Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 4 5 Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
21.05.19 21.05.19 Vårkasrusell 2 for Åfjord By - Bane 4 Eget lag.
21.05.19 21.05.19 Karusellstevne Gjøvik og Brusveen - Bane 32 Eget lag.
21.05.19 21.05.19 Korrespondanseskyting runde 1 Sunnylven Bane - ikke kl.sett 6 Eget lag.
20.05.19 20.05.19 Østlandscup 1 runde Aas - Bane 10 Eget lag.
19.05.19 19.05.19 Isfjordstevnet 2019 Isfjorden og Åndalsnes - Bane 49 Eget lag.
19.05.19 19.05.19 Østlandscup Jondalen 2 - Oslo Østre Jondalen - Bane 10 Eget lag.
19.05.19 19.05.19 Veteranstevnet Sartor - Bane 34 Eget lag.
21.05.19 19.05.19 Sommerstarten Balsfjord - Bane 127 Eget lag.
19.05.19 19.05.19 Lyngenstevnet Namdalseid og Lyngen - Bane 114 Eget lag.
18.05.19 18.05.19 Åpent dobbeltstevne 1 Bodø Østre - Bane 20 Eget lag.
18.05.19 18.05.19 Åpent dobbeltstevne 2 Bodø Østre - Bane 20 Eget lag.
19.05.19 16.05.19 Cup Sørum-Skedsmo Sørum - Bane 8 Eget lag.
19.05.19 18.05.19 Lars o. Løseths Minnestevne Rindal - Bane 108 Eget lag.
18.05.19 18.05.19 Hjelmenstevnet 2019 Hjelmen - Bane 124 Eget lag.
21.05.19 15.05.19 Internstevne 2 Vestfold Larvik - Bane 47 Eget lag.
15.05.19 15.05.19 2. Sparebank1 karusell ungdom Nes og Bromma - Bane 15 Eget lag.
15.05.19 15.05.19 Orgen Nes og Bromma - Bane 8 Eget lag.
17.05.19 15.05.19 Levangermesterskap bane Markabygda - Bane 37 Eget lag.
15.05.19 15.05.19 Mandalsmesterskap Bane Mandal - Bane 26 Eget lag.
18.05.19 18.05.19 Sartorstevnet Bane Sartor - Bane 102 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 Karusellstevne Land krets Nordre Land - Bane 20 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 Karusellstevne Viken (opland) - Bane 37 Eget lag.
15.05.19 15.05.19 VEIDEKKE CUP 2019. runde 2 Grue - Bane 63 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 Karusell Hadeland krets Randsfjord - Bane 42 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 1. Veterantreff 2019 Torpo - Bane 15 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 Follocup Moss og Våler - Bane 12 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 Banekarusell krets1 Floren - Bane 37 Eget lag.
19.05.19 14.05.19 Borstrondi Jaktfelt 2019 Borstrondi - Bane 15 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 Romerikscup 1.runde Urskog - Bane 16 Eget lag.
15.05.19 14.05.19 Follo cup Frogn og Drøbak - Bane 11 Eget lag.
14.05.19 14.05.19 Østlandscup_runde 1: Ski-Fredrikstad Ski - Bane 10 Eget lag.
20.05.19 19.05.19 Åpent banestevne Åsane/Hordvik - Bane 166 Eget lag.
15.05.19 13.05.19 Organisasjonsmedaljen Birkenes Bane - ikke kl.sett 12 Eget lag.
16.05.19 13.05.19 Follo-cup r/er/j/ej 1 runde Aas - Bane 22 Eget lag.
13.05.19 13.05.19 Serieskyting IV - Oslo Østre Bærum - Bane 18 Eget lag.
13.05.19 13.05.19 FolloCup R/J runde 1 Ski - Bane 9 Eget lag.
19.05.19 19.05.19 Møre-Cup Engesetdal/Skodje Engesetdal/Skodje - Bane 97 Eget lag.
19.05.19 19.05.19 Møre-Cup Langevåg Langevåg - Bane 94 Eget lag.
21.05.19 19.05.19 Møre-Cup Aalesund Aalesund - Bane 99 Eget lag.
16.05.19 12.05.19 Vårstevnet del 3 Alta - Bane 38 Eget lag.
12.05.19 11.05.19 Hattestevnet Storfjord - Bane 112 Eget lag.
12.05.19 12.05.19 Trippelstevnet Tynset Tynset - Bane 155 Eget lag.
12.05.19 12.05.19 Trippelstevnet Alvdal Alvdal - Bane 148 Eget lag.
12.05.19 12.05.19 Trippelstevnet Lonås Lonås - Bane 154 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Vårmønstring - AN 1 Bodø Østre - Bane 89 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Vårstevnet del 1 Alta - Bane 44 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Vårstevnet del 2 Alta - Bane 41 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Skibotntreffen Skibotn - Bane 91 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Åpent dobbeltstevne 1 Dunderlandsdalen - Bane 50 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Åpent dobbeltstevne 2 Dunderlandsdalen - Bane 45 Eget lag.
11.05.19 10.05.19 Ulvstupokalen Snillfjord - Bane 37 Eget lag.
14.05.19 11.05.19 Vårstevnet 2019 Viken (opland) - Bane 66 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Malmefjordenstevnet Malmefjorden - Bane 102 Eget lag.
10.05.19 10.05.19 Banekarusell nr 2 Granvin - Bane 22 Eget lag.
11.05.19 11.05.19 Eide og Naas Vårstevne Eide og Naas - Bane 110 Eget lag.
10.05.19 10.05.19 Åfjordstevnet Herfjord - Bane 31 Eget lag.
12.05.19 12.05.19 Frigjøringsstevnet Moss og Våler - Bane 325 Eget lag.
13.05.19 12.05.19 Frigjøringsstevnet F&D Frogn og Drøbak - Bane 362 Eget lag.
09.05.19 09.05.19 Banekarusell krets 1 Skjelstadmark - Bane 37 Eget lag.
12.05.19 12.05.19 Åpningsstemne Aurland Aurland - Bane 227 Eget lag.
09.05.19 09.05.19 Vestmarmesterskap 2019 Drangedal Bane - ikke kl.sett 35 Eget lag.
20.05.19 09.05.19 Forsvarsskytingen Steinkjer - Bane 101 Eget lag.
08.05.19 08.05.19 Kvartmach Mostadmark Bane - ikke kl.sett 11 Eget lag.
08.05.19 08.05.19 1.Sparebank1 Karusell ungdom Gol og Ødegården - Bane 8 Eget lag.
08.05.19 08.05.19 Internstevne 1 Vestfold Sandar og Sandefjord - Bane 35 Eget lag.
20.05.19 08.05.19 Aspirantstevne Bane Rælingen - Bane 13 Eget lag.
13.05.19 11.05.19 Hafrsfjordstevnet Stavanger - Bane 135 Eget lag.
12.05.19 08.05.19 2.Runde LP-Cup Bane Kongsberg - Bane 87 Eget lag.
09.05.19 08.05.19 Kveldsstevne 2019 Ådal Ådal - Bane 68 Eget lag.
07.05.19 07.05.19 Midtvekesamling bane 100m. Moltustranda og Larsnes Bane - ikke kl.sett 16 Eget lag.
08.05.19 07.05.19 Follocup - Spydeberg-Ski Spydeberg Bane - ikke kl.sett 11 Eget lag.
13.05.19 11.05.19 Finnøystevnet Finnøy - Bane 93 Eget lag.
07.05.19 07.05.19 Vårkarusell 1 for Åfjord Herfjord - Bane 8 Eget lag.
12.05.19 12.05.19 LerumCup 2019 Knipenborg Knipenborg - Bane 643 Eget lag.
12.05.19 12.05.19 LerumCup 2019 Farnes Farnes - Bane 615 Eget lag.
15.05.19 12.05.19 LerumCup 2019 Sogndal Sogndal - Bane 694 Eget lag.
13.05.19 12.05.19 LerumCup 2019 Hafslo Hafslo - Bane 672 Eget lag.
05.05.19 05.05.19 VÅRSTEVNET Fagernes - Bane 41 Eget lag.
13.05.19 12.05.19 Lerum Cup 2019 Leikanger Leikanger - Bane 695 Eget lag.
18.05.19 05.05.19 JERGULFELTEN 2019 Karasjok Felt 40 Eget lag.
19.05.19 05.05.19 Festningsstevnet Hegra Felt 215 Eget lag.
07.05.19 05.05.19 Midtfjellfelten Fitjar 2019 Fitjar Felt 78 Eget lag.
05.05.19 05.05.19 Stokkmyrstevnet Aasen - Bane 123 Eget lag.
08.05.19 05.05.19 Marmorstevnet Markabygda - Bane 96 Eget lag.
06.05.19 05.05.19 Nyborgstemna bane Nyborg - Bane 49 Eget lag.
05.05.19 05.05.19 Rakkestadstevne Bane Rakkestad - Bane 175 Eget lag.
05.05.19 05.05.19 Blytjernstevne 2019 Degernes - Bane 170 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 VÅRMØNSTRINGA 2019 Karasjok Felt 43 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Smølafelten Smøla Felt 29 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Sigvart Kuløy Minnestevne Smøla - Bane 43 Eget lag.
05.05.19 05.05.19 Ope Stemne Seim - Bane 140 Eget lag.
07.05.19 05.05.19 Midtfjellfelten Stord 2019 Stord Felt 75 Eget lag.
05.05.19 05.05.19 Hyenstemne Hyen - Bane 64 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Siljanstevnet 2019 Siljan - Bane 118 Eget lag.
19.05.19 04.05.19 Egersundstevnet Egersund - Bane 96 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 2.Runde Fosenkarusell By - Bane 52 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 1.runde Fosenkarusell Sørdalen - Bane 48 Eget lag.
05.05.19 03.05.19 1. Runde Banekarusellen Voss - Bane 28 Eget lag.
10.05.19 03.05.19 Tysnesmesterskap Bane Tysnes - Bane 7 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Åpent banestevne Østre Gausdal - Bane 113 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Skarsmostevnet Øyer/Dølen - Bane 113 Eget lag.
03.05.19 03.05.19 Vårstevne Imenes - Bane 143 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Blakerstevnet bane Blaker - Bane 233 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Bjerkreimstevnet Bjerkreim - Bane 105 Eget lag.
02.05.19 02.05.19 Midtukestevne Bane Ringebu og Fåvang - Bane 83 Eget lag.
04.05.19 05.05.19 Grasåsenstevne Høland/Bjørkelangen - Bane 244 Eget lag.
05.05.19 05.05.19 Ope Stemne Meland - Bane 127 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 A. Johansens minnestevne Storsteinnes Felt 116 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 1.Mai stevnet 2019 Overhalla - Bane 89 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 Åpningsstevnet 1.maistevne 1 Røvassdalen - Bane 95 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 1. maistevne Røvassdalen - Bane 94 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 Åpningsstevne Bjugn - Bane 28 Eget lag.
04.05.19 01.05.19 Jaktfelt 2019 Lierne Felt 51 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 Åpningsstevne bane 1.mai Vestvågøy - Bane 42 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 Vårmønstringen Herfjord - Bane 8 Eget lag.
09.05.19 01.05.19 1. Mai-stemna Jondal Jondal - Bane 302 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 DC 17 - Hjerkinnstevnet Opdal og Midtbygden Felt 101 Eget lag.
06.05.19 01.05.19 Løitenstevnet 100m og 200m Løiten - Bane 304 Eget lag.
03.05.19 01.05.19 Banestevne Stange og Romedal - Bane 303 Eget lag.
02.05.19 02.05.19 J.Kittelsen Minnest./ 1. æresprisst. Froland - Bane 131 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 Karusell Bane Mandal og Holum Mandal - Bane 171 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 Greipstadstevnet Greipstad - Bane 169 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 Løitenstevnet 300m Løiten - Bane 75 Eget lag.
04.05.19 04.05.19 Banestevne Gjerpen Gjerpen - Bane 112 Eget lag.
02.05.19 02.05.19 1 Runde LP-Cup Bane Eker - Bane 83 Eget lag.
01.05.19 01.05.19 1. Mai-stemna Hardanger Hardanger - Bane 318 Eget lag.
30.04.19 28.04.19 Samlagsskyting Felt Bryggja Felt 48 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Banestevne Flikka Flikka - Bane 82 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 SM-Vinterfelt 2019 Alta Felt 39 Eget lag.
30.04.19 28.04.19 Feltkarusell 5 Vardø Felt 7 Eget lag.
30.04.19 28.04.19 Feltkarusell 6 Vardø Felt 7 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 DC-15 Sunndalsfelten Sunndal Felt 117 Eget lag.
10.05.19 28.04.19 Tysnesmesterskap Felt Tysnes Felt 10 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Samlagsstevne felt Sandstad Felt 16 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 DC 16 - Trollheimsfelten Opdal og Midtbygden Felt 106 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Leksvikfelten m/finalestevne ITK felt Leksvik Felt 32 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Haugenfelten Haugen Felt 72 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Åpent Feltstevne Alta Felt 48 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Feltkarusell 4.runde Halsa (Nordmør) Felt 42 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Baneåpning Bestemorenga Bodø Østre - Bane 67 Eget lag.
30.04.19 27.04.19 Samlagssteme felt Søre Sunnmøre Dalane Felt 42 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Baneåpning Bestemorenga 2 Bodø Østre - Bane 64 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Hordastevnet felt Åsane/Hordvik Felt 224 Eget lag.
29.04.19 27.04.19 Bømlomesterskap Felt Bremnes Felt 25 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Baneåpning 2019 Skarpskytten - Bane 20 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Mandalsmesterskap Felt Holum Felt 17 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 NNM vinterfelt midtre krets (KM) Gisund Felt 174 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Vårstevnet Skjelstadmark - Bane 170 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Kolvereid-felten Kolvereid Felt 52 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Vårstevnet Skogbygden Skogbygden - Bane 295 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Skjebergsmellen 2019 Skjeberg - Bane 246 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 KONGSVINGERSTEVNET 2019 Kongsvinger og Omegn - Bane 152 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Sauheradstevnet 2019 Sauherad - Bane 188 Eget lag.
29.04.19 28.04.19 Vårstevnet 2019 NOS Nord-Odal - Bane 337 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Timestevnet Time - Bane 108 Eget lag.
01.05.19 27.04.19 Samlagstemne felt Fortun Felt 64 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Vårstevne Fredrikstad - Bane 220 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Baneåpning Lånke - Bane 214 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Vårstevnet Halden - Bane 183 Eget lag.
09.05.19 27.04.19 Håstevnet - Bane 102 Eget lag.
27.04.19 27.04.19 Skøimåsanstevnet 2019 Nes/Hovind - Bane 201 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Notoddenstevnet 2019 Notodden - Bane 191 Eget lag.
28.04.19 28.04.19 Hisåstevnet Buer/kornsjø - Bane 150 Eget lag.
22.04.19 22.04.19 2 dagsstevnet Lånke Felt 154 Eget lag.
22.04.19 22.04.19 Syvde felt Syvde Felt 65 Eget lag.
22.04.19 22.04.19 Påskeskyting Søndre Høland - Bane 20 Eget lag.
05.05.19 22.04.19 Bajasfelt Sigdal Felt 104 Eget lag.
19.04.19 18.04.19 Kroksjøstevnet Åsnes Finnskog Felt 161 Eget lag.
23.04.19 18.04.19 Påske-felten Jøa Felt 76 Eget lag.
15.04.19 14.04.19 Samlagsstemne Felt Florø Felt 59 Eget lag.
15.04.19 14.04.19 Olavsmanøveren Verdal Søndre Felt 54 Eget lag.
14.04.19 14.04.19 Rørvik Felten Vikna Felt 54 Eget lag.
12.05.19 14.04.19 Heim/Hemne Felten 2019 Heim/Hemne Felt 57 Eget lag.
14.04.19 14.04.19 Kjemsjøstevnet HV-cup Bjørnen Felt 207 Eget lag.
13.04.19 13.04.19 Samlagstemne Nyborg Felt 51 Eget lag.
13.04.19 13.04.19 Gåstjønnfelten. HV-cup Jordet og Tenaasen Felt 157 Eget lag.
18.04.19 13.04.19 Tydalsfelten Tydal Felt 53 Eget lag.
13.04.19 13.04.19 Gjesdalcupfinalen Gjesdal Felt 19 Eget lag.
13.04.19 13.04.19 Gudbrandsdalsmaraton Bilfelt DC12 Vinstra Felt 52 Eget lag.
15.04.19 13.04.19 Gudbrandsdalsmaraton Bilfelt DC13 Dovre og Dovreskog Felt 52 Eget lag.
13.04.19 13.04.19 Sunnylvsfelten (Elektronikk) Sunnylven Felt 83 Eget lag.
13.04.19 13.04.19 Vikingsmellen Lakselvdal Felt 197 Eget lag.
13.04.19 13.04.19 Skurlagsstevnet Alvdal Alvdal Felt 74 Eget lag.
21.05.19 11.04.19 Special Match stevne kun 100M alle klasser kun cal 22 Høland/Bjørkelangen Bane - ikke kl.sett 67 Eget lag.
08.04.19 07.04.19 KM vinterfelt søndre krets / 69. Vinterfeltstevnet Mosjøen Felt 60 Eget lag.
10.04.19 07.04.19 Samlagsstemna Hardanger og Voss Hardanger Felt 78 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Vinterfelt - 5 Tretinddalen Felt 28 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Glåmosstevnet DC-11 Glåmos Felt 103 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Nordbygda og Rand Felt 2019 Nordbygda og Rand Felt 51 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Felt Hundeide Felt 50 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Gjøvikfelten HV-cup12 Gjøvik og Brusveen Felt 162 Eget lag.
29.04.19 07.04.19 Feltkarusell 3 Langfjorddalen Felt 10 Eget lag.
29.04.19 07.04.19 Feltkarusell 4 Langfjorddalen Felt 10 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Sparebank `1 cup finale Vaagakallen Inne 26 Eget lag.
03.05.19 07.04.19 SM Felt Ungdom Time Felt 10 Eget lag.
03.05.19 07.04.19 SM Felt Senior Time Felt 40 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Totenfelten HV-cup13 Vestre Toten Felt 153 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Vårtreff felt 2019 Knipenborg Knipenborg Felt 80 Eget lag.
11.04.19 07.04.19 Vårtreff felt 2019 Tønjum Tønjum Felt 83 Eget lag.
07.04.19 07.04.19 Landsdelskretsstevne Felt Mørekretsen Kleive Felt 178 Eget lag.

Forrige 1 2 3 4 5 Neste