Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Åpent feltstevne

Tilbake til oversikten

Arrangør: Øvre Målselv Skytterlag Dato: 24. mars 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Tor Olav Gravrok 2 Målselv 26/14 (1) 26/14 (1) 266 [+]
Total plassering 1 Innledende 26/14 pl.: 1 premie: 266
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/14 pl.: 1 premie:
2 Gunnar Henning Helgesen 2 Øvre Målselv 25/14 (2) 25/14 (2) 208 [+]
Total plassering 2 Innledende 25/14 pl.: 2 premie: 208
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 2 premie:
3 Arnt Eliassen 2 Lakselvdal 22/12 (3) 22/12 (3) 140 [+]
Total plassering 3 Innledende 22/12 pl.: 3 premie: 140
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/12 pl.: 3 premie:
4 Terje Larsen 2 Storfjord 21/13 (4) 21/13 (4) 106 [+]
Total plassering 4 Innledende 21/13 pl.: 4 premie: 106
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/13 pl.: 4 premie:
5 Eva Rubbås-Risvik 2 Øvre Målselv 20/12 (5) 20/12 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 20/12 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/12 pl.: 5 premie:
6 Knut Silkoset 2 Lakselvdal 20/11 (6) 20/11 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 20/11 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/11 pl.: 6 premie:
7 Håvard Holmebukt 2 Nedre Målselv 20/7 (7) 20/7 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 20/7 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/7 pl.: 7 premie:
8 Viggo Hanssen 2 Bjørnen og Vestre Målselv 19/12 (8) 19/12 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 19/12 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/12 pl.: 8 premie:
9 Torbjørn Aho 2 Øvre Målselv 16/9 (9) 16/9 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 16/9 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/9 pl.: 9 premie:
10 Stein Are Nøstvik 2 Balsfjord 15/5 (10) 15/5 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 15/5 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/5 pl.: 10 premie:
11 Herdis Berntsen 2 Målselv 15/4 (11) 15/4 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 15/4 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/4 pl.: 11 premie:
12 Mona Forseth 2 Bardu 14/8 (12) 14/8 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 14/8 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 14/8 pl.: 12 premie: