Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjøvikfelten HV-12

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Robin Nymoen Junior 16-17 år Jordet og Tenaasen 30/27 (1) 30/27 (1) 151 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/27 pl.: 1 premie: 151
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/27 pl.: 1 premie:
2 Ida Andreassen Berg Junior 16-17 år Sørskogbygda 30/23 (2) 30/23 (2) 139 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/23 pl.: 2 premie: 139
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 2 premie:
3 Fredrik G. Kristiansen Junior 16-17 år Blaker 30/21 (3) 30/21 (3) 128 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/21 pl.: 3 premie: 128
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 3 premie:
4 Hans Petter Aas-Hveem Junior 16-17 år Rygge 30/20 (4) 30/20 (4) 117 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/20 pl.: 4 premie: 117
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 4 premie:
5 Marius Granberg Junior 16-17 år Fet 30/18 (5) 30/18 (5) 105 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/18 pl.: 5 premie: 105
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/18 pl.: 5 premie:
6 Tuva Bakke Junior 16-17 år Viken (opland) 30/16 (6) 30/16 (6) 94 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/16 pl.: 6 premie: 94
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 6 premie:
7 Sebastian Johnsen Junior 16-17 år Spydeberg 30/16 (7) 30/16 (7) 83 [+]
Total plassering 7 Innledende 30/16 pl.: 7 premie: 83
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 7 premie:
8 Gaute Grøterud Junior 16-17 år Sigdal 29/23 (8) 29/23 (8) 72 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/23 pl.: 8 premie: 72
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/23 pl.: 8 premie:
9 Thiril Tran Brendryen Junior 16-17 år Skjeberg 29/18 (9) 29/18 (9) 61 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/18 pl.: 9 premie: 61
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/18 pl.: 9 premie:
10 Andre Sletli Junior 16-17 år Tangen 28/21 (10) 28/21 (10) 50 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/21 pl.: 10 premie: 50
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/21 pl.: 10 premie:
11 Håkon Foss Mathisen Junior 16-17 år Blaker 28/20 (11) 28/20 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/20 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/20 pl.: 11 premie:
12 Marius Korsen Junior 16-17 år Gjøvik og Brusveen 28/17 (12) 28/17 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 28/17 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/17 pl.: 12 premie:
13 Ole Anders Sjøli Junior 16-17 år Løiten 28/14 (13) 28/14 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 28/14 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 13 premie:
14 Madelen Solberg Nyborg Junior 16-17 år Viken (opland) 28/14 (14) 28/14 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 28/14 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/14 pl.: 14 premie:
15 Roar Gjestvang Junior 16-17 år Åsheim 26/07 (15) 26/07 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 26/07 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/07 pl.: 15 premie:
16 Henrik Meum Stormo Junior 16-17 år Rygge 25/13 (16) 25/13 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 25/13 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 16 premie:
17 Helene Olafsen Junior 16-17 år Nittedal 24/15 (17) 24/15 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 24/15 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/15 pl.: 17 premie:
18 Julianne Skallerud Brekke Junior 16-17 år Skjeberg 23/19 (18) 23/19 (18) 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 23/19 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/19 pl.: 18 premie:
19 Ådne Hulleberg Junior 16-17 år Åsheim 23/12 (19) 23/12 (19) 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 23/12 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/12 pl.: 19 premie:
20 Martine Evenrud Junior 16-17 år Viken (opland) 17/04 (20) 17/04 (20) 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 17/04 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/04 pl.: 20 premie: