Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjøvikfelten HV-12

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Eskil Grøterud Eldre rekrutt 14-15 år Sigdal 30/28 (1) 30/28 (1) 151 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/28 pl.: 1 premie: 151
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/28 pl.: 1 premie:
2 Agnes Christophersen Eldre rekrutt 14-15 år Lismarken 30/23 (2) 30/23 (2) 139 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/23 pl.: 2 premie: 139
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 2 premie:
3 Jenny Olsen Ek Eldre rekrutt 14-15 år Fredrikstad 30/22 (3) 30/22 (3) 128 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/22 pl.: 3 premie: 128
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/22 pl.: 3 premie:
4 Mia-Louise Ryen Eldre rekrutt 14-15 år Fredrikstad 30/21 (4) 30/21 (4) 117 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/21 pl.: 4 premie: 117
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 4 premie:
5 Anton S Bratvoldengen Eldre rekrutt 14-15 år Stange og Romedal 30/21 (5) 30/21 (5) 105 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/21 pl.: 5 premie: 105
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 5 premie:
6 Ola Strand Nystuen Eldre rekrutt 14-15 år Løiten 30/20 (6) 30/20 (6) 94 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/20 pl.: 6 premie: 94
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 6 premie:
7 Jørgen Svensberget Eldre rekrutt 14-15 år Sørskogbygda 30/17 (7) 30/17 (7) 83 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/17 pl.: 7 premie: 83
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/17 pl.: 7 premie:
8 Jens Olsrud Østli Eldre rekrutt 14-15 år Tangen 29/18 (8) 29/18 (8) 72 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/18 pl.: 8 premie: 72
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/18 pl.: 8 premie:
9 Trygve Foss Mathisen Eldre rekrutt 14-15 år Blaker 29/17 (9) 29/17 (9) 61 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/17 pl.: 9 premie: 61
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 9 premie:
10 Even Køhl Setsaas Eldre rekrutt 14-15 år Elverum 29/16 (10) 29/16 (10) 50 [+]
Total plassering 10 Innledende 29/16 pl.: 10 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/16 pl.: 10 premie:
11 Anders Sundfær Espen Eldre rekrutt 14-15 år Tingelstad 29/12 (11) 29/12 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/12 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/12 pl.: 11 premie:
12 Eirik Strøm Eldre rekrutt 14-15 år Blaker 28/22 (12) 28/22 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/22 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/22 pl.: 12 premie:
13 Ole Marius Ingeborgrud Eldre rekrutt 14-15 år Raumnes 28/12 (13) 28/12 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 28/12 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/12 pl.: 13 premie:
14 Marcus Bergsten Eldre rekrutt 14-15 år Skogbygden 26/15 (14) 26/15 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 26/15 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/15 pl.: 14 premie:
15 Sander N. H. Vampli Eldre rekrutt 14-15 år Moss og Våler 26/06 (15) 26/06 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 26/06 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/06 pl.: 15 premie:
16 Christopher Solberg Eldre rekrutt 14-15 år Viken (opland) 25/04 (16) 25/04 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 25/04 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/04 pl.: 16 premie:
17 Charlotte F Lund Eldre rekrutt 14-15 år Blaker 25/04 (17) 25/04 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 25/04 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/04 pl.: 17 premie:
18 Audun Sonflå Eldre rekrutt 14-15 år Tingelstad 24/10 (18) 24/10 (18) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 24/10 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/10 pl.: 18 premie:
19 Balder H. Jensen Eldre rekrutt 14-15 år Moss og Våler 24/07 (19) 24/07 (19) 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 24/07 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/07 pl.: 19 premie:
20 Mathea Hasvold Eldre rekrutt 14-15 år Nordre Land 20/11 (20) 20/11 (20) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 20/11 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/11 pl.: 20 premie: