledende 25/10 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/10 pl.: 14 premie:
62 Geir Ove Leine 2 Lismarken 25/08 25/08 0 [+]
Total plassering 62 Innledende 25/08 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/08 pl.: 3 premie:
63 Trygve Bengtson 2 Nittedal 24/14 24/14 0 [+]
Total plassering 63 Innledende 24/14 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/14 pl.: 4 premie:
64 Svein Gunnar Huset V55 Hedalen 24/13 24/13 0 [+]
Total plassering 64 Innledende 24/13 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/13 pl.: 15 premie:
65 Ken Roger Stø 4 Vinstra 24/07 24/07 0 [+]
Total plassering 65 Innledende 24/07 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/07 pl.: 15 premie:
66 May-Helene Bengtson 3 Nittedal 24/07 24/07 0 [+]
Total plassering 66 Innledende 24/07 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/07 pl.: 5 premie:
67 Dag Sørum 2 Søndre Land 23/10 23/10 0 [+]
Total plassering 67 Innledende 23/10 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: 5 premie:
68 Tom Olav Knutsen 2 Søndre Land 23/10 23/10 0 [+]
Total plassering 68 Innledende 23/10 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: 6 premie:
69 Eskil Myhre 3 Vestre Toten 18/03 18/03 0 [+]
Total plassering 69 Innledende 18/03 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/03 pl.: 6 premie:
Vis