Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Gjøvikfelten HV-12

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Dato: 29. februar 2020

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Helge Johansen V65 Sørkedalen 30/23 (1) 30/23 (1) 323 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/23 pl.: 1 premie: 323
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 1 premie:
2 Gunnar Orre V65 Asker 30/23 (2) 30/23 (2) 259 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/23 pl.: 2 premie: 259
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 2 premie:
3 Terje Hågensen V65 Stange og Romedal 30/19 (3) 30/19 (3) 195 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/19 pl.: 3 premie: 195
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: 3 premie:
4 Magnar Konningrud V65 Brumunddal og Nes 30/19 (4) 30/19 (4) 132 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/19 pl.: 4 premie: 132
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: 4 premie:
5 Erling Grøterud V65 Sigdal 30/19 (5) 30/19 (5) 70 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/19 pl.: 5 premie: 70
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/19 pl.: 5 premie:
6 Kjell A Hjortnæs V65 Asker 30/17 (6) 30/17 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 30/17 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/17 pl.: 6 premie:
7 Morten Hansen V65 Tingelstad 29/20 (7) 29/20 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/20 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/20 pl.: 7 premie:
8 Bjørn Christensen V65 Blaker 29/19 (8) 29/19 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/19 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/19 pl.: 8 premie:
9 Tille Skogsrud V65 Tangen 28/17 (9) 28/17 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 28/17 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/17 pl.: 9 premie:
10 Arne Olav Bekkemellem V65 Gjøvik og Brusveen 28/16 (10) 28/16 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/16 pl.: 10 premie:
11 Per Olav Faldbakken V65 Stange og Romedal 28/11 (11) 28/11 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 28/11 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 11 premie:
12 Arve Lind V65 Jordet og Tenaasen 27/25 (12) 27/25 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/25 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/25 pl.: 12 premie:
13 Åge Larsen V65 Gjøvik og Brusveen 24/12 (13) 24/12 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 24/12 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/12 pl.: 13 premie:
14 Finn Olav Nordli V65 Tingelstad 23/13 (14) 23/13 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 23/13 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/13 pl.: 14 premie: