Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
19.11.19 19.11.19 Treningscup 5 Husnes Inne 9 Eget lag.
19.11.19 18.11.19 15m stevne Jondalen 2019 Jondalen Inne 106 Eget lag.
18.11.19 17.11.19 Åpent stevne 15m Hammerfest Inne 48 Eget lag.
17.11.19 17.11.19 Østlandscup ROV1 - Asker Veteran Rollag og Veggli Inne 10 Eget lag.
17.11.19 16.11.19 Herfjord 1 Herfjord Inne 38 Eget lag.
17.11.19 16.11.19 Herfjord 2 Herfjord Inne 37 Eget lag.
16.11.19 16.11.19 Åpent 15m - stevne Markabygda Inne 85 Eget lag.
16.11.19 16.11.19 Åpent 15m - stevne Aasen Inne 130 Eget lag.
16.11.19 16.11.19 Høylands-stevnet Høylandet Inne 75 Eget lag.
17.11.19 16.11.19 15 meter Syvde Syvde Inne 46 Eget lag.
18.11.19 16.11.19 Åpent 15m stevne Gol Gol og Ødegården Inne 105 Eget lag.
16.11.19 16.11.19 Åpent 15 m stevne Ål Hadding Inne 96 Eget lag.
17.11.19 16.11.19 Hovet og Hol Stevnet 15 m Hovet og Hol Inne 94 Eget lag.
17.11.19 17.11.19 Hauststemne 15 m Bjordal/Søreide Inne 47 Eget lag.
16.11.19 16.11.19 Fiskå miniatyr 15m Fiskå Inne 45 Eget lag.
16.11.19 16.11.19 Oskar Otnes Minnestevne Valsøyfjord Inne 74 Eget lag.
17.11.19 16.11.19 Mørketidsstevnet 2019 Hammerfest Inne 55 Eget lag.
15.11.19 15.11.19 Lapua cup 19-20, 2.runde Strandebarm min.bane Hardanger Inne - ikke kl.sett 8 Eget lag.
16.11.19 15.11.19 Åpent stevne Stjørdal Inne 104 Eget lag.
15.11.19 15.11.19 15m Karusell Flikka Flikka Inne 79 Eget lag.
15.11.19 15.11.19 GRUE SPAREBANK CUP 2. runde Eidskog Inne 47 Eget lag.
18.11.19 16.11.19 Nesna Open Nesna Inne 52 Eget lag.
18.11.19 16.11.19 Åpent dobbeltstevne Nesna Inne 49 Eget lag.
15.11.19 15.11.19 Novemberstevne 15m Brumunddal Inne 93 Eget lag.
15.11.19 15.11.19 Novemberstevnet Skjelstadmark Inne 107 Eget lag.
14.11.19 14.11.19 Høststevnet 2019 Nordskogbygda Inne 93 Eget lag.
14.11.19 14.11.19 Høststevnet 2019 Elverum Inne 117 Eget lag.
14.11.19 14.11.19 Lesja cupen runde 2 Lesja Inne 53 Eget lag.
13.11.19 13.11.19 2. kausell Land krets Nordre Land Inne 16 Eget lag.
14.11.19 14.11.19 Lapua cup 19/20, 2.runde Hardanger Inne 62 Eget lag.
13.11.19 13.11.19 2. Karusellstevne 15m 2019 Ugland Inne 58 Eget lag.
17.11.19 15.11.19 Lapuacup 2.runde 19/20 Ullensvang Inne 11 Eget lag.
14.11.19 14.11.19 1.Runde LP-Cup 15M Rollag og Veggli Inne 86 Eget lag.
16.11.19 16.11.19 Boligpartner-cupen 5.runde Kvikne Kvikne Inne 95 Eget lag.
15.11.19 15.11.19 15 m Karusell Kvinesdal Kvinesdal Inne 99 Eget lag.
18.11.19 17.11.19 Miniatyrstemne Stranda Stranda Inne 68 Eget lag.
17.11.19 17.11.19 Ope miniatyr Sunnylven Inne 63 Eget lag.
17.11.19 17.11.19 Kleppstevnet 15m. Klepp Inne 157 Eget lag.
14.11.19 14.11.19 Greipstadstevnet 15m 3.karusell Greipstad Inne 118 Eget lag.
15.11.19 14.11.19 Totenkarusell 2 runde Snertingdal Inne 39 Eget lag.
13.11.19 13.11.19 Lapua Cup runde 2 Voss Inne - ikke kl.sett 35 Eget lag.
12.11.19 12.11.19 Østlandscup Etnedal - Ådal Etnedal Inne 10 Eget lag.
17.11.19 17.11.19 Husnes Miniatyren (Westcon vinter cup) Husnes Inne 132 Eget lag.
14.11.19 14.11.19 Karusellstevne Bamble Bamble Inne 102 Eget lag.
17.11.19 17.11.19 Rosendalsminiatyren(Westcon Vinter Cup) Kvinnherad Inne 139 Eget lag.
19.11.19 17.11.19 Viken II 15M Høland/Bjørkelangen Inne 420 Eget lag.
17.11.19 17.11.19 Finnøystevnet Finnøy Inne 99 Eget lag.
13.11.19 13.11.19 Karusell Hadeland krets runde 2 Tingelstad Inne 28 Eget lag.
12.11.19 11.11.19 Østlandscup Jondalen 2- ROV 2 Jondalen Inne 10 Eget lag.
17.11.19 10.11.19 Jørpelandstevnet Jørpeland Inne 67 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Novemberstevnet Trysil Inne 63 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Novemberstevnet Jordet og Tenaasen Inne 52 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Åpent 15m - stevne Kvam Inne 79 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Boligpartner-cupen 4.runde Øvre Rendal Øvre Rendal Inne 63 Eget lag.
11.11.19 10.11.19 Kleive 15 meter Kleive Inne 87 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Tingelstadstevnet 15m Tingelstad Inne 54 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Dobbeltstevne 1 Bodø Østre Inne 51 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Dobbeltstevne 2 Bodø Østre Inne 48 Eget lag.
11.11.19 08.11.19 Øcup, Blaker-Moss og Våler Blaker Inne 10 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 Skaalastevnet 15m 2019 Nesjestranda & Skaala Inne 92 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 HØ miniatyren 2019 15m stevne Westcon Cup Hatlestrand og Ølve Inne 152 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Åpent miniatyrstevne Storsteinnes Inne 103 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Åpent Stevne - Bergen Bergen Inne 94 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 Andebustevnet inne 2019 Andebu Inne 128 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 Haldenstevnet Halden Inne 137 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 15 meter degernes Degernes Inne 142 Eget lag.
14.11.19 10.11.19 Semstevnet 15-meter 2019 Sem Inne 148 Eget lag.
11.11.19 10.11.19 Nøtterøstevnet 15M 2019 Nøtterø Inne 107 Eget lag.
08.11.19 08.11.19 2.innendørskarusell. Øvrebø Inne 85 Eget lag.
09.11.19 08.11.19 Åpent stevne Hegra Inne 108 Eget lag.
10.11.19 08.11.19 Grue sparebank cup 1. runde Åslia Inne 54 Eget lag.
07.11.19 07.11.19 Lapua Cup runde 1 Lismarken Inne - ikke kl.sett 15 Eget lag.
07.11.19 07.11.19 Østlandscup Elverum Elverum Inne 10 Eget lag.
07.11.19 07.11.19 Ø-cup 15m ROV-Skarpskytten Rollag og Veggli Inne 10 Eget lag.
07.11.19 07.11.19 Ø cup 1 runde Høland/Bjørkelangen Inne 10 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 Hardanger miniatyren 2019 Hardanger Inne 205 Eget lag.
12.11.19 10.11.19 Strandebarm miniatyren 2019 Hardanger Inne 177 Eget lag.
09.11.19 07.11.19 1. karusellstevne Imenes Inne 80 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Bjørhusdal-stevnet Namsskogan Inne 16 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 Aalesund miniatyr Aalesund Inne 80 Eget lag.
06.11.19 06.11.19 Norgesvinduet cup Fagervika Inne 32 Eget lag.
06.11.19 06.11.19 Østlandscup Moss og Våler Inne 10 Eget lag.
08.11.19 08.11.19 Lapuacup Runde 1 Lom og Skjåk Inne 15 Eget lag.
06.11.19 06.11.19 Ø-cup, Blaker-Fredrikstad, Urskog-Jondalen Blaker Inne 20 Eget lag.
11.11.19 07.11.19 Novemberstevnet 15m Løiten Inne 144 Eget lag.
08.11.19 08.11.19 Åpent Meråker Meråker Inne 79 Eget lag.
07.11.19 06.11.19 Karusell 15 m Farsund Farsund Inne 65 Eget lag.
09.11.19 10.11.19 15 m karusell Lyngdal Lyngdal Inne 73 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 Miniatyr stevne Langevåg Langevåg Inne 78 Eget lag.
08.11.19 07.11.19 Innendørskarusell 2019 Levangsheia Inne 66 Eget lag.
05.11.19 05.11.19 Odalsmesterskap 15m Søndre Odalen Inne 27 Eget lag.
05.11.19 05.11.19 Treningscup 4 Husnes Inne 8 Eget lag.
05.11.19 05.11.19 Rekrutteringsstevne Drammen Asker Inne - ikke kl.sett 19 Eget lag.
07.11.19 07.11.19 Lapuacup 1. runde 2019/2020 Sørskogbygda Inne 13 Eget lag.
08.11.19 05.11.19 1 runde Lapuacup Jordet og Tenaasen Inne 8 Eget lag.
06.11.19 05.11.19 Åsheim-cup miniatyr Runde 1 Åsheim Inne - ikke kl.sett 11 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 4x15 haust 2019 Leikanger Leikanger Inne 162 Eget lag.
13.11.19 10.11.19 4x15 haust 2019 Norum Norum Inne 157 Eget lag.
07.11.19 07.11.19 Novemberstevnet 2019 Stange og Romedal Inne 150 Eget lag.
09.11.19 09.11.19 Høststevne 15m Fet Inne 205 Eget lag.
17.11.19 06.11.19 Lapuacup 1.runde Etnedal Inne 9 Eget lag.
10.11.19 10.11.19 4x15 haust 2019 Sogndal Sogndal Inne 143 Eget lag.
15.11.19 10.11.19 4x15 haust 2019 Hafslo Hafslo Inne 116 Eget lag.
03.11.19 03.11.19 15m Smøla Smøla Inne 46 Eget lag.
03.11.19 02.11.19 Boligpartner-cupen 2.runde Dalsbygda Dalsbygda Inne 81 Eget lag.
07.11.19 03.11.19 Bergenhus Krinsstevnet Åsane/Hordvik Inne 73 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Moldestevne 15M 2019 Molde Inne 49 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Raumastevnet 2019 Rauma Inne 38 Eget lag.
04.11.19 02.11.19 Førjulsfelt Mostadmark Felt 16 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Leksvikstevnet 2 Leksvik Inne 89 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Grong Sparebank-stevnet Nordre Skage Inne 64 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Boligpartner-cupen 3.runde Nora Nora Inne 81 Eget lag.
03.11.19 03.11.19 Rådestevnet 15m 2019 Råde Inne 148 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Miniatyrstemne Volda Inne 61 Eget lag.
08.11.19 03.11.19 Opningsstemne ny bane i Dale Dale (Sunnfjord) Inne 82 Eget lag.
03.11.19 03.11.19 Høststevne Fredrikstad Fredrikstad Inne 139 Eget lag.
03.11.19 02.11.19 Hauststemne 15m Hyllestad Hyllestad Inne 54 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Novemberminiatyren 2019 Vartdal Inne 69 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Novemberminiatyren 2019 Hovdebygda og Ørsta Inne 67 Eget lag.
31.10.19 31.10.19 Treningskarusell Tyristrand Tyristrand Inne 28 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Novemberstevne 1 Gildeskål Inne 29 Eget lag.
02.11.19 02.11.19 Novemberstevne 2 Gildeskål Inne 26 Eget lag.
31.10.19 31.10.19 Trening Lapua Cup 1 Granvin Inne 5 Eget lag.
03.11.19 01.11.19 Kråkstad 15m Kråkstad Inne 110 Eget lag.
02.11.19 30.10.19 Telemark cup 15m Øyfjell Inne 49 Eget lag.
01.11.19 31.10.19 Lesja Cupen Lesja Inne 47 Eget lag.
06.11.19 31.10.19 Lapua cup 19/20, 1.runde Hardanger Inne 62 Eget lag.
03.11.19 01.11.19 Lapuacup 1.runde 19/20 Ullensvang Inne 6 Eget lag.
31.10.19 30.10.19 Karusell Land krets Nordre Land Inne 19 Eget lag.
04.11.19 30.10.19 Ø-cup, kne og ligg, runde 1 2020 Sem-Spydeberg Sem Inne 10 Eget lag.
18.11.19 30.10.19 Øcup Blaker-Urskog Blaker Inne 10 Eget lag.
03.11.19 02.11.19 Etneminiatyren, 15m ope stevne (WC) Etne Inne 109 Eget lag.
05.11.19 31.10.19 Åpent Hemnemesterskap 15m 2019 Heim/Hemne Inne 32 Eget lag.
03.11.19 31.10.19 Orkla Sparbanks pokal 15m Snillfjord Inne 23 Eget lag.
31.10.19 31.10.19 Karusell 15M Hadeland Krets Lunner Inne 31 Eget lag.
31.10.19 31.10.19 1. runde Karusell 15. Vestre Toten Inne 45 Eget lag.
29.10.19 29.10.19 Treningscup 3 Husnes Inne 9 Eget lag.
07.11.19 30.10.19 Runde 1 Lapua-cup 2019/2020 Stange og Romedal Inne 26 Eget lag.
12.11.19 29.10.19 Lapuacup 1. runde Eidskog Inne 11 Eget lag.
30.10.19 30.10.19 Lapua Cup runde 1 2019/2020 Voss Inne - ikke kl.sett 34 Eget lag.
03.11.19 03.11.19 Sørlandskula Holum Holum Inne 318 Eget lag.
03.11.19 03.11.19 Sørlandskula Mandal Mandal Inne 314 Eget lag.
12.11.19 31.10.19 Midtukestevne Moss og Våler Inne 129 Eget lag.
11.11.19 03.11.19 Sørlandskula Søgne Søgne Inne 324 Eget lag.
06.11.19 03.11.19 Sørlandskula Kr.Sand Kristiansand og Omegn Inne 298 Eget lag.
03.11.19 03.11.19 Sørlandskula - Greipstad Greipstad Inne 315 Eget lag.
09.11.19 02.11.19 Nannestadstevnet 15 M Nannestad Inne 169 Eget lag.
28.10.19 27.10.19 Åpent 15 m. stevne Nordre Land Inne 79 Eget lag.
27.10.19 27.10.19 Hauststemne Almenning Almenning Inne 35 Eget lag.
26.10.19 26.10.19 Hålkestevnet 15m Åsheim Inne 99 Eget lag.
27.10.19 27.10.19 Hålkestevnet 15m 2019 Lismarken Lismarken Inne 96 Eget lag.
04.11.19 26.10.19 Ofoten rundt 1 Bjerkvik Inne 55 Eget lag.
27.10.19 26.10.19 Høststevnet Alta Inne 65 Eget lag.
30.10.19 27.10.19 Eide og Naas 15m 2019 Eide og Naas Inne 93 Eget lag.
26.10.19 26.10.19 Ungdomsskytingens dag Nordre Skage Inne 35 Eget lag.
28.10.19 26.10.19 Ofoten rundt 2 Bjerkvik Inne 57 Eget lag.
26.10.19 26.10.19 Vålastevnet Øvre Ogndal Inne 90 Eget lag.
05.11.19 26.10.19 Dobbeltstevne 1 Bodø Østre Inne 49 Eget lag.
05.11.19 26.10.19 Dobbeltstevne 2 Bodø Østre Inne 47 Eget lag.
27.10.19 27.10.19 Åpent stevne - Bergen Nordre Bergen Nordre Inne 139 Eget lag.
27.10.19 26.10.19 Stod stevnet 2019 Forr Inne 79 Eget lag.
26.10.19 26.10.19 Boligpartner-cupen 1.runde Vingelen Vingelen Inne 78 Eget lag.
27.10.19 27.10.19 Rakfisksmellen Etnedal Inne 80 Eget lag.
24.10.19 24.10.19 Norgesvinduet cup 1 Drevja Inne 31 Eget lag.
23.10.19 23.10.19 Kretsstevne 15m 2019 Råde Inne 52 Eget lag.
28.10.19 27.10.19 Ope stemne - Os Os Inne 181 Eget lag.
04.11.19 27.10.19 Oktoberstevnet Aas 15m Aas Inne 221 Eget lag.
27.10.19 27.10.19 Frogn og Drøbak 15m Frogn og Drøbak Inne 198 Eget lag.
29.10.19 26.10.19 Gannstevne Gann Inne 147 Eget lag.
24.10.19 23.10.19 Midtukestevne FSL Fåberg Inne 82 Eget lag.
29.10.19 22.10.19 Treningscup 2 Husnes Inne 8 Eget lag.
21.10.19 19.10.19 Varghistevnet Skaun Inne 112 Eget lag.
20.10.19 20.10.19 Gjerdrumstevnet 15m Gjerdrum Inne 230 Eget lag.
16.10.19 16.10.19 Meråker veteranstevne Meråker Inne 1 Eget lag.
15.10.19 15.10.19 Søgne og Greipstad Sparebank cup Søgne Inne 52 Eget lag.
28.10.19 15.10.19 Treningscup 1 Husnes Inne 6 Eget lag.
20.10.19 20.10.19 Nittedalsstevnet Nittedal Inne 279 Eget lag.
14.11.19 16.10.19 Oppvarmingsstevne 15m 2019 Porsgrunds Inne 69 Eget lag.
13.10.19 13.10.19 Såner Skytterlag - 15m Såner Inne 149 Eget lag.
13.10.19 13.10.19 Ski 15m Ski Inne 180 Eget lag.
10.10.19 10.10.19 Søgne og Greipstad sparebankcup Kristiansand og Omegn Inne 56 Eget lag.
01.11.19 10.10.19 Søgne og Greipstad Sparebankcup Øvrebø Inne 51 Eget lag.
05.10.19 05.10.19 Åpningsstevne Tydal Inne 123 Eget lag.
17.10.19 26.09.19 Skogsløp Nyborg Skogsløp 16 Eget lag.
21.09.19 21.09.19 Koppi åpning Kvænangen - Bane 10 Eget lag.
21.09.19 21.09.19 Finale TeleCup A Lunde - Bane 29 Eget lag.
21.09.19 19.09.19 Dugleiksmerkeskyting Sørum - Bane 5 Eget lag.
01.10.19 16.09.19 Diverse pengepremier Oslo Østre Bane - ikke kl.sett 3 Eget lag.
15.09.19 15.09.19 Finale Follocup R/ER/J Ski - Bane 20 Eget lag.
15.09.19 15.09.19 Slutningsskyting Mostadmark Bane - ikke kl.sett 6 Eget lag.
15.09.19 15.09.19 Østlendingenfinalen 2019 Elverum - Bane 94 Eget lag.
15.09.19 15.09.19 Neamesterskap Selbu - Bane 21 Eget lag.
15.09.19 15.09.19 Østlandscupfinale Asker - Bane 64 Eget lag.
16.09.19 14.09.19 Finale Østlandscup - ungdom Moss og Våler - Bane 25 Eget lag.
14.09.19 14.09.19 Jubileumsstevne I Søndre Hinnøy - Bane 22 Eget lag.
14.09.19 14.09.19 Jubileumsstevne II Søndre Hinnøy - Bane 22 Eget lag.
14.09.19 14.09.19 Kommunemesterskap Felt Indre Fosen Sørfjorden Felt 16 Eget lag.
17.09.19 14.09.19 Ø-cup St.&R. vs. Skarpskytten Stange og Romedal - Bane 16 Eget lag.
14.09.19 14.09.19 Klubbmesterskap Bane 2019 Fet - Bane 12 Eget lag.
15.09.19 14.09.19 SM skogsløp normal Bergen Skogsløp 15 Eget lag.

Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste