Resultater for Vikingsmellen 2018 13 - lørdag 14. april 2018 - dfs.no

Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vikingsmellen 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Dato: 13 - lørdag 14. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Birgitte Opgård Eldre rekrutt 14-15 år Alta 30/20 (1) 30/20 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/20 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 1 premie:
2 Vegard Mathias Grønås Sollie Eldre rekrutt 14-15 år Nedre Målselv 30/17 (2) 30/17 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/17 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/17 pl.: 2 premie:
3 Ine Winther Nilssen Eldre rekrutt 14-15 år Falken 30/15 (3) 30/15 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/15 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 3 premie:
4 Emma - C. S. - Holmebukt Eldre rekrutt 14-15 år Nedre Målselv 28/11 (4) 28/11 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 28/11 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/11 pl.: 4 premie:
5 Nathalie J. Losvar Eldre rekrutt 14-15 år Alta 27/22 (5) 27/22 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 27/22 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/22 pl.: 5 premie:
6 Tobias Ferdinand Rubbås Eldre rekrutt 14-15 år Øvre Målselv 27/20 (6) 27/20 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 27/20 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/20 pl.: 6 premie:
7 Alexander Hakvåg Eldre rekrutt 14-15 år Målselv 27/16 (7) 27/16 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 27/16 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/16 pl.: 7 premie:
8 Ida Sofie Nikolaisen Eldre rekrutt 14-15 år Bjørnen og Vestre Målselv 27/7 (8) 27/7 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/7 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/7 pl.: 8 premie:
9 Emil Andreas Henriksen Øvergård Eldre rekrutt 14-15 år Øvre Målselv 26/9 (9) 26/9 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 26/9 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/9 pl.: 9 premie:
10 Njård Wilhelm Håkstad Eldre rekrutt 14-15 år Lakselvdal 23/7 (10) 23/7 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 23/7 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/7 pl.: 10 premie:
11 Benjamin Nordmo Breivik Eldre rekrutt 14-15 år Lakselvdal 22/4 (11) 22/4 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 22/4 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/4 pl.: 11 premie:
12 Nicolai Ragnar Svendsen Eldre rekrutt 14-15 år Falken 21/10 (12) 21/10 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 21/10 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/10 pl.: 12 premie:
13 Marius Killie Eldre rekrutt 14-15 år Falken 21/8 (13) 21/8 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 21/8 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 21/8 pl.: 13 premie: