Resultater for Vikingsmellen 2018 13 - lørdag 14. april 2018 - dfs.no

Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for Vikingsmellen 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Lakselvdal Skytterlag Dato: 13 - lørdag 14. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Viktoria Pleym Ribe Junior 16-17 år Målselv 30/23 (1) 30/23 (1) 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/23 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/23 pl.: 1 premie:
2 Sondre Grønvoll Junior 16-17 år Målselv 30/20 (2) 30/20 (2) 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/20 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/20 pl.: 2 premie:
3 Vebjørn Einarsen Junior 16-17 år Falken 30/16 (3) 30/16 (3) 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 30/16 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/16 pl.: 3 premie:
4 Oscar Stagrum Ottem Junior 16-17 år Tromsø 30/15 (4) 30/15 (4) 0 [+]
Total plassering 4 Innledende 30/15 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/15 pl.: 4 premie:
5 Rebekka Andrea Hakvåg Junior 16-17 år Målselv 30/13 (5) 30/13 (5) 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/13 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 30/13 pl.: 5 premie:
6 Emma Eliassen Junior 16-17 år Lakselvdal 29/17 (6) 29/17 (6) 0 [+]
Total plassering 6 Innledende 29/17 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 29/17 pl.: 6 premie:
7 Trygve Andreas Aasland Junior 16-17 år Øvre Målselv 28/18 (7) 28/18 (7) 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 28/18 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 28/18 pl.: 7 premie:
8 Torinn Håkstad Junior 16-17 år Lakselvdal 27/12 (8) 27/12 (8) 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 27/12 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 27/12 pl.: 8 premie:
9 Anders Dalseth Junior 16-17 år Tromsø 26/13 (9) 26/13 (9) 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 26/13 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 26/13 pl.: 9 premie:
10 Aleksander Instanes Markussen Junior 16-17 år Ramsund 25/19 (10) 25/19 (10) 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 25/19 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 25/19 pl.: 10 premie:
11 Ulrik Johan Jakobsen Junior 16-17 år Kvæfjord 24/8 (11) 24/8 (11) 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 24/8 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 24/8 pl.: 11 premie:
12 Henny Silkoset Junior 16-17 år Lakselvdal 23/15 (12) 23/15 (12) 0 [+]
Total plassering 12 Innledende 23/15 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/15 pl.: 12 premie:
13 Hauk Sigurd Draget Hansen Junior 16-17 år Tromsø 23/6 (13) 23/6 (13) 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 23/6 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 23/6 pl.: 13 premie:
14 Thomas Solås Junior 16-17 år Ramsund 22/10 (14) 22/10 (14) 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 22/10 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: 14 premie:
15 Erlend Gamst Junior 16-17 år Lyngen 22/10 (15) 22/10 (15) 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 22/10 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/10 pl.: 15 premie:
16 Ådne Nystad Junior 16-17 år Storfjord 22/8 (16) 22/8 (16) 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 22/8 pl.: 16 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/8 pl.: 16 premie:
17 Vinjar Holmebukt Junior 16-17 år Nedre Målselv 22/7 (17) 22/7 (17) 0 [+]
Total plassering 17 Innledende 22/7 pl.: 17 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: premie:
Egne program Sum 22/7 pl.: 17 premie: