Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Åpent feltstevne

Tilbake til oversikten

Arrangør: Øvre Målselv Skytterlag Dato: 24. mars 2018

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Jostein Rubbås-Risvik 4 Øvre Målselv 30/24 (1) 30/24 230 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/24 pl.: 1 premie: 230
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie 230
Premie total 230 Total sum 30/24 pl.: premie:
2 Stein Hugo Berntsen 4 Målselv 30/19 (2) 30/19 190 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/19 pl.: 2 premie: 190
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie 190
Premie total 190 Total sum 30/19 pl.: premie:
4 Børre Pedersen 4 Lakselvdal 29/16 (3) 29/16 150 [+]
Total plassering 4 Innledende 29/16 pl.: 3 premie: 150
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie 150
Premie total 150 Total sum 29/16 pl.: premie:
6 Svend Svendli 4 Storsteinnes 28/18 (4) 28/18 120 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/18 pl.: 4 premie: 120
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie 120
Premie total 120 Total sum 28/18 pl.: premie:
9 Truls Pedersen 4 Lakselvdal 27/21 (5) 27/21 90 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/21 pl.: 5 premie: 90
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie 90
Premie total 90 Total sum 27/21 pl.: premie:
10 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 27/18 (6) 27/18 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 27/18 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 27/18 pl.: premie:
11 Knut Einar Rubbås 4 Øvre Målselv 27/16 (7) 27/16 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 27/16 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 27/16 pl.: premie:
12 Jan-Kato Utby Bjørnsund 4 Bardu 26/18 (8) 26/18 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 26/18 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 26/18 pl.: premie:
16 Sigve Chrisander Iversen 4 Storfjord 26/14 (9) 26/14 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/14 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 26/14 pl.: premie:
17 Åsgeir Lingrasmo 4 Lakselvdal 25/16 (10) 25/16 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 25/16 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 25/16 pl.: premie:
18 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 25/12 (11) 25/12 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 25/12 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 25/12 pl.: premie:
19 Olav Grundnes 4 Nedre Målselv 24/17 (12) 24/17 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 24/17 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 24/17 pl.: premie:
21 Lars A. Nymo 4 Gisund 22/13 (13) 22/13 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 22/13 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Sum premie
Premie total 0 Total sum 22/13 pl.: premie: