Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjøvikfelten HV-12

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Sindre Nordvik 5 Løiten 30/27 (1) 30/27 (1) 336 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/27 pl.: 1 premie: 336
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/27 pl.: 1 premie:
2 Anne Ingeborg Sogn Øiom 5 Randsfjord 30/26 (2) 30/26 (2) 302 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/26 pl.: 2 premie: 302
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/26 pl.: 2 premie:
3 Roger Ottosen 5 Viken (opland) 30/25 (3) 30/25 (3) 269 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/25 pl.: 3 premie: 269
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 3 premie:
4 Roar Sandås 5 Enebakk 30/25 (4) 30/25 (4) 235 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/25 pl.: 4 premie: 235
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 4 premie:
5 Ingrid Finnestad 5 Skjeberg 30/25 (5) 30/25 (5) 202 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/25 pl.: 5 premie: 202
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/25 pl.: 5 premie:
6 Dag Lien 5 Løiten 30/24 (6) 30/24 (6) 168 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/24 pl.: 6 premie: 168
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/24 pl.: 6 premie:
7 Åse Marit Myrvang 5 Høland/Bjørkelangen 30/23 (7) 30/23 (7) 135 [+]
Total plassering 9 Innledende 30/23 pl.: 7 premie: 135
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 7 premie:
8 Vidar Auve 5 Hallingskarvet 30/23 (8) 30/23 (8) 103 [+]
Total plassering 10 Innledende 30/23 pl.: 8 premie: 103
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 8 premie:
9 Hans Framstad Skaare 5 Tingelstad 30/23 (9) 30/23 (9) 70 [+]
Total plassering 11 Innledende 30/23 pl.: 9 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 9 premie:
10 Roger Nilsen 5 Tynset 30/23 (10) 30/23 (10) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 30/23 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 10 premie:
11 Øyvind Nitteberg 5 Høland/Bjørkelangen 30/22 (11) 30/22 (11) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 30/22 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 11 premie:
12 Morten Støen 5 Randsfjord 30/21 (12) 30/21 (12) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 30/21 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 12 premie:
13 Britt Nesteby 5 Tynset 30/20 (13) 30/20 (13) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 30/20 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 13 premie:
14 Terje Svarteberg 5 Hallingskarvet 30/19 (14) 30/19 (14) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 30/19 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: 14 premie:
15 Einar Furuseth 5 Lismarken 30/18 (15) 30/18 (15) 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 30/18 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: 15 premie:
16 Tormod Bjørnødegård 5 Gjøvik og Brusveen 29/22 (16) 29/22 (16) 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 29/22 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/22 pl.: 16 premie:
17 John Arild Knapp 5 Vestre Toten 29/19 (17) 29/19 (17) 0 [+]
Total plassering 30 Innledende 29/19 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: 17 premie:
18 Øyvind Haugen 5 Urskog 29/16 (18) 29/16 (18) 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 29/16 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: 18 premie:
19 Arne Erik Christophersen 5 Lismarken 29/14 (19) 29/14 (19) 0 [+]
Total plassering 38 Innledende 29/14 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/14 pl.: 19 premie:
20 Morten Velo 5 Ringerike 29/12 (20) 29/12 (20) 0 [+]
Total plassering 39 Innledende 29/12 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: 20 premie:
21 Anton Rudland 5 Ringebu og Fåvang 29/12 (21) 29/12 (21) 0 [+]
Total plassering 40 Innledende 29/12 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: 21 premie:
22 Dick Brevik 5 Malmefjorden 29/10 (22) 29/10 (22) 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 29/10 pl.: 22 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/10 pl.: 22 premie:
23 Henrik Sandås 5 Enebakk 28/19 (23) 28/19 (23) 0 [+]
Total plassering 43 Innledende 28/19 pl.: 23 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 23 premie:
24 Thomas R. Kristiansen 5 Lunner 28/19 (24) 28/19 (24) 0 [+]
Total plassering 44 Innledende 28/19 pl.: 24 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/19 pl.: 24 premie:
25 Mette Strandlien 5 Ringebu og Fåvang 28/18 (25) 28/18 (25) 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 28/18 pl.: 25 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 25 premie:
26 Amund Iversen 5 Hobøl 26/12 (26) 26/12 (26) 0 [+]
Total plassering 58 Innledende 26/12 pl.: 26 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 26 premie: