Resultater for Vikingsmellen 2018 13 - lørdag 14. april 2018 - dfs.no

Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vikingsmellen 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Dato: 13 - lørdag 14. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Jostein Rubbås-Risvik 4 Øvre Målselv 30/16 30/16 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/16 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: premie:
2 Tom Eirik Malin 4 Tana 29/13 29/13 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: premie:
4 Lars A. Nymo 4 Gisund 28/10 28/10 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 28/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: premie:
5 Børre Pedersen 4 Lakselvdal 28/9 28/9 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 28/9 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/9 pl.: premie:
6 Sebastian Toldnes 4 Storsteinnes 28/7 28/7 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/7 pl.: premie:
7 Dagfinn Harald Grønvoll 4 Målselv 28/6 28/6 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/6 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/6 pl.: premie:
8 Geir Bjerregaard 4 Bardu 27/13 27/13 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/13 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: premie:
12 Harald Lundnes 3 Nedre Målselv 27/6 27/6 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 27/6 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/6 pl.: premie:
13 Arnulf Losvar 5 Alta 27/5 27/5 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 27/5 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/5 pl.: premie:
14 Bendik Steinhaug 3 Storsteinnes 27/4 27/4 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 27/4 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/4 pl.: premie:
15 Daniel Sørli 5 Høland/Bjørkelangen 26/13 26/13 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 26/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: premie:
16 Bengt-Erik Hansen 3 Balsfjord 26/10 26/10 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 26/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/10 pl.: premie:
17 Rolf Larsen 3 Balsfjord 26/9 26/9 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 26/9 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: premie:
19 Tor-Erik Fossli 5 Målselv 26/4 26/4 0 [+]
Total plassering 19 Innledende 26/4 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/4 pl.: premie:
20 Knut Nesset 4 Øvre Målselv 26/4 26/4 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 26/4 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/4 pl.: premie:
22 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 25/8 25/8 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/8 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
23 Svend Svendli 4 Storsteinnes 25/8 25/8 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 25/8 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
25 Terje Andreas Solås 4 Ramsund 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 24/9 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: premie:
26 Sveinung Kvamme 5 Målselv 24/9 24/9 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 24/9 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: premie:
28 Torunn Schjelderup Håkstad 4 Lakselvdal 24/6 24/6 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 24/6 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/6 pl.: premie:
31 Magne Gamst 5 Målselv 24/5 24/5 0 [+]
Total plassering 31 Innledende 24/5 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/5 pl.: premie:
32 Bjørn Toldnes 3 Storsteinnes 24/4 24/4 0 [+]
Total plassering 32 Innledende 24/4 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/4 pl.: premie:
33 Åsgeir Lingrasmo 4 Lakselvdal 24/4 24/4 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 24/4 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/4 pl.: premie:
34 Kjell Arild Høgda 5 Tromsø 23/10 23/10 0 [+]
Total plassering 34 Innledende 23/10 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/10 pl.: premie:
35 John Olav Solaas 5 Kvæfjord 23/7 23/7 0 [+]
Total plassering 35 Innledende 23/7 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/7 pl.: premie:
38 Klaus-Arne Olsen 5 Målselv 22/13 22/13 0 [+]
Total plassering 38 Innledende 22/13 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/13 pl.: premie:
41 Geir Yngve Opgård 4 Alta 22/4 22/4 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 22/4 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/4 pl.: premie:
42 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 21/7 21/7 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 21/7 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: premie:
46 Sigve Chrisander Iversen 4 Storfjord 21/4 21/4 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 21/4 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/4 pl.: premie:
47 Olav Grundnes 4 Nedre Målselv 20/12 20/12 0 [+]
Total plassering 47 Innledende 20/12 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/12 pl.: premie:
49 Kine E. Nordmo-Stykket 4 Lakselvdal 20/8 20/8 0 [+]
Total plassering 49 Innledende 20/8 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/8 pl.: premie:
53 Terese Maristad 5 Øvre Målselv 20/1 20/1 0 [+]
Total plassering 53 Innledende 20/1 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/1 pl.: premie:
54 Cato Nordmo-Stykket 3 Lakselvdal 19/8 19/8 0 [+]
Total plassering 54 Innledende 19/8 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 19/8 pl.: premie:
61 Maren Galguften Lunsæter 5 Tromsø 18/2 18/2 0 [+]
Total plassering 61 Innledende 18/2 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 18/2 pl.: premie:
65 Kathrine Johansen 3 Balsfjord 17/3 17/3 0 [+]
Total plassering 65 Innledende 17/3 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 17/3 pl.: premie:
70 Tor Harry Mikkelsen 4 Alta 15/2 15/2 0 [+]
Total plassering 70 Innledende 15/2 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/2 pl.: premie: