Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
21.07.19 21.07.19 160 år. Jubileumsstevne Levanger og Frol - Bane 186 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 TRIPPELSTEVNE HEIM Hemnestevnet Heim/Hemne - Bane 139 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 Meløy Energi Stevne Ørnes - Bane 26 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 TRIPPELSTEVNE HEIM--Magne Strands Minnestevne Valsøyfjord - Bane 176 Eget lag.
20.07.19 20.07.19 TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet Halsa (Nordmør) - Bane 170 Eget lag.
21.07.19 18.07.19 Sommerkveldsstemne Mandal Mandal - Bane 123 Eget lag.
20.07.19 18.07.19 Røros-Oslaga, siste stevne Røros - Bane 14 Eget lag.
17.07.19 17.07.19 Sommerkveldsstemne Lyngdal Lyngdal - Bane 122 Eget lag.
18.07.19 18.07.19 Jubileumsstevne Valnesfjord 120 år Valnesfjord - Bane 52 Eget lag.
21.07.19 16.07.19 2.Uttak LS Alle klasser Gol og Ødegården Bane - ikke kl.sett 31 Eget lag.
21.07.19 21.07.19 Fjøssystemer-CUPEN Øyer/Dølen - Bane 376 Eget lag.
21.07.19 21.07.19 Fjøssystemercup 2019 Østre Gausdal - Bane 342 Eget lag.
21.07.19 21.07.19 Fjøssystemercup Ringebu og Fåvang - Bane 378 Eget lag.
21.07.19 21.07.19 Fjøssystemer-CUPEN Vinstra - Bane 341 Eget lag.
21.07.19 21.07.19 Fjøssystemercup Otta - Bane 306 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevne 1 Karasjok - Bane 29 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevne 2 Karasjok - Bane 29 Eget lag.
14.07.19 13.07.19 Haukelifelten 2019 Hardanger og Voss Felt 130 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevnet Fåset Fåset - Bane 146 Eget lag.
15.07.19 14.07.19 Sommerstevnet Lonås Lonås - Bane 146 Eget lag.
19.07.19 14.07.19 Røldalstemna Røldal - Bane 287 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Inger og Ole Wik Minnestemne Odda - Bane 301 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Agastemnet Folgefonn - Bane 249 Eget lag.
13.07.19 13.07.19 Bindalstevnet Indre Bindal - Bane 64 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Sommerstevne 2019 Malmefjorden - Bane 141 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Felthurtigstevne Malmefjorden Felt 16 Eget lag.
14.07.19 14.07.19 Skaalastevnet Bane 2019 Nesjestranda & Skaala - Bane 149 Eget lag.
13.07.19 12.07.19 Meskogsstevnet Leksvik - Bane 147 Eget lag.
15.07.19 13.07.19 Sommerstevnet Skiptvet Skiptvet - Bane 224 Eget lag.
13.07.19 13.07.19 Sommerstevnet Moss og Våler - Bane 178 Eget lag.
21.07.19 10.07.19 Organisasjons skytinga Øvre Eiken Bane - ikke kl.sett 21 Eget lag.
13.07.19 11.07.19 Buttentjernstevnet Randsfjord - Bane 122 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 Trippelstevnet Nora Nora - Bane 207 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 Trippelstevnet Dalsbygda Dalsbygda - Bane 195 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 Trippelstevnet Narjord Narjord - Bane 174 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 SOLØRRUNDEN 2019 - Sommerstevnet Grue - Bane 186 Eget lag.
10.07.19 06.07.19 Banekarusell 3 Tana - Bane 14 Eget lag.
10.07.19 06.07.19 Banekarusell 4 Tana - Bane 14 Eget lag.
16.07.19 06.07.19 Skyttermedaljen Tana Bane - ikke kl.sett 9 Eget lag.
08.07.19 07.07.19 Midt-Norsk mesterskap bane Rennebu - Bane 474 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Fylkesmesterskap Østfold Trøgstad - Bane 117 Eget lag.
07.07.19 07.07.19 SOLØRRUNDEN 2019 - Grensestevnet Eidskog - Bane 192 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Tørdalstevnet 2019 Tørdal - Bane 101 Eget lag.
09.07.19 07.07.19 SOLØRRUNDEN HAUKÅSSTEVNET Åsnes - Bane 187 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Åpent stevne Saltdal - Bane 89 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 Saltdalstevnet 2019 Saltdal - Bane 85 Eget lag.
07.07.19 06.07.19 Midt-Norsk felt Opdal og Midtbygden Felt 372 Eget lag.
10.07.19 06.07.19 Vestlandsstemnet Gaular Felt 302 Eget lag.
04.07.19 04.07.19 Rådalsstevnet Skjelstadmark - Bane 122 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 ØYSTRE SLIDRE STEVNET Øystre Slidre - Bane 84 Eget lag.
06.07.19 06.07.19 FAGERNES STEVNET Fagernes - Bane 86 Eget lag.
04.07.19 04.07.19 Kveldstreffen Storfjord - Bane 72 Eget lag.
20.07.19 04.07.19 Rørosmesterskapet Bane 2019 Røros - Bane 13 Eget lag.
10.07.19 07.07.19 Vestlandsstemnet Førde - Bane 327 Eget lag.
07.07.19 06.07.19 Listertreffen Øvre Eiken Øvre Eiken - Bane 135 Eget lag.
07.07.19 06.07.19 Listertreffen Kvinesdal Kvinesdal - Bane 132 Eget lag.
05.07.19 03.07.19 Den norske skyttermedalje + 100m stevne Alteren Bane - ikke kl.sett 26 Eget lag.
03.07.19 03.07.19 DNS 4.krets Grane - Bane 3 Eget lag.
07.07.19 03.07.19 Kretsmesterskap bane 3.krets Fustvatn - Bane 13 Eget lag.
07.07.19 03.07.19 Den norske skyttermedalje 3.krets Fustvatn - Bane 7 Eget lag.
03.07.19 03.07.19 Den Norske Skyttermedalje, 1.krets Øvre Velfjord Bane - ikke kl.sett 8 Eget lag.
03.07.19 03.07.19 KM - 4.krets Grane - Bane 5 Eget lag.
01.07.19 30.06.19 Organisasjonsmedaljen Høylandet - Bane 12 Eget lag.
01.07.19 30.06.19 Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Brumunddal Brumunddal - Bane 201 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Vigdarvoldstevnet Henning - Bane 97 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Sommerfelten Frogn og Drøbak Felt 39 Eget lag.
04.07.19 30.06.19 Ivelandsstevnet Iveland - Bane 72 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Mjøstreffen-Totentreffen-Snertingdal Snertingdal - Bane 156 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Mjøstreffen-Totentreffen-Raufoss.stevnet Vestre Toten - Bane 165 Eget lag.
30.06.19 29.06.19 Fosenkarusell 3 bane Bjugn - Bane 41 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Ungdomsstevne Vikna - Bane 14 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Skarphedinstevnet 2019 Ertvågøy - Bane 86 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Årvågsfjordstevnet bane 2019 Årvågsfjord - Bane 88 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Hjelmelandstevnet Hjelmeland - Bane 94 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Dalestemnet Dale (Sunnfjord) - Bane 87 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 HYLLESTADSTEMNET 2019 Hyllestad - Bane 84 Eget lag.
03.07.19 29.06.19 4. æresprisstevne Søndeled - Bane 66 Eget lag.
01.07.19 29.06.19 Olavsstevnet Verdal Søndre - Bane 88 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Ungdomsstevne Kolvereid - Bane 14 Eget lag.
03.07.19 30.06.19 Jotunheimtreffen, Dovre Dovre og Dovreskog - Bane 147 Eget lag.
30.06.19 29.06.19 Ope Stemne Hålandsdal/Eikelandsfjorden - Bane 145 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 LÅGENCUP Styrvoll 2019 Styrvoll - Bane 243 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Solundstemnet 2019 Solund - Bane 36 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Lismarken Lismarken - Bane 190 Eget lag.
01.07.19 30.06.19 Mjøstreffen - Ringsakertreffen - Åsheim Åsheim - Bane 199 Eget lag.
02.07.19 29.06.19 NNM bane Nord-Norsken Trondenes - Bane 393 Eget lag.
27.06.19 27.06.19 Skogsløp Hundeide Skogsløp 13 Eget lag.
28.06.19 27.06.19 Midtsommerstevnet Trondhjems - Bane 64 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Fru Ingers pris/FK 4 Ørlendingen - Bane 47 Eget lag.
27.06.19 27.06.19 Follocup - senior Moss og Våler - Bane 17 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Midsundstevne Bane 2019 Rakvåg - Bane 37 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Jotunheimtreff Lom og Skjåk - Bane 145 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Tyssestemnet bane 2019 Tysse - Bane 156 Eget lag.
26.06.19 26.06.19 Kvartmach m/H.vik Mostadmark Bane - ikke kl.sett 13 Eget lag.
05.07.19 26.06.19 NNM Skogsløp Trondenes Skogsløp 42 Eget lag.
04.07.19 30.06.19 LÅGENCUP Kongsberg 2019 Kongsberg - Bane 276 Eget lag.
17.07.19 26.06.19 Østfold cup- Eidsberg, Skjeberg, Råde Eidsberg Bane - ikke kl.sett 12 Eget lag.
21.07.19 26.06.19 Follocup Spydeberg-Trøgstad Spydeberg - Bane 20 Eget lag.
02.07.19 26.06.19 Veteranskyting 26.06.2019 Gjesdal Bane - ikke kl.sett 17 Eget lag.
29.06.19 26.06.19 NNM Militært Nord-Norsken Trondenes Bane - ikke kl.sett 28 Eget lag.
29.06.19 26.06.19 NNM Militær Stang Trondenes Felt 27 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 Saudastevnet 2019 Sauda - Bane 119 Eget lag.
09.07.19 30.06.19 Jotunheimtreffen 2019 Lesja Lesja - Bane 156 Eget lag.
05.07.19 29.06.19 Jubileum stemne 125 år Sykkylven Sykkylven - Bane 78 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Jotunheimtreffen Vågå - Bane 165 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 LÅGENCUP Rollag og Veggli 2019 Rollag og Veggli - Bane 276 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 LÅGENCUP Jondalen 2019 Jondalen - Bane 291 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 LÅGENCUP Sigdal 2019 Sigdal - Bane 239 Eget lag.
28.06.19 25.06.19 Banekarusell / Stjørdalsmesterskap 100m Lånke - Bane 57 Eget lag.
07.07.19 25.06.19 Finale Agdercup, 3 samlag Birkenes Bane - ikke kl.sett 40 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 FISKÅ JUBILEUM 125 ÅR Fiskå - Bane 70 Eget lag.
30.06.19 25.06.19 Veterancup - Eidsvoll Verk Urskog Eidsvoll Verk - Bane 3 Eget lag.
25.06.19 25.06.19 Korrespondanseskyting runde 3 Sunnylven Bane - ikke kl.sett 6 Eget lag.
29.06.19 29.06.19 NNM felt Nord-Norsken Trondenes Felt 372 Eget lag.
29.06.19 27.06.19 NNM stang Nord-Norsken Trondenes Felt 116 Eget lag.
29.06.19 27.06.19 NNM felthurtig Nord-Norsken Trondenes Felt 141 Eget lag.
30.06.19 30.06.19 Mjøstreffen - Totentreffen - Gjøvikstevnet Gjøvik og Brusveen - Bane 195 Eget lag.
24.06.19 24.06.19 Østlandscup Nordstrand B - Nannestad Nordstrand - Bane 16 Eget lag.
21.07.19 24.06.19 Veterancup Spydeb-Eidsb Spydeberg - Bane 6 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Midtsommerstevnet - Mosjøen Mosjøen - Bane 56 Eget lag.
24.06.19 23.06.19 Lofotstevnet 3/4 Søndre Hinnøy - Bane 50 Eget lag.
24.06.19 23.06.19 Lofotstevnet 4/4 Vaagakallen - Bane 47 Eget lag.
24.06.19 23.06.19 Skogntieren Skogn - Bane 87 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Midtsommerstevnet - Fustvatn Fustvatn - Bane 52 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Midtsommerstevnet Storfjord - Bane 174 Eget lag.
24.06.19 22.06.19 Lofotstevnet 1/4 Vestvågøy - Bane 57 Eget lag.
30.06.19 22.06.19 Lofotstevnet 2/4 Napp - Bane 57 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 Fylkesstevnet for Buskerud Numedal - Bane 116 Eget lag.
25.06.19 23.06.19 Midtsommarstemne Stryn - Bane 80 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 SM Bane Rana Røvassdalen - Bane 51 Eget lag.
24.06.19 23.06.19 Østerdalssmellen, Sørskogbygda Sørskogbygda - Bane 129 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Østerdalssmellen, Åmot Åmot - Bane 86 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Østerdalssmellen, Trysil Trysil - Bane 102 Eget lag.
25.06.19 23.06.19 Østerdalssmellen, Nordskogbygda Nordskogbygda - Bane 128 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Østerdalssmellen, Jordet og Tenaasen Jordet og Tenaasen - Bane 95 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 Ø-cup-B r/j Løiten - Bane 10 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 Rislamotreffen Storsteinnes - Bane 167 Eget lag.
26.06.19 22.06.19 Peugeot Open Lakselvdal - Bane 185 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD- Eidsberg stevnet 2019 Eidsberg - Bane 224 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 Vemundvik-stevnet Vemundvik - Bane 63 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Tour de Orkla, Rennebu. Arve Bakk minnestevne Rennebu - Bane 282 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Haugenstemna Haugen - Bane 100 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Tour de Orkla, Hongslostevnet Orkla - Bane 209 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 TRIPPELSTEVNE INDRE ØSTFOLD - Båstad-stevnet 2019 Båstad - Bane 216 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Kr. M. Gylstads minnestevne 2019 Trøgstad - Bane 271 Eget lag.
01.07.19 22.06.19 Mælumstevnet 2019 Mælum - Bane 126 Eget lag.
21.06.19 21.06.19 Lofast Stevnet Vaagakallen - Bane 15 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 Valnesfjordstevnet - AN 5 - SKS vandrepremie Valnesfjord - Bane 73 Eget lag.
02.07.19 21.06.19 6. Runde Banekarusell Voss - Bane 17 Eget lag.
05.07.19 21.06.19 Midtsommerkruset Herfjord - Bane 8 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Tour de Orkla - Oppdalsstevnet Opdal og Midtbygden - Bane 259 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Åpent stevne Bane Holla - Bane 124 Eget lag.
09.07.19 20.06.19 Organisasjonsmedaljen Forr Bane - ikke kl.sett 14 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 Jøa stevnet Jøa - Bane 51 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Midtsommarstemne Tua Eidsbygda - Bane 94 Eget lag.
24.06.19 22.06.19 Listertreffen Farsund Farsund - Bane 113 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Midtsommerstevnet - Trippelstevne Eidsvoll Verk - Bane 249 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Midtsommerstevnet Trippelstevne Nannestad - Bane 209 Eget lag.
23.06.19 22.06.19 Midtsommerstevnet - Trippelstevne Steinsgård - Bane 240 Eget lag.
04.07.19 23.06.19 Lundestevnet Lunde - Bane 144 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Tour de Orkla - Lady Arbuthnotts Pris Sunndal - Bane 245 Eget lag.
21.06.19 20.06.19 4. veterantreff Hovet og Hol - Bane 12 Eget lag.
20.06.19 20.06.19 Follo-cup 1 runde senior 2 runde ungdom Aas - Bane 35 Eget lag.
22.06.19 20.06.19 Hm/ Bli kjent nye Sogndal Sogndal - Bane 26 Eget lag.
20.06.19 20.06.19 Østlandscup 1 runde Nittedal - Bane 16 Eget lag.
25.06.19 20.06.19 Ø-cup 20.06.2019 Stange og Romedal - Bane 25 Eget lag.
17.07.19 20.06.19 Øcup: Blaker - Nord-Odal Blaker - Bane 13 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) Bømlo - Bane 202 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Sunnhordlandstreffen Stord 2019 (WC) Stord - Bane 241 Eget lag.
25.06.19 23.06.19 Tour de Orkla, Kvikne Kvikne - Bane 231 Eget lag.
19.06.19 19.06.19 Bukskinnpokalen Mostadmark Bane - ikke kl.sett 22 Eget lag.
19.06.19 19.06.19 Kommunemesterskap, Indre Fosen Stadsbygd - Bane 34 Eget lag.
21.06.19 19.06.19 Marnarringen Laudal - Bane 36 Eget lag.
19.06.19 19.06.19 Ø-cup Trøgstad - Jondalen Trøgstad - Bane 16 Eget lag.
20.06.19 19.06.19 Organisasjonsskyting og Samlagsstevne Stang og Stupar Hovdebygda og Ørsta Bane - ikke kl.sett 14 Eget lag.
20.06.19 19.06.19 Samlagsstevne Stang og Felthurtig Hovdebygda og Ørsta Felt 15 Eget lag.
27.06.19 19.06.19 Ø cup Høland/Bjørkelangen - Bane 22 Eget lag.
29.06.19 19.06.19 RomeriksCup Sørum-Bjørkelangen Sørum Bane - ikke kl.sett 8 Eget lag.
17.07.19 19.06.19 Ø- og Vcup, Blaker Blaker - Bane 22 Eget lag.
23.06.19 23.06.19 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) Bremnes - Bane 232 Eget lag.
18.06.19 18.06.19 Organisasjonsskyting Sunnmør Sunnylven Bane - ikke kl.sett 3 Eget lag.
22.06.19 22.06.19 Listertreffen Lyngdal Lyngdal - Bane 140 Eget lag.
18.06.19 18.06.19 Holmesterskap Hovet og Hol - Bane 20 Eget lag.
18.06.19 18.06.19 Finale samlagscup, Agder Øvrebø Bane - ikke kl.sett 23 Eget lag.
30.06.19 18.06.19 Teststevne egne skyttere Eidsvoll Verk - Bane 3 Eget lag.
30.06.19 18.06.19 Stjørdalsmesterskap 200 meter Skjelstadmark - Bane 15 Eget lag.
18.06.19 18.06.19 Øcup R/J 2.runde, Ski-Rælingen Ski - Bane 10 Eget lag.
18.06.19 18.06.19 Øcup runde 1 mot Skarpskytten Frogn og Drøbak - Bane 16 Eget lag.
18.06.19 18.06.19 Krinsstevne Sørfjordkrinsen Eidfjord - Bane 10 Eget lag.
24.06.19 18.06.19 SM Stang- og felthurtigskyting Oslo Østre Felt 6 Eget lag.
18.06.19 18.06.19 Midtukestevne Øyer/Dølen - Bane 35 Eget lag.
01.07.19 18.06.19 Kretsmesterskap krets II, bane Nittedal - Bane 26 Eget lag.
24.06.19 18.06.19 Finale samlagscup Leikanger - Bane 24 Eget lag.
25.06.19 22.06.19 Løveidstevnet Løveid - Bane 108 Eget lag.
20.06.19 18.06.19 Vårkarusell 4 for Åfjord Herfjord - Bane 6 Eget lag.
17.06.19 17.06.19 Serieskyting V Nordstrand - Bane 2 Eget lag.
05.07.19 23.06.19 Sunnhordlandstreffen Bane (WC) Fitjar - Bane 223 Eget lag.
16.06.19 16.06.19 Børgefjellstevnet 2019 Grane - Bane 43 Eget lag.
18.06.19 16.06.19 FM Bane 2019 Tana - Bane 59 Eget lag.
17.06.19 16.06.19 Børgefjellstevnet Hattfjelldal - Bane 28 Eget lag.

Forrige 1 2 3 4 5  ... Neste