Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Resultater for SM felt 2018

Tilbake til oversikten

Arrangør: Gisund Skytterlag Dato: 15. april 2018

Presseliste: Last ned

Plass Skytter Klasse Skytterlag Hoved (pl.) Finale (pl.) Tot (pl.) Medalje Premie
1 Børre Pedersen 4 Lakselvdal 30/17 42/08 42/08 0 [+]
Total plassering 1 Innledende 30/17 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/08 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 42/08 pl.: 1 premie:
2 Sveinung Kvamme 5 Målselv 30/16 42/03 42/03 0 [+]
Total plassering 2 Innledende 30/16 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 42/03 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 42/03 pl.: 1 premie:
3 Kjell Arild Høgda 5 Tromsø 29/19 41/07 41/07 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/19 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/07 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 41/07 pl.: 2 premie:
3 Sebastian Toldnes 4 Storsteinnes 29/15 41/07 41/07 0 [+]
Total plassering 3 Innledende 29/15 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/07 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 41/07 pl.: 2 premie:
5 Sigve Chrisander Iversen 4 Storfjord 30/17 41/06 41/06 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 30/17 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/06 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 41/06 pl.: 3 premie:
5 Jostein Rubbås-Risvik 4 Øvre Målselv 29/16 41/06 41/06 0 [+]
Total plassering 5 Innledende 29/16 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale 41/06 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 41/06 pl.: 3 premie:
7 Bendik Steinhaug 3 Storsteinnes 29/21 40/05 40/05 0 [+]
Total plassering 7 Innledende 29/21 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/05 pl.: 1 premie:
Egne program Sum 40/05 pl.: 1 premie:
8 Sebastian Meleng Blomseth 4 Målselv 29/13 40/02 40/02 0 [+]
Total plassering 8 Innledende 29/13 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale 40/02 pl.: 5 premie:
Egne program Sum 40/02 pl.: 5 premie:
9 Svend Svendli 4 Storsteinnes 29/17 39/07 39/07 0 [+]
Total plassering 9 Innledende 29/17 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/07 pl.: 6 premie:
Egne program Sum 39/07 pl.: 6 premie:
10 Dagfinn Harald Grønvoll 4 Målselv 28/13 39/06 39/06 0 [+]
Total plassering 10 Innledende 28/13 pl.: 10 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/06 pl.: 7 premie:
Egne program Sum 39/06 pl.: 7 premie:
11 Rolf Larsen 3 Balsfjord 29/14 39/03 39/03 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/14 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/03 pl.: 2 premie:
Egne program Sum 39/03 pl.: 2 premie:
11 Lars Olav Sørgaard 4 Bardu 29/10 39/03 39/03 0 [+]
Total plassering 11 Innledende 29/10 pl.: 8 premie:
Medalje Sum innledende + finale 39/03 pl.: 8 premie:
Egne program Sum 39/03 pl.: 8 premie:
13 Olav Grundnes 4 Nedre Målselv 30/15 38/04 38/04 0 [+]
Total plassering 13 Innledende 30/15 pl.: 3 premie:
Medalje Sum innledende + finale 38/04 pl.: 9 premie:
Egne program Sum 38/04 pl.: 9 premie:
14 Bjørn Toldnes 3 Storsteinnes 29/17 37/04 37/04 0 [+]
Total plassering 14 Innledende 29/17 pl.: 2 premie:
Medalje Sum innledende + finale 37/04 pl.: 3 premie:
Egne program Sum 37/04 pl.: 3 premie:
15 Daniel Sørli 5 Høland/Bjørkelangen 30/21 30/21 0 [+]
Total plassering 15 Innledende 30/21 pl.: 1 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 3 premie:
Egne program Sum 30/21 pl.: 3 premie:
16 Tor-Erik Fossli 5 Målselv 28/15 28/00 28/00 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 28/15 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale 28/00 pl.: 4 premie:
Egne program Sum 28/00 pl.: 4 premie:
16 Knut Einar Rubbås 4 Øvre Målselv 28/13 28/00 28/00 0 [+]
Total plassering 16 Innledende 28/13 pl.: 9 premie:
Medalje Sum innledende + finale 28/00 pl.: 10 premie:
Egne program Sum 28/00 pl.: 10 premie:
18 Magne Gamst 5 Målselv 27/13 27/13 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 27/13 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 27/13 pl.: 5 premie:
18 Tor Viggo Gamst 4 Brøstadbotn 27/15 27/15 0 [+]
Total plassering 18 Innledende 27/15 pl.: 11 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 11 premie:
Egne program Sum 27/15 pl.: 11 premie:
20 Geir Bjerregaard 4 Bardu 26/12 26/12 0 [+]
Total plassering 20 Innledende 26/12 pl.: 12 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 12 premie:
Egne program Sum 26/12 pl.: 12 premie:
21 Lars A. Nymo 4 Gisund 25/14 25/14 0 [+]
Total plassering 21 Innledende 25/14 pl.: 13 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 13 premie:
Egne program Sum 25/14 pl.: 13 premie:
22 Bengt-Erik Hansen 3 Balsfjord 25/09 25/09 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/09 pl.: 4 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 4 premie:
Egne program Sum 25/09 pl.: 4 premie:
22 Roy Håkstad 4 Lakselvdal 25/13 25/13 0 [+]
Total plassering 22 Innledende 25/13 pl.: 14 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 14 premie:
Egne program Sum 25/13 pl.: 14 premie:
24 Terese Maristad 5 Øvre Målselv 25/09 25/09 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 25/09 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 6 premie:
Egne program Sum 25/09 pl.: 6 premie:
24 Tor Jostein Jenssen 4 Bardu 25/08 25/08 0 [+]
Total plassering 24 Innledende 25/08 pl.: 15 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 15 premie:
Egne program Sum 25/08 pl.: 15 premie:
26 Sigbjørn Larsen 3 Sjøveien 23/09 23/09 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 23/09 pl.: 5 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 23/09 pl.: 5 premie:
26 Harald Lundnes 3 Nedre Målselv 23/07 23/07 0 [+]
Total plassering 26 Innledende 23/07 pl.: 6 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 5 premie:
Egne program Sum 23/07 pl.: 5 premie:
28 Kathrine Johansen 3 Balsfjord 17/08 17/08 0 [+]
Total plassering 28 Innledende 17/08 pl.: 7 premie:
Medalje Sum innledende + finale pl.: 7 premie:
Egne program Sum 17/08 pl.: 7 premie: