Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjøvikfelten HV-12

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Per Olav Tangen 4 Tingelstad 30/24 (1) 30/24 (1) 351 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/24 pl.: 1 premie: 351
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 1 premie:
2 Tom Ingar Nilsstua 4 Raumnes 30/24 (2) 30/24 (2) 280 [+]
Total plassering 8 Innledende 30/24 pl.: 2 premie: 280
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 2 premie:
3 Arne Erik Nilsen 4 Raumnes 30/22 (3) 30/22 (3) 209 [+]
Total plassering 14 Innledende 30/22 pl.: 3 premie: 209
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 3 premie:
4 Sverre Sørum 4 Bjoneroa 30/12 (4) 30/12 (4) 139 [+]
Total plassering 23 Innledende 30/12 pl.: 4 premie: 139
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/12 pl.: 4 premie:
5 Anders Warlo Totland 4 Nes og Bromma 29/24 (5) 29/24 (5) 70 [+]
Total plassering 24 Innledende 29/24 pl.: 5 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/24 pl.: 5 premie:
6 Jo Ivar Løvseth 4 Løiten 29/23 (6) 29/23 (6) 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 29/23 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/23 pl.: 6 premie:
7 Pål Kristian Kværneng 4 Løiten 29/18 (7) 29/18 (7) 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 29/18 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/18 pl.: 7 premie:
8 Knut Sigurd Totland 4 Nes og Bromma 29/17 (8) 29/17 (8) 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 29/17 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 8 premie:
9 Anders Skaarud 4 Randsfjord 29/17 (9) 29/17 (9) 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 29/17 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 9 premie:
10 Ole Jakob Jemtland 4 Sigdal 28/16 (10) 28/16 (10) 0 [+]
Total plassering 47 Innledende 28/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: 10 premie:
11 Hans Bekkemellem 4 Gjøvik og Brusveen 28/13 (11) 28/13 (11) 0 [+]
Total plassering 50 Innledende 28/13 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/13 pl.: 11 premie:
12 John Arne Stenberg 4 Aas 26/14 (12) 26/14 (12) 0 [+]
Total plassering 57 Innledende 26/14 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/14 pl.: 12 premie:
13 Truls Kluften 4 Nittedal 25/12 (13) 25/12 (13) 0 [+]
Total plassering 60 Innledende 25/12 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/12 pl.: 13 premie:
14 Chaney W. Sætre 4 Engesetdal/Skodje 25/10 (14) 25/10 (14) 0 [+]
Total plassering 61 Innledende 25/10 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/10 pl.: 14 premie:
15 Ken Roger Stø 4 Vinstra 24/07 (15) 24/07 (15) 0 [+]
Total plassering 65 Innledende 24/07 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/07 pl.: 15 premie: