Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur
Nullstill
Forrige 1 2 3 4 Neste 
Innsendt St. dato Stevne Skytterlag Øvelse Ant delt Res. eget lag
30.05.20 30.05.20 Lagsmesterskap bane 2020 Sartor - Bane 9 Eget lag.
28.05.20 28.05.20 Kveldsstevne for ungdom Bergen - Bane 24 Eget lag.
28.05.20 28.05.20 1.Sparebank1 Karusell ungdom Gol og Ødegården - Bane 9 Eget lag.
28.05.20 28.05.20 Klubbmesterskap felt Moss og Våler Felt 10 Eget lag.
28.05.20 28.05.20 Åpent stevne Gildeskål - Bane 32 Eget lag.
27.05.20 27.05.20 Samlagsstevne Skogsløp 2020 Hovdebygda og Ørsta Skogsløp 14 Eget lag.
27.05.20 27.05.20 Onsdagsserien I Oslo Østre - Bane 21 Eget lag.
28.05.20 27.05.20 Serieskyting 200m Bergen - Bane 10 Eget lag.
27.05.20 27.05.20 Veteranskyting Gjesdal Bane - ikke kl.sett 17 Eget lag.
26.05.20 26.05.20 Org.med +minibørs Sigdal Bane - ikke kl.sett 14 Eget lag.
29.05.20 28.05.20 Midtukestevne Grasåsen Høland/bjørkelangen - Bane 86 Eget lag.
29.05.20 29.05.20 Korrespondanseskyting Sørskogbygda - Bane 10 Eget lag.
26.05.20 26.05.20 Åpent kveldsstevne for Hallingdal Nes og Bromma - Bane 26 Eget lag.
24.05.20 24.05.20 Vinterfelt - 2 Dverberg Felt 17 Eget lag.
23.05.20 23.05.20 Vinterfelt - 4 Bø (Vesterålen) Felt 21 Eget lag.
25.05.20 23.05.20 Åpent banestevne 1 Kjøpsnes - Bane 20 Eget lag.
24.05.20 23.05.20 LM Felt Nedre Nordreisa Felt 2 Eget lag.
22.05.20 22.05.20 2. Runde Banekarusell Voss - Bane 28 Eget lag.
26.05.20 21.05.20 Org.medaljen Sortland Bane - ikke kl.sett 17 Eget lag.
21.05.20 21.05.20 Lagsmesterskap Felt Jondal Felt 18 Eget lag.
21.05.20 21.05.20 Hustadvikamesterskap 2020 Malmefjorden - Bane 15 Eget lag.
23.05.20 20.05.20 Lagmesterskap Felt Alta Felt 18 Eget lag.
21.05.20 20.05.20 Lagsmesterskap grovfelt Målselv Felt 17 Eget lag.
20.05.20 20.05.20 Serieskyting 200m Bergen - Bane 10 Eget lag.
20.05.20 20.05.20 Veteranskyting Gjesdal Bane - ikke kl.sett 15 Eget lag.
16.05.20 16.05.20 Org. medaljen Sunnhordland(Husnes) Husnes Bane - ikke kl.sett 10 Eget lag.
19.05.20 16.05.20 Org. medaljen Sunnhordland(Stord) Stord Bane - ikke kl.sett 22 Eget lag.
15.05.20 15.05.20 1. Runde Banekarusellen Voss - Bane 25 Eget lag.
16.05.20 16.05.20 Antibac-Karusell Alvdal - Bane 41 Eget lag.
16.05.20 16.05.20 Baneåpning Bodø Østre - Bane 50 Eget lag.
15.05.20 15.05.20 Banestevne Imenes - Bane 49 Eget lag.
27.05.20 18.05.20 Internstevne 1 Sandar og Sandefjord - Bane 46 Eget lag.
20.05.20 13.05.20 Veteranskyting Gjesdal Bane - ikke kl.sett 15 Eget lag.
14.05.20 14.05.20 Midtukestevne 100 og 200m Ringebu og Fåvang - Bane 53 Eget lag.
14.05.20 12.05.20 Klubbmesterskap 15m senior Trøgstad Inne 11 Eget lag.
12.05.20 12.05.20 Lagsmesterskap felt Røros Felt 8 Eget lag.
11.05.20 10.05.20 Fjordatreffen 2020 Fjordane Felt 25 Eget lag.
22.03.20 22.03.20 Online korrespondanse skyting uke 12 Riflen/Skoger Inne - ikke kl.sett 16 Eget lag.
11.03.20 11.03.20 Lagmesterskap Hammerfest Inne 24 Eget lag.
18.03.20 13.03.20 Vinterstevne 15m Askim Askim Inne 82 Eget lag.
12.03.20 13.03.20 Midtukestevne Sarpsborg Sarpsborg Inne 79 Eget lag.
10.03.20 10.03.20 10. runde treningskarusell Nordre Modum Inne 23 Eget lag.
10.03.20 10.03.20 Lagmesterskap 50 meter 2020 Rauma Inne 13 Eget lag.
10.03.20 10.03.20 Lagmesterskap 15 meter Rennebu Inne 30 Eget lag.
10.03.20 09.03.20 Lagsmeisterskap 15m 2020 Borstrondi Inne 12 Eget lag.
09.03.20 08.03.20 Feltkarusell 3 Vestvågøy Felt 17 Eget lag.
23.04.20 08.03.20 Vintermesterskap Overhalla Felt 66 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Landsdelskretsstevne Viken I Flesberg Felt 104 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Hårråmyrfelten Øvre Ogndal Felt 41 Eget lag.
12.03.20 08.03.20 LDKS Opplandskretsen Vingelen Felt 152 Eget lag.
09.03.20 08.03.20 Jondalsfelten 2020 Jondal Felt 81 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Hardangerfelten Hardanger Felt 77 Eget lag.
10.03.20 08.03.20 Langevåg Felt Langevåg Felt 61 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Gaukestevnet Gann Felt 37 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Viken II felt 2020 Trøgstad Felt 223 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Gjemnesfelten Batnfjord Felt 65 Eget lag.
10.03.20 08.03.20 Samlagsstevne Kristiansand og Omegn Felt 54 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Samlagsstevne Felt Holum Felt 51 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Samlagsmesterskap Telemark Lunde Felt 70 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Soknedalsstevnet felt DC5 Soknedal Felt 66 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Budalsfelten Budal Felt 62 Eget lag.
19.03.20 07.03.20 Stordalsfelten Stordalen Felt 62 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Skjelstadmarkfelten Skjelstadmark Felt 63 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Feltkarusell 2 Søndre Hinnøy Felt 16 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Gannstevnet Gann Felt 45 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Finale Follocup R/J felt 2020 Ski Felt 19 Eget lag.
08.03.20 07.03.20 Feltstevne for Sande Skl Sande Felt 15 Eget lag.
19.03.20 07.03.20 Samlagsmesterskap Felt Drammen Asker Felt 46 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Odalsmesterskap Galterud Felt 15 Eget lag.
08.03.20 07.03.20 Lagmesterskap Buer/kornsjø Felt 9 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 LM finfelt Seim Felt 13 Eget lag.
09.03.20 07.03.20 KM-Felt Krets 3 Steinsgård Felt 20 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Lagsmesterskap felt Langevåg Felt 13 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Lagmesterskap fin-og grovfelt Ski Felt 20 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Lagmesterskap felt Hallingskarvet Felt 9 Eget lag.
08.03.20 07.03.20 Klubbmesterskap Felt 2020 Åsheim Felt 12 Eget lag.
26.03.20 07.03.20 SM Felt Numedal 2020 Rollag og Veggli Felt 28 Eget lag.
08.03.20 07.03.20 Levangermesterskap felt Levanger og Frol Felt 23 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 KM Felt krets 1 Akershus Urskog Felt 77 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Salten Rundt 2 Bestemorenga Bodø Østre Felt 44 Eget lag.
16.03.20 07.03.20 KM felt krets 4 Akershus Raumnes Felt 16 Eget lag.
07.03.20 07.03.20 Samlagsstevne Imenes Felt 81 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Miniatyr 15m Stryn Inne 99 Eget lag.
08.03.20 07.03.20 KM 15 meter 2020 Tana Inne 59 Eget lag.
06.03.20 06.03.20 Åpent stevne Stjørdal Inne 98 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Trippelstevne 3, 50 M Lånke Inne 165 Eget lag.
05.03.20 05.03.20 Lagsmesterskap 15m 2020 Haugesund og Sveio Inne 23 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 LDKS 15m Utvik og Innvik Inne 149 Eget lag.
08.03.20 08.03.20 Miniatyr 15m Hornindal og Markane Inne 98 Eget lag.
06.03.20 06.03.20 MARSTREFFEN Åsnes Inne 64 Eget lag.
05.03.20 04.03.20 Lagmesterskap 15 m Hadding Inne 18 Eget lag.
05.03.20 04.03.20 Innendørskarusell Krets 1 runde 4 Lånke Inne 49 Eget lag.
06.03.20 05.03.20 Hemnestevnet 15m Heim/Hemne Inne 33 Eget lag.
05.03.20 05.03.20 Vårkarusell 1 Mosvik Inne 106 Eget lag.
03.03.20 03.03.20 Lagmesterskap 15 m Buer/kornsjø Inne 10 Eget lag.
06.03.20 03.03.20 Lagmesterskap 15m Hallingskarvet Inne 25 Eget lag.
05.03.20 04.03.20 Ungdoms stevnet Trysil Inne 40 Eget lag.
05.03.20 05.03.20 7. runde Lp Cup 15M Numedal Jondalen Inne 91 Eget lag.
02.03.20 01.03.20 Samlangstevnet Felt Vestfold Andebu Felt 76 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Samlagsstevnet felt Follo 2020 Ski Felt 93 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Etnedalsfelten HV-13 Etnedal Felt 64 Eget lag.
15.03.20 01.03.20 SM felt - Akershus Blaker Felt 94 Eget lag.
02.03.20 01.03.20 Samlagsstevne felt Østfold Degernes Felt 72 Eget lag.
02.03.20 01.03.20 Klubbmesterskap 15m Lånke Inne 47 Eget lag.
02.03.20 01.03.20 Rørosmesterskapet Glåmos Felt 8 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Øvre Surnadal felten Øvre Surnadal Felt 39 Eget lag.
03.03.20 01.03.20 Samlagsstevne Stjernen Felt 37 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Telecup Holla Holla Felt 91 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Telecup 2020 Mælum/Holla Mælum Felt 91 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Samlagsstevnet felt Hemsedal Felt 22 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 5. karusellstevne Ugland Felt 90 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Miniatyr Sortland Inne 81 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 KM 15m søndre krets Drevja Inne 69 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 Totenfelten HV-11 Vestre Toten Felt 159 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 Samlagsstemne skifelt Nordbygda og Rand Skifelt 17 Eget lag.
01.03.20 29.02.20 Karmøyfelten Karmøy Felt 70 Eget lag.
03.03.20 01.03.20 Felt stevne Farsund Farsund Felt 48 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 Klubbmesterskap grovfelt Frogn og Drøbak Felt 14 Eget lag.
01.03.20 29.02.20 Karmøymesterskap Felt Karmøy Felt 20 Eget lag.
01.03.20 29.02.20 Klubbmesterskap felt Trøgstad Felt 8 Eget lag.
21.04.20 29.02.20 Lagmeisterskap felt Gol og Ødegården Felt 8 Eget lag.
11.03.20 29.02.20 Samlagstevnet felt Våler Felt 33 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 Gjøvikfelten HV-12 Gjøvik og Brusveen Felt 159 Eget lag.
09.03.20 29.02.20 LM Felt Klæbu Felt 6 Eget lag.
02.03.20 29.02.20 SM 15 m Vardø Inne 31 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 Kvernesfelten 2020 Kvernes Felt 78 Eget lag.
02.03.20 29.02.20 Samlagsstevnet finfelt Østre Bærum Felt 27 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 6. karusellstevne Froland Felt 91 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 KM Miniatyr Midtre krets Bø (Vesterålen) Inne 111 Eget lag.
05.03.20 29.02.20 Feltstevne Haugesund og Sveio Felt 60 Eget lag.
04.04.20 28.02.20 Åpent stevne Malvik Inne 83 Eget lag.
08.03.20 29.02.20 Samlagsstevnet 15m Mære Inne 160 Eget lag.
29.02.20 29.02.20 Samlagsstemnet 15m Sogn Indre 2020 Tønjum Inne 160 Eget lag.
27.02.20 27.02.20 Lagsmesterskap miniatyr Kvænangen Inne 8 Eget lag.
28.02.20 27.02.20 2. RUNDE I LAGCUP Åsnes Inne 10 Eget lag.
08.03.20 29.02.20 Samlagsstemne 15 meter Gaular Inne 63 Eget lag.
27.02.20 27.02.20 Ringsakermesterskap 15m Åsheim Inne 51 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Samlagsstevne Miniatyr 2020 Hovdebygda og Ørsta Inne 68 Eget lag.
04.03.20 01.03.20 Lagmesterskap 15m Eide og Naas Inne - ikke kl.sett 20 Eget lag.
27.02.20 27.02.20 Lagsmesterskap 15m Øvre Rendal Inne 10 Eget lag.
28.02.20 28.02.20 Februarstevnet Skjelstadmark Inne 99 Eget lag.
02.03.20 29.02.20 Samlagsstevnet Tydal Inne 168 Eget lag.
26.02.20 26.02.20 Lagmesterskap 15m Halsa (Nordmør) Inne 12 Eget lag.
04.03.20 26.02.20 LM Miniatyr 2020 Gisund Inne 15 Eget lag.
26.02.20 26.02.20 Premieskyting/15skuddCup2 Hammerfest Inne 20 Eget lag.
26.02.20 26.02.20 Karacup 3 Karasjok Inne 3 Eget lag.
05.03.20 26.02.20 Lagmesterskap miniatyr Storsteinnes Inne 19 Eget lag.
01.03.20 01.03.20 Samlagstemnet Nordfjord Stadlandet Inne 52 Eget lag.
27.02.20 26.02.20 Innendørskarusell krets 1 Floren Inne 53 Eget lag.
27.02.20 27.02.20 Vestfoldcup Nøtterø Nøtterø Inne 99 Eget lag.
02.03.20 27.02.20 KM 15m krets 2, Akershus Gjerdrum Inne 57 Eget lag.
25.02.20 25.02.20 Indre Fosen Kommunemesterskap Rissa Inne 55 Eget lag.
29.02.20 25.02.20 Kretsmesterskap 15m Krets 3 Nannestad Inne 38 Eget lag.
25.02.20 25.02.20 Lagsmesterskap miniatyr 2020 Aalesund Inne 14 Eget lag.
03.03.20 27.02.20 Finale Retura cup Hornindal og Markane Inne 52 Eget lag.
06.03.20 25.02.20 Lagmesterskap mo Mo Inne 10 Eget lag.
25.02.20 25.02.20 LM Miniatyr 2020 Dale (Sunnfjord) Inne 22 Eget lag.
25.02.20 24.02.20 Lagmesterskap 15m Hemsedal Inne 4 Eget lag.
27.02.20 25.02.20 3. Vintercup 2020 Søgne Inne 73 Eget lag.
13.04.20 28.02.20 Heradsmesterskap 15m Norum Inne 103 Eget lag.
06.03.20 24.02.20 Skytterlinken liggstevne Trondenes Inne - ikke kl.sett 30 Eget lag.
11.03.20 29.02.20 Samlagsstemne Sogn Ytre Balestrand Inne 71 Eget lag.
24.02.20 23.02.20 Samlagsstevne Vesterålen Melbo Inne 40 Eget lag.
23.02.20 23.02.20 Samlagsstevnet 15m Hattfjelldal Inne 32 Eget lag.
23.02.20 23.02.20 Fosenkarusell 2 Rissa Felt 18 Eget lag.
23.02.20 23.02.20 Dølifelten 2020 Runde.10 HV-cup Søndre Odalen Felt 208 Eget lag.
23.02.20 23.02.20 Feltkarusell Greipstad Felt 116 Eget lag.
23.02.20 23.02.20 Feltkarusell Øvrebø Felt 116 Eget lag.
06.03.20 23.02.20 Sabotørfelten Trondhjems Felt 100 Eget lag.
26.02.20 23.02.20 Åpent stevne SR1 Saltstraumen Felt 39 Eget lag.
23.02.20 23.02.20 SM miniatyr 2020 Lakselvdal Inne 198 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 4. karusellstevne Vegårshei Felt 84 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 Samlagsmesterskap miniatyr Røvassdalen Inne 62 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 Klubbmesterskap Grovfelt Aas Felt 11 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 FK Felt Runde 1 Sørfjorden Felt 25 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 Krinsstemne Felt - Bergenhus Fana Felt 52 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 Brennablinken Storfjord Inne 128 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 Byggmakker-stevnet Nordre Skage Inne 137 Eget lag.
23.02.20 22.02.20 SM 15m Narvik Inne 71 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 Åpent stevne Porsanger Inne 15 Eget lag.
24.02.20 22.02.20 Fiskå 15m 2020 Fiskå Inne 44 Eget lag.
23.02.20 22.02.20 Byggmakker-stevnet Overhalla Inne 128 Eget lag.
21.02.20 20.02.20 Hustadvika mesterskap 15m Eide og Naas Inne 22 Eget lag.
22.02.20 22.02.20 Vinterminiatyr Syvde Inne 58 Eget lag.
20.02.20 20.02.20 Bømlomeisterskap 15m Bømlo Inne 37 Eget lag.
20.02.20 20.02.20 Ungdomsstevne 15m Nordskogbygda Inne 37 Eget lag.
19.02.20 19.02.20 Lagsmesterskap miniatyr 2020 Øvre Målselv Inne 20 Eget lag.
19.02.20 19.02.20 Karacup 2 Karasjok Inne 5 Eget lag.
20.02.20 20.02.20 6. runde Lp Cup 15M Numedal Fiskum Inne 94 Eget lag.
21.02.20 18.02.20 Skytterlinken Liggstevne Rissa Inne - ikke kl.sett 89 Eget lag.
18.02.20 18.02.20 Lagsmesterskap 15m Kvernes Kvernes Inne 17 Eget lag.
27.02.20 18.02.20 2. Vintercup 2020 Søgne Inne 68 Eget lag.
21.02.20 21.02.20 G-Vinterour Lom og Skjåk Inne 117 Eget lag.
16.03.20 18.02.20 Lagmesterskap innendørs 2020 Forr skytterlag Forr Inne 17 Eget lag.
06.03.20 20.02.20 Lagsmesterskap 15m 2020 Nesjestranda & Skaala Inne 17 Eget lag.
25.02.20 17.02.20 4. Sparebank1 karusell 15m. Ungdom Hemsedal Inne 13 Eget lag.
19.02.20 19.02.20 Lagsmesterskap 15m Sykkylven Inne 24 Eget lag.
21.02.20 16.02.20 Felt Vingelstevnet DC-2 Vingelen Felt 97 Eget lag.
23.02.20 16.02.20 Felt Savalstevnet DC-1 Fåset Felt 80 Eget lag.
16.02.20 16.02.20 Telecup felt Styrvoll/Siljan Styrvoll Felt 88 Eget lag.

Forrige 1 2 3 4 Neste