Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vikingsmellen 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Dato: 13 - lørdag 14. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
9 Gunnar Henning Helgesen 2 Øvre Målselv 27/12 (1) 27/12 (1) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 27/12 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 1 premie:
27 Frank Pedersen 2 Lakselvdal 24/7 (2) 24/7 (2) 0 [+]
Total plassering 27 Innledende 24/7 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/7 pl.: 2 premie:
36 Helge Jørgensen 2 Falken 23/7 (3) 23/7 (3) 0 [+]
Total plassering 36 Innledende 23/7 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/7 pl.: 3 premie:
37 Håvard Holmebukt 2 Nedre Målselv 23/3 (4) 23/3 (4) 0 [+]
Total plassering 37 Innledende 23/3 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/3 pl.: 4 premie:
43 Arnt Eliassen 2 Lakselvdal 21/6 (5) 21/6 (5) 0 [+]
Total plassering 43 Innledende 21/6 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/6 pl.: 5 premie:
45 Eva Rubbås-Risvik 2 Øvre Målselv 21/5 (6) 21/5 (6) 0 [+]
Total plassering 45 Innledende 21/5 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/5 pl.: 6 premie:
48 Tor Olav Gravrok 2 Målselv 20/8 (7) 20/8 (7) 0 [+]
Total plassering 48 Innledende 20/8 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/8 pl.: 7 premie:
50 Herdis Berntsen 2 Målselv 20/5 (8) 20/5 (8) 0 [+]
Total plassering 50 Innledende 20/5 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/5 pl.: 8 premie:
51 Terje Larsen 2 Storfjord 20/4 (9) 20/4 (9) 0 [+]
Total plassering 51 Innledende 20/4 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/4 pl.: 9 premie:
55 Kjetil Lillegård 2 Tromsø 19/6 (10) 19/6 (10) 0 [+]
Total plassering 55 Innledende 19/6 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/6 pl.: 10 premie:
56 Stein Are Nøstvik 2 Balsfjord 19/5 (11) 19/5 (11) 0 [+]
Total plassering 56 Innledende 19/5 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/5 pl.: 11 premie:
58 Eva Henriksen 2 Storsteinnes 18/6 (12) 18/6 (12) 0 [+]
Total plassering 58 Innledende 18/6 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/6 pl.: 12 premie:
59 Torbjørn Aho 2 Øvre Målselv 18/6 (13) 18/6 (13) 0 [+]
Total plassering 59 Innledende 18/6 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/6 pl.: 13 premie:
64 Kjell Nyrud 2 Øvre Målselv 17/4 (14) 17/4 (14) 0 [+]
Total plassering 64 Innledende 17/4 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/4 pl.: 14 premie:
66 Monica Åsmo Hansen 2 Gisund 16/4 (15) 16/4 (15) 0 [+]
Total plassering 66 Innledende 16/4 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/4 pl.: 15 premie:
67 Anne Vedøy Nordmo 2 Målselv 16/2 (16) 16/2 (16) 0 [+]
Total plassering 67 Innledende 16/2 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 16/2 pl.: 16 premie:
68 Knut Silkoset 2 Lakselvdal 15/6 (17) 15/6 (17) 0 [+]
Total plassering 68 Innledende 15/6 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/6 pl.: 17 premie:
69 Viggo Hanssen 2 Bjørnen og Vestre Målselv 15/2 (18) 15/2 (18) 0 [+]
Total plassering 69 Innledende 15/2 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/2 pl.: 18 premie:
74 Bjørn Viggo Ottem 2 Tromsø 9/4 (19) 9/4 (19) 0 [+]
Total plassering 74 Innledende 9/4 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 9/4 pl.: 19 premie:
77 Adrian Elde 2 Lakselvdal 6/0 (20) 6/0 (20) 0 [+]
Total plassering 77 Innledende 6/0 pl.: 20 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 6/0 pl.: 20 premie:
78 Silja M. Nordmo Breivik 2 Lakselvdal 5/1 (21) 5/1 (21) 0 [+]
Total plassering 78 Innledende 5/1 pl.: 21 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 5/1 pl.: 21 premie: