Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
25.08.19 25.08.19 Organisasjonsmedaljen Tretinddalen Bane - ikke kl.sett 13 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Enkeltmannspokalen 2019 Hammerfest Bane - ikke kl.sett 14 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Den norske skyttermedalje 2019 Hammerfest Bane - ikke kl.sett 22 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Samlagsstemna bane 2019 Jondal - Bane 115 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Organisajonsmedaljen 100m Vesterålen - Bane 17 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Samlagsstemne Bane Søre Sunnmøre Vartdal - Bane 55 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Samlagsstevne sommer Vaagakallen - Bane 24 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 SM Bane 2019 Hammerfest - Bane 38 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Høststevnet 2019 Slagen - Bane 148 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Rana-Salten Bjøllånes - Bane 74 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Skjærgårdstevnet 2019 Nøtterø - Bane 175 Eget lag.
25.08.19 24.08.19 SM-Bane 2019 i Tana Tana - Bane 24 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 VM CUP FINALE 2019 Fiskå - Bane 18 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Fylkesmesterskap Oppland Etnedal - Bane 140 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Samlagstemnet 2019 Sunnhordland Stord - Bane 152 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Samlagstevnet Time - Bane 151 Eget lag.
23.08.19 23.08.19 Nome-mesterskap Bane Holla - Bane 30 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Steinkjerstevnet Steinkjer Grand Prix Steinkjer - Bane 197 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Tverråsenstevnet Steinkjer Grand Prix Mære - Bane 185 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Henningstevnet Steinkjer Grand Prix Henning - Bane 196 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Bjøllånesstevnet Bjøllånes - Bane 70 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Fosen Grand Prix 2019 Rissa - Bane 67 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Porsgrunds Stevnet 2019 Porsgrunds - Bane 64 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Samlagstevne Akershus Nes/Hovind - Bane 191 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Fosen Grand Prix Sørfjorden - Bane 53 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Agderstevnet 2019 Heddeland og Breland - Bane 159 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Sparebanktreffen, FK7 Stadsbygd - Bane 42 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 FM Hedmark Åmot - Bane 216 Eget lag.
23.08.19 23.08.19 Organisasjonsmedalje Sogn Ytre Vadheim - Bane 5 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Kvæfjordstevnet Kvæfjord - Bane 54 Eget lag.
25.08.19 25.08.19 Samlagsmesterskap Follo Kråkstad - Bane 173 Eget lag.
22.08.19 22.08.19 Ø - cup 3. runde Jondalen 1 - Fiskum 1 Jondalen - Bane 10 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Medaljestevnet Raumnes Bane - ikke kl.sett 29 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 SM Stangskyting Raumnes - Bane 1 Eget lag.
25.08.19 24.08.19 Samlagsstevnet bane Hordaland Bergen - Bane 189 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Samlagstemna bane Leikanger - Bane 129 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Trondenestreffen Trondenes Bane - ikke kl.sett 54 Eget lag.
24.08.19 24.08.19 Elitestevnet Flå (Uttrøndelag) - Bane 167 Eget lag.
21.08.19 21.08.19 Krinsstemne Vossakretsen Granvin - Bane 35 Eget lag.
22.08.19 22.08.19 Kretsmesterskap bane - krets 1 Akershus Fet - Bane 106 Eget lag.
21.08.19 19.08.19 Øcup Spydeberg-Nordstrand B Spydeberg - Bane 15 Eget lag.
21.08.19 18.08.19 Samlagsstevne Vegårshei - Bane 76 Eget lag.
21.08.19 18.08.19 Samlagsstevne Vesterålen Sortland - Bane 32 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsmesterskap Bane Holla - Bane 128 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagstevnet Bane Fiskum - Bane 100 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsstevne og D.N.S. Fagernes - Bane 31 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsstevnet Bane Dalsbygda Dalsbygda - Bane 91 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsstevnet bane Rennebu - Bane 65 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Org.-medaljen / Follomedaljen Båstad Bane - ikke kl.sett 46 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Krinsstemne Bjørnafjorden Os - Bane 57 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsstevne bane Drammen Drammen - Bane 58 Eget lag.
19.08.19 18.08.19 Samlagstevne Vestfold Nøtterø - Bane 110 Eget lag.
20.08.19 18.08.19 100m stevne Båstad Båstad - Bane 31 Eget lag.
20.08.19 18.08.19 Samlagstevnet Skogsløp Søndre Odalen Skogsløp 11 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagstemne bane Øyfjell - Bane 33 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Ringsakermesterskap 2019 - bane/finale Lismarken - Bane 36 Eget lag.
19.08.19 18.08.19 Kretsstevne Bergenhus- Fana Fana - Bane 88 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Westcon Banecup 2019 Finale Sauda - Bane 55 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsstevne bane 2019 Hovet og Hol - Bane 61 Eget lag.
19.08.19 18.08.19 Samlagsmesterskap Sandstad - Bane 14 Eget lag.
18.08.19 17.08.19 Finale Sogn og Fjordane-serien Florø - Bane 60 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Samlagsmesterskap HEDMARK Åsheim - Bane 95 Eget lag.
21.08.19 17.08.19 Samlagsstevne Vesterålen Sortland Felt 34 Eget lag.
20.08.19 17.08.19 Samlagsstevnet bane Lånke Lånke - Bane 196 Eget lag.
19.08.19 18.08.19 samlagsstevne Lindesnes Lindesnes - Bane 135 Eget lag.
19.08.19 17.08.19 Banekarusell 5-6 Båtsfjord - Bane 5 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Samlagsmesterskap Østerdal Trysil - Bane 70 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Organisasjonsmedaljen Trysil - Bane 11 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsstevne Østfold Rygge - Bane 97 Eget lag.
23.08.19 17.08.19 Samlagstevnet Bane 2019 Nord-Odal - Bane 73 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Banecupfinalen Klepp - Bane 55 Eget lag.
25.08.19 17.08.19 Samlagsstevne Oslo Nordstrand - Bane 70 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Østlandscup runde 2 2019 Rælingen - Bane 15 Eget lag.
19.08.19 17.08.19 Banekarusell 6 Båtsfjord - Bane 6 Eget lag.
21.08.19 18.08.19 Samlagsmesterskap Dovre og Dovreskog - Bane 113 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Snøhvitstevnet felt Hammerfest Felt 45 Eget lag.
18.08.19 17.08.19 Høststevne Balsfjord - Bane 112 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Ole A. Solbergs Minnestevne 2019 Soknedal - Bane 117 Eget lag.
18.08.19 17.08.19 Høststevnet Askim Askim - Bane 184 Eget lag.
18.08.19 17.08.19 Samlagsstevnet Birkenes - Bane 88 Eget lag.
21.08.19 16.08.19 Samlagsstevne Stang/FH Sauherad Felt 23 Eget lag.
19.08.19 18.08.19 Samlagstevnet Nordmør Årvågsfjord - Bane 143 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Samlagsstevnet 2019 Lakså - Bane 73 Eget lag.
17.08.19 17.08.19 Samlagsstevnet bane Bjugn - Bane 68 Eget lag.
18.08.19 18.08.19 Samlagsstevnet Opland Bjoneroa - Bane 93 Eget lag.
16.08.19 16.08.19 Follocup: Trøgstad-Såner-Aas Trøgstad - Bane 23 Eget lag.
16.08.19 16.08.19 Østlandscup Moss og Våler - Bane 10 Eget lag.
18.08.19 17.08.19 Samlagsstevnet bane Øvre Ogndal - Bane 122 Eget lag.
15.08.19 15.08.19 Organisasjonsmedaljen Hardanger Bane - ikke kl.sett 13 Eget lag.
15.08.19 15.08.19 Ø-cup Urskog - Trøgstad Urskog - Bane 16 Eget lag.
15.08.19 15.08.19 Østlandscup Skedsmo/Aas Aas - Bane 16 Eget lag.
14.08.19 14.08.19 Ø-cup,1.r B-cup: OØB-Nittedal Oslo Østre - Bane 16 Eget lag.
15.08.19 14.08.19 Ø-cup Nordstrand A - Oslo Østre A Nordstrand - Bane 16 Eget lag.
13.08.19 13.08.19 Karusellstevne Søndre Land - Bane 14 Eget lag.
13.08.19 13.08.19 Karusell 4runde Hadeland Lunner - Bane 35 Eget lag.
10.08.19 10.08.19 Jaktfelten 2019 Hatlestrand og Ølve Felt 17 Eget lag.
19.08.19 08.08.19 Dugleiksmerket Vardø - Bane 10 Eget lag.
07.08.19 06.08.19 NROF Åpent stevne Nrof Helgeland - Bane 4 Eget lag.
03.08.19 03.08.19 Banestevne Øvre Eiken Øvre Eiken - Bane 108 Eget lag.
15.08.19 09.08.19 Landsskytterstevnet 2019 Evje Evje og Hornnes Landskytterstevne 4048 Eget lag.
16.08.19 03.08.19 FC Mykland Stang og Felthurtig 1 Mykland Felt 113 Eget lag.
03.08.19 03.08.19 FC Froland Froland - Bane 1001 Eget lag.
16.08.19 03.08.19 FC Mykland Stang og Felthurtig 2 Mykland Felt 102 Eget lag.
03.08.19 03.08.19 Sannidalsstevnet 2019 - PÅ VEI TIL LS Sannidal - Bane 522 Eget lag.
30.07.19 30.07.19 Veterancup Urskog - Åsheim Urskog - Bane 5 Eget lag.
03.08.19 03.08.19 FC Drangedal, Drangedalstevnet Drangedal - Bane 968 Eget lag.
12.08.19 03.08.19 FC Kristiansand og omegn Kristiansand og Omegn - Bane 1142 Eget lag.
14.08.19 03.08.19 FC Kristiansand og omegn Stang FH Kristiansand og Omegn Felt 157 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 Sommerstevnet Bane Røros Røros - Bane 139 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 Sommerstevnet Felt Røros Røros Felt 108 Eget lag.
01.08.19 28.07.19 Fløyterstevner FELT (inngår ikke i Våpensmiacup) Nordre Land Felt 294 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 Bæverdalsstevnet Bæverdalen - Bane 115 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 Surnadalsstevnet Surnadal - Bane 121 Eget lag.
01.08.19 28.07.19 Loddoeng-stevnet Høylandet - Bane 106 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 Sommer-stevnet Overhalla - Bane 117 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 VÅPENSMIACUP Fløyterstevnet Nordre Land - Bane 568 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet Gol og Ødegården - Bane 380 Eget lag.
30.07.19 28.07.19 VÅPENSMIACUP Torpastevnet Torpa - Bane 496 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 VÅPENSMIACUP Kongestevnet Søndre Land - Bane 528 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 HALLINGDALSHELGA Brommastevnet 2019 Nes og Bromma - Bane 371 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 Hytteholstemnet 2019 PEAB K.NORDANG Sunnylven - Bane 173 Eget lag.
31.07.19 28.07.19 VÅPENSMIACUP Bustenskjoldstevnet Etnedal - Bane 542 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 Olsokstemne Hornindal og Markane - Bane 189 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 HALLINGDALSHELGA- Hallingstevnet Hadding - Bane 418 Eget lag.
28.07.19 28.07.19 HALLINGDALSHELGA- Hovet og Hol stevnet Hovet og Hol - Bane 380 Eget lag.
21.07.19 21.07.19 160 år. Jubileumsstevne Levanger og Frol - Bane 186 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 TRIPPELSTEVNE HEIM Hemnestevnet Heim/Hemne - Bane 139 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 Meløy Energi Stevne Ørnes - Bane 26 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 TRIPPELSTEVNE HEIM--Magne Strands Minnestevne Valsøyfjord - Bane 176 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet Halsa (Nordmør) - Bane 170 Eget lag.
21.07.19 18.07.19 Sommerkveldsstemne Mandal Mandal - Bane 123 Eget lag.
20.07.19 18.07.19 Røros-Oslaga, siste stevne Røros - Bane 14 Eget lag.
17.07.19 17.07.19 Sommerkveldsstemne Lyngdal Lyngdal - Bane 122 Eget lag.
18.07.19 18.07.19 Jubileumsstevne Valnesfjord 120 år Valnesfjord - Bane 52 Eget lag.
21.07.19 16.07.19 2.Uttak LS Alle klasser Gol og Ødegården Bane - ikke kl.sett 31 Eget lag.
21.07.19 21.07.19 Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen - Bane 376 Eget lag.
22.07.19 21.07.19 Fjøssystemercup 2019 Østre Gausdal - Bane 344 Eget lag.
22.07.19 21.07.19 Fjøssystemercup Ringebu og Fåvang - Bane 379 Eget lag.
23.07.19 21.07.19 Fjøssystemer-CUPEN Vinstra - Bane 341 Eget lag.
22.07.19 21.07.19 Fjøssystemercup Otta - Bane 306 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevne 1 Karasjok - Bane 29 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevne 2 Karasjok - Bane 29 Eget lag.
14.07.19 13.07.19 Haukelifelten 2019 Hardanger og Voss Felt 130 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevnet Fåset Fåset - Bane 146 Eget lag.
15.07.19 14.07.19 Sommerstevnet Lonås Lonås - Bane 146 Eget lag.
19.07.19 14.07.19 Røldalstemna Røldal - Bane 287 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Inger og Ole Wik Minnestemne Odda - Bane 301 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Agastemnet Folgefonn - Bane 249 Eget lag.
13.07.19 13.07.19 Bindalstevnet Indre Bindal - Bane 64 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevne 2019 Malmefjorden - Bane 141 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Felthurtigstevne Malmefjorden Felt 16 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Skaalastevnet Bane 2019 Nesjestranda & Skaala - Bane 149 Eget lag.
13.07.19 12.07.19 Meskogsstevnet Leksvik - Bane 147 Eget lag.
15.07.19 13.07.19 Sommerstevnet Skiptvet Skiptvet - Bane 224 Eget lag.
25.07.19 13.07.19 Sommerstevnet Moss og Våler - Bane 178 Eget lag.
13.08.19 10.07.19 Samlagsstemne skogsløp Øvre Eiken Skogsløp 7 Eget lag.
22.07.19 10.07.19 Organisasjons skytinga Øvre Eiken Bane - ikke kl.sett 21 Eget lag.
13.07.19 11.07.19 Buttentjernstevnet Randsfjord - Bane 122 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 Trippelstevnet Nora Nora - Bane 207 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 Trippelstevnet Dalsbygda Dalsbygda - Bane 195 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 Trippelstevnet Narjord Narjord - Bane 174 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 SOLØRRUNDEN 2019 - Sommerstevnet Grue - Bane 186 Eget lag.
10.07.19 06.07.19 Banekarusell 3 Tana - Bane 14 Eget lag.
10.07.19 06.07.19 Banekarusell 4 Tana - Bane 14 Eget lag.
16.07.19 06.07.19 Skyttermedaljen Tana Bane - ikke kl.sett 9 Eget lag.
08.07.19 07.07.19 Midt-Norsk mesterskap bane Rennebu - Bane 474 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Fylkesmesterskap Østfold Trøgstad - Bane 117 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 SOLØRRUNDEN 2019 - Grensestevnet Eidskog - Bane 192 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Tørdalstevnet 2019 Tørdal - Bane 101 Eget lag.
09.07.19 07.07.19 SOLØRRUNDEN HAUKÅSSTEVNET Åsnes - Bane 187 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Åpent stevne Saltdal - Bane 89 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Saltdalstevnet 2019 Saltdal - Bane 85 Eget lag.
07.07.19 06.07.19 Midt-Norsk felt Opdal og Midtbygden Felt 372 Eget lag.
10.07.19 06.07.19 Vestlandsstemnet Gaular Felt 302 Eget lag.
04.07.19 04.07.19 Rådalsstevnet Skjelstadmark - Bane 122 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 ØYSTRE SLIDRE STEVNET Øystre Slidre - Bane 84 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 FAGERNES STEVNET Fagernes - Bane 86 Eget lag.
04.07.19 04.07.19 Kveldstreffen Storfjord - Bane 72 Eget lag.
20.07.19 04.07.19 Rørosmesterskapet Bane 2019 Røros - Bane 13 Eget lag.
10.07.19 07.07.19 Vestlandsstemnet Førde - Bane 327 Eget lag.
07.07.19 06.07.19 Listertreffen Øvre Eiken Øvre Eiken - Bane 135 Eget lag.
07.07.19 06.07.19 Listertreffen Kvinesdal Kvinesdal - Bane 132 Eget lag.
05.07.19 03.07.19 Den norske skyttermedalje + 100m stevne Alteren Bane - ikke kl.sett 26 Eget lag.
03.07.19 03.07.19 DNS 4.krets Grane - Bane 3 Eget lag.
07.07.19 03.07.19 Kretsmesterskap bane 3.krets Fustvatn - Bane 13 Eget lag.
07.07.19 03.07.19 Den norske skyttermedalje 3.krets Fustvatn - Bane 7 Eget lag.
03.07.19 03.07.19 Den Norske Skyttermedalje, 1.krets Øvre Velfjord Bane - ikke kl.sett 8 Eget lag.
03.07.19 03.07.19 KM - 4.krets Grane - Bane 5 Eget lag.
01.07.19 30.06.19 Organisasjonsmedaljen Høylandet - Bane 12 Eget lag.
01.07.19 30.06.19 Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Brumunddal Brumunddal - Bane 201 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Vigdarvoldstevnet Henning - Bane 97 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Sommerfelten Frogn og Drøbak Felt 39 Eget lag.
04.07.19 30.06.19 Ivelandsstevnet Iveland - Bane 72 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Mjøstreffen-Totentreffen-Snertingdal Snertingdal - Bane 156 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Mjøstreffen-Totentreffen-Raufoss.stevnet Vestre Toten - Bane 165 Eget lag.
30.06.19 29.06.19 Fosenkarusell 3 bane Bjugn - Bane 41 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Ungdomsstevne Vikna - Bane 14 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Skarphedinstevnet 2019 Ertvågøy - Bane 86 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Årvågsfjordstevnet bane 2019 Årvågsfjord - Bane 88 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Hjelmelandstevnet Hjelmeland - Bane 94 Eget lag.

Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste