Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vikingsmellen 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Dato: 13 - lørdag 14. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Jostein Rubbås-Risvik 4 Øvre Målselv 30/16 (1) 30/16 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/16 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: premie:
2 Tom Eirik Malin 4 Tana 29/13 (2) 29/13 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 29/13 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/13 pl.: premie:
3 Lars A. Nymo 4 Gisund 28/10 (3) 28/10 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 28/10 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/10 pl.: premie:
4 Børre Pedersen 4 Lakselvdal 28/9 (4) 28/9 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 28/9 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/9 pl.: premie:
5 Sebastian Toldnes 4 Storsteinnes 28/7 (5) 28/7 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 28/7 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/7 pl.: premie:
6 Dagfinn Harald Grønvoll 4 Målselv 28/6 (6) 28/6 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/6 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/6 pl.: premie:
7 Geir Bjerregaard 4 Bardu 27/13 (7) 27/13 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/13 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: premie:
8 Knut Nesset 4 Øvre Målselv 26/4 (8) 26/4 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 26/4 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/4 pl.: premie:
9 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 25/8 (9) 25/8 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/8 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
10 Svend Svendli 4 Storsteinnes 25/8 (10) 25/8 0 [+]
Total plassering 23 Innledende 25/8 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/8 pl.: premie:
11 Terje Andreas Solås 4 Ramsund 24/9 (11) 24/9 0 [+]
Total plassering 25 Innledende 24/9 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/9 pl.: premie:
12 Torunn Schjelderup Håkstad 4 Lakselvdal 24/6 (12) 24/6 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 24/6 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/6 pl.: premie:
13 Åsgeir Lingrasmo 4 Lakselvdal 24/4 (13) 24/4 0 [+]
Total plassering 33 Innledende 24/4 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/4 pl.: premie:
14 Geir Yngve Opgård 4 Alta 22/4 (14) 22/4 0 [+]
Total plassering 41 Innledende 22/4 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/4 pl.: premie:
15 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 21/7 (15) 21/7 0 [+]
Total plassering 42 Innledende 21/7 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/7 pl.: premie:
16 Sigve Chrisander Iversen 4 Storfjord 21/4 (16) 21/4 0 [+]
Total plassering 46 Innledende 21/4 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/4 pl.: premie:
17 Olav Grundnes 4 Nedre Målselv 20/12 (17) 20/12 0 [+]
Total plassering 47 Innledende 20/12 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/12 pl.: premie:
18 Kine E. Nordmo-Stykket 4 Lakselvdal 20/8 (18) 20/8 0 [+]
Total plassering 49 Innledende 20/8 pl.: 18 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 20/8 pl.: premie:
19 Tor Harry Mikkelsen 4 Alta 15/2 (19) 15/2 0 [+]
Total plassering 70 Innledende 15/2 pl.: 19 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 15/2 pl.: premie: